Výklad všetkých snov so starou ženou - verzie mnohých snov

Mnohí z nás majú veľmi odlišné vzťahy so slovom „stará žena“.Niekto si vybaví Babu Yaga, niekoho - suseda na verande alebo len babičku.Aj v snoch je s týmto obrazom spojené množstvo rôznych predmetov a detailov, z ktorých každý má svoj vlastný výklad.Aby ste zistili, o čom stará žena vo vašom konkrétnom prípade stojí, je potrebné čo najlepšie si zapamätať sen, otvoriť knihu snov a začať interpretovať.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia nepríjemných snov
 3. Interpretácia ďalších podrobností
 4. Výklad sánok Cananita
 5. Výklad snov Meneghettiho
 6. Kniha snov Simeona Prozorova

Všeobecná interpretácia

Ak sa pri nočnom videní objavila stará žena s čiernym šatkou na hlave, jedná sa o mimoriadne nepriaznivé znamenie,Predstavuje dlhé ochorenie.

Sen, v ktorom stará scvrknutá stará žena ohrozuje rojko, kričí na neho, prisahá a pohryzne - varuje ho pred bezprostredným nebezpečenstvom.V blízkej budúcnosti by ste sa mali vyhýbať účasti na pochybných udalostiach.

Ak snívate o čarodejnici oblečenej v čiernych handrách a kliatbe, mali by ste si vziať dovolenku, pretože v blízkej budúcnosti sa na pracovisku začne séria problémov.Ak ste na nich prítomní, riskujete, že sa ocitnete pod horúcou rukou šéfa.

Neznáme stará žena, ktorá od vás prosí almužnu vo sne, predpovedá stratu peňazí v skutočnom živote.Môže to byť stratamajetku, jeho náhodnému poškodeniu alebo krádeži.

Sen, v ktorom starý majster predpovedá budúcnosť, je priaznivým znamením.Predstavuje rešpekt a autoritu snívateľa v kolektíve.

Ak stará žena vo sne nie je spojená s niečím zlým a nepríjemným, ale skôr vyzerá pekne a priateľsky, je krásne oblečená a na hlave má šál, taký sen predstavuje v rodinnom kruhu zábavu, radosť a šťastie.,

Interpretácia nepríjemných snov

Sny týkajúce sa starej ženy môžu byť veľmi nepríjemné, dokonca nechutné.A pre také sny existuje interpretácia, ktorá pomáha predpovedať budúce udalosti.

 • Zomretá stará žena ležiaca v hrobke sníva o zlých správach.V blízkej budúcnosti nemôžete dať ostatným dôvod na podozrenie z vytvorenia klebiet a intríg.
 • Nočné videnie, v ktorom spiaca osoba stojí nad starou ženou zomierajúcou v posteli, predstavuje vyslobodenie z ťažkého bremena, ktoré už dlho neumožňuje žiť celý život.
 • Ak ste snívali o chorej starej žene, ktorej tvár bola znetvorená vredmi a vredmi, sen predstavuje klamár, ktorý sa vás v reálnom živote snaží krúžiť okolo vášho prsta.
 • Sen, v ktorom zomrie vaša babička, ktorá žije v dobrom zdraví v skutočnom živote, hovorí, že v skutočnosti bude žiť omnoho viac šťastných rokov.
 • Ak ste videli skutočne strašidelný obraz starej ženy, veľmi vystrašujúci, vtlačený do pamäte - nepanikárte.Spánok je jednoducho zosobnením nie najlepšej vecizaviazaný v reálnom živote.Vina na vás váži, ale nenechajte ju odtekať nervový systém - ospravedlňte sa tým, ktorí ho sledujú.

Interpretácia ďalších podrobností

Pomoc slepej babičke prejsť cestu - v blízkej budúcnosti sa očakáva príjemná prechádzka s mužom,ku ktorému si pekný.Ak neznáma stará žena v nočnom videní požiada snívanie o pomoc - čoskoro v reálnom živote bude potrebovať podporu aj niekto z okruhu priateľov.

Ak stará žena niečo sníri vo sne, v blízkej budúcnosti získa skúsenosti, múdrosť a nové vedomosti.Hlavná vec je nevynechať príležitosť.

Výklad sánok Cananita

Podľa výkladu tohto snového výkladu vás stará žena, ak s vami bola priateľská, v skutočnom živote vyzýva, aby ste rešpektovali rady starších.Zlá stará žena hovorí o prítomnosti chorých.Stará žena s paličkou vyzýva, aby bola ostražitá, aby nespadla do obratne pripravenej pasce.

Výklad snov Meneghetti

Stará žena je symbolom mŕtveho bodu, regresie, konca cesty, úpadku.Sny s týmto obrazom sa neuspokojujú dobre - neočakáva sa najlepšia životnosť, sú možné finančné a osobné straty.

Snová kniha Simeona Prozorova

Ak sa spoliehate na výklad uvedený v tejto snovej knihe, stretnutie so starou ženou v nočnom videní je znamením priaznivého charakteru,Predstavuje vznik silnej patrónky v reálnom živote.