Význam kánoských run - charakteristika a rozsah v mágii

Runa Kano je symbolom zverejnenia a uskutočnenia.V charakteristike Ralpha Bluma je opísaná ako „runa, ktorá poskytuje obnovenú jasnosť“.Vyznačuje sa veľmi silným pôsobením, poskytuje tvorbu a orientáciu akejkoľvek ľudskej činnosti a tiež plní potrebnú silu na realizáciu tejto činnosti.

Druhou vlastnosťou runy Kano je zverejnenie.Obe vlastnosti run sú vzájomne prepojené, pretože sa nezdá byť možné realizovať nejaký nápad bez toho, aby sa odhalil sám.Foto runy Kano:

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Charakteristiky kánskej runy

 • Runa má dve mená:v niektorých zdrojoch nájdete jej ďalšiu pravopisnú variantu - Kenaz.
 • Odhaľuje človekado okolitého sveta.
 • Jej patrónkou jebohyňa Nert.
 • Symboly run sú:plameň a energia.Kano predstavuje vôľu a energiu, ktorá poháňa každú živú bytosť.Vôľa pomôže človeku naplniť jeho život svetlom a jasnosťou, ale je dôležité, aby sa činy vykonávali vedome a aby sa človek pohyboval správnym smerom.Plameň nesie hravosť ahazard.Kano je zvyčajne zodpovedný za osvietenie, ale v niektorých prípadoch môže viesť k bolestivému uvedomeniu si problémov.
 • Stromom tejto ruinyje borovica.
 • Súhvezdie zverokruhu- Ryby (v období od 19,02 do 5,03).
 • Runa je spojená s číslami28 a 3.
 • Kano je energetická a obojstranná runa.

Kúzelné použitie runy Kano

Ak použijete runu Kano, môžete pomocou magie zvýšiť svoju citlivosť a svoje pocity a tiež sa stať viacsebavedomé, proaktívne, zlepšujú svoje zdravie.

Často ho používajú ženy v čase počatia, aby ich nenarodené dieťa malo určité vlastnosti.Rovnako ako Kano a kreatívni ľudia, ktorí chcú v živote naplno realizovať svoje tvorivé nápady.Lovci, geológovia, archeológovia a predstavitelia podobných profesií používajú Kano na hľadanie potrebných objektov.

Vo všeobecnosti je rozsah magického uplatnenia Kana veľmi rozsiahly, ale najčastejšie sa runa používa, keď chcú sústrediť svoju vôľu na uskutočnenie zamýšľaného účelu.

Okrem toho pôsobí Kano ako najdôležitejšia liečebná runa, ktorá pomáha zbaviť sa rôznych patologických procesov v tele.

Podrobnejšie informácie o rune Kano nájdete v nasledujúcom videu:

Význam runy Kano v plášti

Keď uhádnetejednu runu a narazíte na Kana, v súčasnosti je pre vás radou ukázať väčšiu vytrvalosť a aktivitu, pokúsiť sa nadviazať nové obchodné a priateľské vzťahy,zorganizujte si vzrušujúci výlet.

Toto je vynikajúci čas na zdokonalenie sa.Je vhodné raz a navždy sa rozlúčiť so všetkými obavami, začať sa disciplinovať a viac dôverovať svetu okolo vás.

 • V oblasti intuície. Vďaka výzvam vášho vnútorného „I“ môžete nájsť informácie skryté pred zvedavými očami.
 • V emocionálnej oblasti .Vyznačujete sa spoločenskosťou a zvedavosťou.Hlavným problémom, ktorý vám bráni nájsť spoločný jazyk s inými ľuďmi, je vaša nepresnosť.A osobný život sa nemusí sčítavať, pretože sa vyznačujete nadmernou tvrdosťou.
 • V profesionálnej oblasti .Vhodnými činnosťami pre vás by bola práca obchodníka, vedca, vedca, učiteľa, podnikateľa alebo cestovnej kancelárie.Okultná veda je tiež pre vás dobrá.
 • V oblasti fyzického zdravia .Rýchlo reagujete na to, čo sa deje, a máte vysoký fyzický potenciál.
 • V oblasti mysle .Úspech v podnikaní vám pomôže získať vašu prirodzenú flexibilitu a sofistikovanosť mysle.Je pre vás ľahké zvládnuť rôzne životné situácie, cítite správne rozhodnutie.

Rada roly Kano:venujte väčšiu pozornosť svojej intuícii, ochráni vás pred rôznymi ťažkosťami.Pokúste sa tiež brániť v celej svojej sile svoju nevinu.

Aké príležitosti poskytuje Kano rune

 • V priamej polohe : môžete maximalizovať svoj potenciálv mnohých oblastiach života.Kanoposkytuje príležitosť odhaliť svoje tvorivé schopnosti a realizovať ich v živote.Máte tiež silu poznať čistú a jasnú lásku na zmyslovej aj sexuálnej úrovni.
 • V obrátenej polohe : musíte sa sústrediť, uvedomte si potrebné kroky.Najdôležitejšou vecou je pozerať sa na seba zvonka bez hodnotenia a predsudkov.

Na čo upozorňuje Kano runa

 • V priamej polohe: netreba sa príliš uniesť.Kano prispeje k odhaleniu všetkých vašich vrodených talentov, ale môžete ich maximalizovať iba v malej miere, takže svoju energiu by ste nemali zbytočne striekať.V oblasti lásky by ste tiež mali príležitostne pôsobiť ako vonkajší pozorovateľ, pretože v dôsledku silného ohňa a nadšenia môžete trpieť sebaklamom.
 • V obrátenej polohe : táto lehota nie je príliš dlhá, preto s ňou nezaobchádzajte príliš negatívne.Pokúste sa zamerať na pozitívne, nie negatívne.

Odporúčanie kánskych run

 • V priamom postavení : teraz máte príležitosť vyskúšať inétriedy, aby ste pochopili, aké máte schopnosti, ale svoju energiu môžete nasmerovať jedným smerom a začať ju odhaľovať na maximum.Pokúste sa harmonicky kombinovať emocionálne impulzy s jasnosťou myšlienok.
 • V obrátenej polohe : Nevzdávaj sa nič navždy.Keď už hovoríme o láske, musíte pochopiť, že sa nikdy nebudete učiťskutočne oceníte svetlo, kým nebudete tráviť nejaký čas v tme.Až keď ucítite úplnú prázdnotu života, oceníte všetky jeho kúzla.Pokiaľ ide o talent, znamená to, že aj keď sa dnes úplne venujete domácnosti, nie je pravda, že zajtra sa nebudete môcť stať slávnym básnikom alebo maliarom.Život sa mení a každý nový deň sa mení sami a v akom smere je to na nás.

Teraz už viete význam kánskej ruiny a môžete ju správne použiť na zlepšenie svojej budúcnosti.Predtým vám odporúčame, aby ste si preštudovali pravidlá pre prácu s runami a držali sa ich, aby ste netrpeli chybami.