Význam klobúkov vo sne podľa rôznych autoritatívnych kníh snov

Klobúk je dôležitým prvkom odevu v severných a stredných zemepisných šírkach.Po dlhú dobu bola osoba s odkrytou hlavou braná mimoriadne šialene.Čiapka, čiapka, bejzbalová čiapka, čiapka, bowlerová klobúk, klapky do uší, trojdielny klobúk - tvar pokrývky hlavy môže povedať veľa o majiteľovi.Vo sne môže klobúk hrať rozhodujúcu úlohu.Zvážte, čo to klobúk vo sne znamená a čo sníva v knihách snov.

.

Hlavné významy

 • Hlavným významom čiapky je hlava, osobnosť osoby.Deriváty vyplývajú z tejto hodnoty - hádzať do bahna - ponížiť, dupať - grimasovať, demonštrovať zúrivosť, páli zlodeja - vinník sa zradí.
 • Strata vo sne znamená stratiť hlavu v priamom alebo obraznom význame - od lásky alebo úspechov, stratiť schopnosť rozumne uvažovať a ovládať činy.Druhá hodnota je trik, ak ste úmyselne spadli pokrývku hlavy vo sne, uvedomujúc si možnú stratu.V takom prípade máte v pláne predstierať, že ste stratili všetku pozornosť, aby ste zamenili závislých a pochovávania.
 • Ak si chcete nasadiť nový klobúk a odmerky, nájdete nových priateľov a zvedavú spoločnosť.Možno vyskúšajte sami v novej úlohe.Vyskúšať niekoho iného - je nespravodlivé súdiť osobu, skúsiť vyskúšať svoju úlohu, veriac, že ​​by steoveľa lepšie sa vysporiadali s úlohami.Postarajte sa o svoj život a vyriešte svoje problémy.Neriešte problémy iných ľudí vo vágnej nádeji, že niekto ich vyrieši na oplátku.
 • Nový pokrývky hlavy na hlave - k možnej zmene vedenia.
 • Získať nový klobúk je pokúsiť sa sledovať myšlienky ostatných.

Tvar pokrývky hlavy predstavuje nárok na majetok a povolanie

 • Vysoký klobúk je osoba, ktorá nosípodobná čelenka vo vašom sne, nie ste si istí, ale zároveň aj skvelý názor na seba.Neúprosný a netolerantný charakter, tendencia k zastrašovaniu a nezmyselné hrozby vytvorili ochranný kokon, ľudia sa snažia neobťažovať a nezúčastňovať sa výtržníka, ktorý vníma takéto správanie ako zbabelosť, a stáva sa viac zapáleným.
 • Úradná čiapka, čiapka s erbom, kokarda a ďalšie symboly - osoba v službe, symbol moci, armáda, polícia.Osobnosť takejto osoby je menej dôležitá ako jej funkcia.
 • Objemová srsť preukazuje dôležité postavenie v spoločnosti.Kožušina musí preukázať silný myšlienkový proces.Demonštrácia sa však zvyčajne používa ironickým spôsobom - osoba, ktorá sa považuje za veľmi inteligentného a dôležitého.
 • Malý pletený klobúk - utajenie, izolácia od vonkajšieho sveta.Objemná kapucňa spustená cez tvár má rovnaký význam.
 • Šéfkuchár.Chceli by ste sa stať bohom kuchyne, dať rozkaz armáde kuchárov a kuchárov, variť chutné pokrmy.
 • Klobúky z Rokfortu dosen - radi by ste sa narodili v čarovnom svete a najlepšie čarodejníkovi.Bolo by úžasné odstrániť nespravodlivosti tohto sveta a bojovať proti zlu mávnutím čarovného prútika.Bohužiaľ, v skutočnom svete nie sú veci také jednoduché, ale niekedy je pekné snívať.
 • Maškarný klobúk, komiksový klobúk pre fanúšikov - pre okázalou militantnosť, vtipy, zábavu, hrubý zmyselný humor v spoločnosti rovnako zmýšľajúcich ľudí.
 • Ak je klobúk starý a opotrebovaný, je to dobré znamenie.Ste si istí v seba a dlho ste obsadili svoju pozíciu.Napríklad opotrebované klapky na uši najneznámiteľnejšieho typu vo sne vždy znamenajú obrovský zisk.
 • Nový klobúk zrádza neistotu, nie ste zvyknutí na novú úlohu.Roztrhané - obavy, že si neviete poradiť, úloha je už zastaraná a stratila svoj význam.Otvory a diery znamenajú pochybnosti.
 • Ak sa v kryte nachádzajú iba diery, väzby sa odtrhnú, nebude chrániť pred dažďom - vaše údaje sú zastarané a vy tomu rozumiete.Luxusný klobúk, potrhaný valec zradí podvodníka.Roztrhaná podšívka s reprezentatívnym vzhľadom - snažíte sa zbohatnúť na mysli, oklamať ostatných.

Výklad úradov

 • Dreamwright Wangi tvrdí, že ako sa cítite pri svojich klobúkocha váš prístup k sebe.Pokrývka hlavy ukazuje, aký postoj očakávate od ostatných.Malý čierny klobúk - chcel by si vyzerať ako tajný a nepolapiteľný superman.Veľká kožušina - vyhlasujete úlohu intelektuálnej a sofistikovanej krásy.Zábavná škôlka s ušami, rohmi - pochybujete o svojej príslušnosti k spoločnosti a radšej vyzeráte inak, ako všetci ostatní.Zložité pletenie je nárok na špeciálny smer myslenia, tvorivé myslenie.
 • Kniha snov pre ženy interpretuje nový klobúk ako nové perspektívne zoznámenie.Zmerajte, vyberte - pozrite sa na ľudí okolo vás.Obliecť niekoho iného - klebety.Hádzajte klobúky - dajte nemožné a komické sľuby, oklamte hlavu.
 • Kniha snov spoločnosti Veles interpretuje klobúk vo sne ako mýta na ceste.Výlet sľubuje, že bude krátky a úspešný.Perie na klobúku - chváli sa, chváli sa.Ak klobúk loví alebo vo sne, lovíte - vaše príbehy a poľovnícke príbehy budú úspešné.
 • Kniha Wanderer Dream Book považuje čiapku s klapkami do uší za znak dobrého zisku.Nové pletené - možno zmeníte svoje názory na množstvo dôležitých otázok.

Záver

Klobúk vo sne vydáva vaše najvnútornejšie nádeje na zastupovanie vlastnej osoby.Klobúk je to, ako by ste sa chceli vidieť.Akcie s obavami z nenávisti a obav.Strata, dupanie, výber - to všetko znamená, že si nie ste úplne istí a že vaša pozícia vo vašich očiach vyzerá pochybne.Spánok má ako varovanie pozitívny význam.Vyvodzujte závery a vyhnite sa nepríjemným situáciám.