Význam run a pravidlá ich použitia na tele

Pred príchodom latinskej abecedy používali obyvatelia severnej Európy runovú abecedu.Od staroveku sa verilo, že jeho symboly majú mystické vlastnosti, takže sa nepoužívali len na písanie, ale aj na vytváranie amuletov, šťastie a magických rituálov.Dnes môžu všetci vedieť runy a ich význam, keď sa aplikujú na telo, ale je dôležité byť opatrný, pretože nesprávne zaobchádzanie bude mať veľa negatívnych následkov.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Obsah
  1. Známky Význam
  2. Priebeh 1. etteru
  3. Runy 2. éteru
  4. Runy 3. éteru
  5. Putovanie run na telo
Význam znakov

Runy sú schopné osobe ukázať správnu cestu a tiež pomôcť dosiahnuť požadované ciele a poznať seba.Pre kúzelníka sú univerzálnym nástrojom, ktorým môžete otvoriť tajný závoj budúcnosti, minulosti i súčasnosti, získať odpovede na dôležité otázky a vytvoriť kúzlo z negatívnych vplyvov.Na vykonanie magických akcií sa na kosti, kamene alebo drevené platne používajú runové znaky, ktoré so sebou neustále nosia v malom sáčku.S cieľom použitia runy ako talizmanu alebo amuletov sa na telo nanášajú nápisy alebo klenoty.

Runská abeceda sa postupom času zmenila a doplnila o nové znaky.Dnes prena magické účely sa používa iba najstaršia verzia s názvom „ Elder Futhark “.Obsahuje 24 znakov rozdelených do 3 skupín, ktoré nesú ezoterický výraz „etter“.

Runy 1. éterického

Feu - majetok, bohatstvo.

Pomáha dosiahnuť úspech, prosperitu a finančnú nezávislosť.Má pozitívny vplyv na ľudské zdravie a chráni pred negatívnymi účinkami.Pre páry v dlhodobom vzťahu pomôže runa posilniť fyzickú príťažlivosť a obnoviť bývalú vášeň.

Urus - býk, bizón.

Podporuje vykonávanie plánov, prináša pozitívne zmeny do života osoby a dodáva mu fyzickú silu.Táto značka dáva ženám osobitnú príťažlivosť a odvolanie.Urus tiež pomôže zbaviť sa problémov s reprodukčným systémom.

Turisas je obr.

Vedúci poriadku, rovnováhy a zdravého rozumu.Tento symbol vám nedovolí ísť na scestie a pomôže vám urobiť správne rozhodnutie aj v najťažších situáciách.Pozitívna energia run Turizov môže zmierniť utrpenie vážne chorých ľudí.

​​

Ansuz - Boh, najvyšší duch.

Stimuluje duševnú činnosť mozgu, aby človek lepšie vnímal nové informácie, siahal po vedomostiach a rozvíjal tvorivé schopnosti.Pre ľudí náchylných na introspekciu tento runový symbol pomôže stať sa holistickou osobnosťou nájdením harmónie s vnútorným „ja“.

Raido - cesta, cestovanie.

Motor pokroku, ktorý tlačí na neustály vývoj a zlepšovanie.V ťažkých situáciách pomáha udržiavať triezvosť pri prijímaní správnych rozhodnutí. Raido je spoľahlivým obhajcom cestovateľov a podnikateľov, akoChráni pred problémami a závisťou.

Kenaz - horák, plameň.

Pomáha dosiahnuť ciele rýchlejšie, pomáha napĺňať vaše túžby a inšpiruje vás k novým úspechom.Runa obdarená neodolateľnou túžbou pokročiť v úspechu a navrhuje správnu cestu k nej.V osobných vzťahoch vzbudzuje Kenaz vášeň v minulosti a pomáha párom znovu sa zamilovať, aj keď sú na pokraji odlúčenia.

Gebo - dar, štedrosť.

Symbolizuje jednotu, porozumenie a lásku.Tento runový symbol harmonizuje telo a dušu človeka, čo mu poskytuje pochopenie skutočných túžob a potrieb. Gebo navrhuje, ktorí z partnerov by mali byť vybraní na vybudovanie šťastného romantického vzťahu, ako aj ziskového obchodného partnerstva.

Runa Vunyo - radosť, šťastie.

Poskytuje dôveru, odhodlanie a neotrasiteľnú vieru vo víťazstvo.Priťahuje šťastie, slávu, bezpodmienečnú lásku a uznanie druhých do života človeka. Wunyo poskytne podporu vo chvíľach morálnej slabosti a zmierni depresiu a smútok.

Runy 2. etapy

Hagalaz - mesto.

Prináša pokoj, rovnováhu a ochranu.Pomáha nájsť emocionálnu rovnováhu, ktorá vám umožňuje udržiavať pokojnú a zdravú myseľ v stresových situáciách.Charalaz ľahko premieňa negatívne incidenty v ľudskom živote na pozitívne.

Nautiz - potreba, potreba.

Je to verný spoločník a spoľahlivý obranca v ťažkých životných obdobiach.Je schopný poskytnúť vytrvalosť, trpezlivosť a vytrvalosť, vďaka ktorým je človek schopný prekonať všetky prekážky, kultivovať sebestačnosť a nezraniteľnosť.Tento symbol pomáha pri hľadaní spoľahlivých a lojálnych partnerov v milostnom vzťahu aj v obchode.

Isa - ľad.

Symbolizuje sebakontrolu, zdržanlivosť a chlad z rozumu.Runa prispieva k rastu vnútornej sily, ktorá pomáha vyrovnať sa s poruchami a ťažkosťami na ceste k požadovanému.V každodennom živote Isa prináša poriadok, organizáciu a pomáha zamerať sa na skutočne dôležité záležitosti a udalosti.

Hyeres - plodina, rok.

Hovorí o pokojnom, ale istom pokroku v podnikaní, dosahovaní úspechu a dosahovaní veľkých ziskov. Hyeres sa stane talismanom pre podnikateľov a podnikateľov, pretožetáto runová značka je sprievodcom šťastím, prosperitou a bohatstvom.Nemali by ste však dúfať v krátkodobé riešenie pridelených úloh - mali by ste byť trpezliví a krok za krokom sa posúvať smerom k cieľu.

Eyvaz - tis, borovica.

Pestuje silnú, vytrvalú a cieľavedomú osobnosť. Eyvaz chráni pred negativitou, nesprávnymi rozhodnutiami a porážkami.Runa navyše prispieva k rozvoju paranormálnych schopností.

Perth je záhadou.

Dáva to pocit stability, stálosti a sebavedomia.Otvára nové aspekty osobnosti, skrytých talentov a schopností.Šetrí vám to bremeno z minulých rokov a dáva vám možnosť realizovať nové plány, ktoré sa predtým zdali nemožné.

Algiz - los, trstina.

Chráni pred nepriateľmi, fyzicky aj duchovne.Chráni osobný majetok pred stratou a prispieva k jeho zvýšeniu.Pomáha zlepšovať činnosť mozgu a čistí auru.

Soulou - slnko.

Runa má veľmi silnú a jasnú energiu, ktorá jej umožňuje bezprostredne ovplyvniť všetky pozitívne aspekty osobnosti osoby a jej okolia. Soul dodáva neotrasiteľnú dôveru a vytrvalosť, bez ktorej nie je možné dosiahnuť ciele.

Runy 3. etteru

Teyvaz - Boh, bojovník, víťazstvo.

Prebúdza odvahu, odhodlanie, odhodlanie a vytrvalosť.Pomáha bojovať proti osobným obavám a prekonáva slabosti.Zvyšuje to zmysel pre zodpovednosť a zlepšuje schopnosť posudzovať možné riziká na ceste k dosiahnutiu cieľov.

Berkan je breza.

Vytvára a chráni rodinné vzťahy, buduje vzťahy s blízkymi a zvyšuje pohodu.Podporuje normálny priebeh tehotenstva a úspešného pôrodu.Rozvíja osobnosť a kreativitu.

Evaz - kôň, kôň.

Dáva tímovému duchu a iniciatíve, buduje dôveryhodné vzťahy.Pod vplyvom run Obchodné cesty a rôzne zmeny Evaz sú úspešné a ľahké.

Mannaz - muž, muž, názor.

Motivuje, vzbudzuje túžbu po zlepšení a dáva optimizmus.Otvára nové talenty a schopnosti a povie vám, ako ich správne používať.

Laguz - voda, lagúna.

Pomáha vytvoriť súlad s vnútorným svetom, porozumieť vašim vlastným emóciám a pocitom.Chráni milostné vzťahy, podporuje zmierenie a odhaľuje sexualitu žien.

Ingus - strážca, boh plodnosti Yngwie.

Dáva osobe dar presvedčenia, výdrže a vytrvalosti.Podporuje nové snahy, navrhuje správne riešenia problémov, zmierňuje stres a únavu.

Odal (Otila, Otal) - dedičstvo, delenie.

Označuje osobné nedostatky, rozvíja talenty, pomáha vyrovnať sa s ťažkosťami a nájsť cestu von aj v najťažších situáciách.Spoľahlivý poradca pri výbere a kúpe bytov a iného hodnotného majetku.

Dagaz - deň.

​​

Podporuje úspešné dokončenie vecí, ukončenie konfliktov a obdobie zlyhania.Poskytuje inšpiráciu a nadšenie pre implementáciu nových projektov.Spája rodiny a posilňuje vzťahy.

Počas rozprávania používajú okrem vymenovaných symbolov aj prázdnu runu, ktorá symbolizuje Boha Odina.Ako samostatný prvok to znamená niečo nepoznateľné, uzavreté alebo neprístupné, ale v magických usporiadaniach ho možno interpretovať odlišne.

Kreslenie run na tele

Od pradávna sa verilo, že runové symboly sú mocným okultným nástrojom,preto sa používali ako amulety.Spočiatku to boli šperky a malé talismany, ktoré si vždy držali so sebou a postupom času sa znaky začali aplikovať priamo na pokožku. Tetovania zobrazujúce posvätné symboly dodnes zostávajú v platnosti.

Aby staré znamenia mali pozitívny vplyv na človeka, je potrebné ich správne aplikovať.Robiť aj tie najmenšie chyby môže viesť k množstvu problémov a neúspechov.Nezobrazujte runy na tele bez jasného pochopenia ich podstaty, významov a dôsledkov.

Na získanie jednorazovej pomoci, napríklad pri riešení problému, sa odporúča aplikovať na pokožku posvätnú symboliku prostriedkami s krátkodobým účinkom.Sú uchýliť k zjazvenie a trvalé tetovanie, keď chcú globálne a neodvolateľne zmeniť ichlife.