Význam snov podľa dňa v týždni - či sa sen splní

Ako pochopiť, či sa sen, ktorý sa dnes stal, splní?Pokúsme sa prísť na to, o ktorých dňoch prorocké príbehy snívajú a kedy by ste nočným víziám nemali pripisovať dôležitosť.

Sny podľa dní v týždni

Autori väčšiny snov kníh veria, že deň v týždni, v ktorom ste videli sny, je veľmi dôležitý.Závisí to od toho, či bude majetkom.

nedeľa - pondelok:

 • V túto noc sny odrážajú psychoemocionálny stav človeka, charakterizujú jeho myšlienky a pocity;
 • Ak vás v skutočnom živote nič neobťažuje, sen bude jasný a radostný;
 • Ak prevládajú negatívne emócie, podvedomie sa od nich pokúsi oslobodiť pomocou zložitých zápletiek v nočných videniach;
 • Nedeľné sny sa nestávajú vo veciach, preto by sa im nemal prikladať veľký význam.

pondelok až utorok:

 • Sny v tento deň sú vyjadrením kreatívneho a intelektuálneho potenciálu človeka, zvyčajne sú veľmi farebné, plné udalostí a živých obrazov;
 • Musíte venovať pozornosť najpôsobivejšiemu dojmu - bude to naznačovať, čo musíte urobiť v reálnom živote, aby ste si uvedomili svoj talent;
 • Po prebudení musíte okamžite stanoviť tvorivé ciele a zaoberať sa ich vykonávaním.Nie je miesto pre lenivosť a nečinnosť - tvorte, pracujte a prinesie ovocie;
 • Naopak, ak bol sen zlý, je lepšie zdržať sa intenzívnej činnosti.Venujte čas svojim blízkym, robte pokojné domáce práce a relaxujte;
 • Ak vo sne niečo vyhráte alebo vyhráte súboj, potom sa v skutočnom živote stane niečo skutočné.Nová akvizícia, osudové zoznámenie alebo nečakaný darček.

Utorok-Streda:

 • Ak ste v dnešnú noc videli jasný sen plný rôznych udalostí, je nepravdepodobné, že sa splní.V tomto okamihu podvedomie uvoľní mozog a uvoľní emócie, ktoré zažili nedávno.Takéto vízie nemajú zmysel;
 • Niekedy sú utorkové sny prorocké, ale iba vtedy, ak ste videli niekoho, koho poznáte, a rozprávali sa s ním vo sne.V reálnom živote sa táto konverzácia môže opakovať v blízkej budúcnosti.

Štvrtok-piatok:

 • Prorocký sen, ktorý si treba pamätať.Uskutoční sa to, ale nie v blízkej budúcnosti, ale keď dôjde k prelomu vo vašom živote a musíte urobiť nejaké dôležité rozhodnutie;
 • Najčastejšie sa blízki ľudia objavujú v zápletke sna: ide o vzťahy: priateľstvá, milostné vzťahy alebo obchodné vzťahy;
 • Vo štvrtok sa zvyšuje intuícia, takže vo sne môžete vidieť nejaké známky osudu.Uvedie, čo by sa malo robiť v problémovej situácii;
 • Váš emocionálny stav je veľmi dôležitý - aj keď sa zápletka nenaplní, v skutočnom živote zažijete rovnaké pocity ako pri nočných cestách cez Morfské kráľovstvo;
 • Niekedy vo štvrtok sny sľubujú šťastie.Niektoré knihy snov naznačujú, že na druhý deň vás bude všetko sprevádzať šťastím.

Piatok-sobota:

 • Skúste si spomenúť, ako ste sa cítili, keď ste sledovali, čo sa deje vo sne.Rovnaké emócie zažijete v reálnom živote vo veľmi blízkej budúcnosti;
 • Všetko, o čom sa snívalo, sa môže splniť.Ale nie v živote sníva, ale v jeho blízkom a drahých ľuďoch.Ak je predpoveď snov nepriaznivá, oplatí sa im upozorniť na blížiace sa udalosti.

Sobota-nedeľa:

 • Prorocký sen, ktorého udalosti sa splnia v ten istý deň.Realizuje sa to veľmi rýchlo, takže ak pozemok nebol veľmi dobrý, skúste sa chrániť.
 • Ak si neželáte, aby sa sen v skutočnom živote stal skutočnosťou, musíte ho podrobne opísať na papieri a potom list vypáliť a popol umyť vodou.

Pozrite si video o tom, kedy a prečo sa sny splnia:

Vplyv mesiaca

Či sa sen splní alebo nie - do veľkej miery záleží nielen na dni v týždni, ale aj na ňom.a z fázy mesiaca, pretože lunárna energia neustále ovplyvňuje život a stav človeka.

Ako interpretovať:

 1. Sny o novom mesiaci sú často radostné, pozitívne, plné pozitívnych emócií.Môžu sľúbiť rýchle splnenie túžby snívateľa.
 2. V noci klesajúceho mesiaca sa splnia sny, ktoré sľubujú oslobodenie človeka od všetkého.Napríklad sa môžete zotaviť z dlhej choroby, zbaviť sa zlého návyku alebo prestať komunikovať s nepríjemnou osobou.
 3. Prorocké sny snívajú o splne.A oni sa splnias úžasnou presnosťou a veľmi skoro.Pokúste sa preto spomenúť si, čo sa vám stalo v kráľovstve Morfea.
 4. V noci, keď rastie mesiac, ľudia vidia „prázdne“ sny, často negatívne.Nemali by mať žiadny význam.V tomto okamihu je podvedomie zbavené zlých emócií a emócií, jedná sa o istý druh reštartu mozgu.
 5. 19. lunárny deň je obdobím oslobodenia od minulých vzťahov s ľuďmi.Počas tohto obdobia môžete snívať o bývalom mladom mužovi, milencovi alebo manželovi.To znamená, že cíti, že vlákna, ktoré vás spájajú, zmiznú a na jemnej úrovni sa chce pripomenúť.
 6. 27. lunárny deň je obdobím pozitívnych snov.Môžu sa rozveseliť, ale nie sú prorockí, takže na ne jednoducho zabudnete.
 7. 30. lunárny deň je časom prorockých snov, ktoré sa splnia s úžasnou presnosťou.Je to ideálny deň na praktizovanie prehľadných snov, v ktorom môžete splniť určitú túžbu a potom sa stelesní v skutočnom živote.
 8. 25. lunárny deň je obdobím „každodenných“ snov.Ľudia často vidia, ako robia domáce práce, hrajú sa s deťmi alebo stretávajú priateľov.Toto je „prázdny“ sen, na ktorý môžete okamžite zabudnúť.

Môžete si viesť denník snov po celý rok a zdieľať v ňom svoje pripomienky.Analýza denníka pomôže určiť, v ktorých dňoch vidíte prorocké sny, kedy sa splnili predpovede kníh snov a v ktorých prípadoch sen nemal žiaden význam.