Wolf Tetovanie: Význam pre chlapcov a dievčatá

Keď vidím muža s tetovaním vlka, doslova som „čítal“ jeho postavu, aj keď nepovedal ani slovo.Hodnota takého obrazu naznačuje, že jeho majiteľ je tvrdá, nekompromisná povaha, cieľavedomá, ale zároveň lojálna a verná milovaným.Pokúsme sa to pochopiť podrobnejšie.

tetovanie vlkom?

Obraz vlka na tele je možné vyplniť bez ohľadu na pohlavie a vek.Táto šelma je symbolom odhodlania a mysle.Ak chcete tieto vlastnosti zdôrazniť vo svojom vnútri, posilniť ich alebo získať, neváhajte a choďte do tetovacej miestnosti a vyberte si ten správny obrázok.

Je známe, že tetovanie nie je len ozdoba, ale je tiež schopný zmeniť svojho majiteľa, aby mu pomohol získať chýbajúce vlastnosti charakteru.Pokiaľ ide o vlka, je to výber ľudí, ktorí sú nezávislí, odvážni a milujúci slobodu.

Ak sa považujete za slabého, infantilného a chcete sa týchto znakov zbaviť, pomôže vám aj tetovanie.

Kde získať tetovanie?

Oblasťou, na ktorej je tetovanie vlkom vytlačené, sú najčastejšie ramená, ramená, hrudník alebo chrbát.Výber miesta na tele závisí iba od osobných preferencií a veľkosti obrázka.

Pokiaľ ide o farbu, vlk je často zobrazený čiernobielo, ale môžeteskúste a možnosť farby.

Dôležité: Odporúča sa urobiť si tetovanie vlka v niektorom dôležitom okamihu vášho života.Udalosť môže byť datovaná do nejakého nezabudnuteľného dátumu, potom vlastnosti obrázka posilnia a budú mať výraznejší vplyv na váš život.

Význam pre chlapcov

Obraz tetovania si najčastejšie vyberajú vlci.A niet divu: je to agresívny, odvážny symbol, ktorý dievčatá nie vždy zdobí.

Pokiaľ ide o význam obrazu na tele, môže to vyzerať takto:

 1. Vlk je symbolom takých vlastností ako odvaha.láska k slobode, túžba dosiahnuť svoje ciele, pracovať na hranici svojich možností.Ak sú tieto vlastnosti o vás, tetovanie je pre vás ideálne.
 2. V niektorých interpretáciách vlk symbolizuje silu mysle a hlboké spojenie s prírodou, svetom okolo.Vlk môže byť tiež symbolom silných rodinných väzieb.Pomáha jeho majiteľovi získať silu a podporu klanu a celého systému klanu.
 3. Pripomeňme si povahu šelmy: je silný, svižný, nemilosrdný s nepriateľmi, ale veľmi verný a oddaný svojej rodine, smečke.Hnev a agresiu prejavuje iba počas poľovníctva alebo obrany av mieri je pokojný a vyrovnaný.
 4. Vlk vytie na mesiac symbolizuje sebestačného, ​​celého človeka, ktorý je pohodlný a osamelý.Nie sú to ľudia a okolnosti, ktoré ho robia šťastným, ale on sám.Niekedy sa také tetovania robia po vážnej zrade blízkym, ako prejav nedôvery ľudí a hlbokej emocionálnej emócie.poranenia.
 5. Vlk je tiež keltským symbolom.Starí keltskí bojovníci sa ozdobili týmto znamením, aby získali starostlivosť a podporu svojich ľudí, duchov, anjelov strážcov.
 6. Vlk s obnaženými ústami je symbolom agresie, krutosti a extrémnej zlomyseľnosti.Takéto tetovanie je vhodné pre človeka, ktorý žije podľa vlastných zákonov a popiera verejné.Nechce žiť v moci stereotypov, riadiť sa pravidlami iných.Vždy obhajujte svoju pozíciu a názor.
 7. Pohybujúce sa zviera predstavuje dobrodružného človeka.Miluje dobrodružstvo, nemôže žiť bez živých emócií a dojmov.V jeho živote by mal byť vždy pocit novosti.Mottom takého chlapíka je „Lovím, keď dýcham.“
 8. Skákacia postava vlka naznačuje, že čestná osoba sa stretáva so všetkými pokusmi na ceste života.Nie je len pripravený prekonať ťažkosti a vyriešiť problémy, ale tiež ich hľadá úmyselne a verí, že tieto ťažkosti sa vyvíjajú a sú temperamentné.
 9. Vlkolak predstavuje spojenie s „nižším“, magickým a mystickým svetom.Vytvorením takéhoto tetovania osoba potvrdzuje svoju pripravenosť byť v kontakte s temnými silami, slúžiť im a poslúchať.
 10. Vlk je jemnejším znakom, ktorý symbolizuje vernosť a oddanosť.Ak sú jej zvieratá vedľa nej, je to tiež symbol materstva, obetavosti, opatrovníctva a starostlivosti, ktorý sa nezaujíma.
 11. Biely vlk charakterizuje človeka ako jediného.Dosahoval všetko sám, nikdy nečakal na pomoc a spoliehal sa iba na seba.Ale tento stav vecínie je utláčaný, nebojí sa vo svojej osamelosti, ako celku a slobodnej osobnosti.
 12. Vlk v ohni alebo s jasne červenými očami je tiež mystickým znakom.Takéto tetovanie by mali robiť iba ľudia, ktorí sa venujú ezoterickým alebo magickým praktikám.Energeticky veľmi silné znamenie.
 13. ​​
 14. Celé stádo zvierat vedené vodcom je znakom vodcu, ktorý vedie všetkých spolu.Je to patrón aj vodca.Vedúci rodiny, tím, vhodný znak pre majiteľa veľkej firmy, zameraný na vybudovanie celej spoločnosti.
 15. Kostra alebo lebka lesného zvieraťa zobrazená na tele naznačuje, že sa osoba nebojí smrti.Nehľadá ju, ale nebojí sa.Často sa venujú extrémnemu športu alebo rekreácii.

Pozrite si video na tému:

Význam pre dievčatá

Význam tetovania vlkom je veľmi agresívny, preto dievčatá zriedka zapĺňajú.telo je také znamenie.V skutočnosti, pre čestný sex, takéto tetovanie nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo.

Vlk alebo vlk sa pre nich stáva symbolom vernosti a oddanosti partnerovi, rodine a deťom.Ale aj ukazovateľ silného charakteru.Nejde o znak domácnosti, ktorá sa zaoberá iba domácnosťou, ale o cieľavedomého a ambiciózneho človeka, ktorý môže pracovať na rovnakej úrovni ako muž.

Je nežiaduce vyplniť také tetovanie už silnými mladými dámami.„Mužské“ črty ich charakteru ich môžu vážne zvýšiť a zabrániť im v budovaní harmonických a šťastných vzťahov.Vlk doslova „uhasí“celá ženskosť svojho majiteľa.

Ak je však žena svojou povahou slabá a nezávislá, tetovanie pomôže zmierniť jej charakter, naučí sa brániť svoje hranice, povedať „nie“ a riešiť životné problémy bez pomoci druhých.