Zachovalá Lunnitsa a jej význam

Ľudia svojou povahou majú tendenciu veriť v zázraky.Od pradávna sa naši predkovia snažili všimnúť si všetko, čo sa deje okolo, vyvodiť závery o rôznych javoch sveta okolo nás a téma amuletov a amuletov bola celkom populárna.V tomto článku budeme hovoriť o tom, čo je lunárne kúzlo a akú hodnotu má.

Čo je talisman

Význam pojmu „talisman“ je v názve skrytý.Tento výraz pochádza zo slovies „chrániť“, „chrániť“ a znamená ochranu osoby pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi.

Amulet je v skutočnosti objekt, ktorý chráni svojho majiteľa, chráni ho pred zlom a bráni akýmkoľvek problémom a intrínam osudu.

Ľudia majú sklon kombinovať pojmy amulet a talisman, napriek tomu existuje medzi oboma predmetmi niekoľko rozdielov:

  • napríklad sa amulet nosí výlučne na tele;
  • a amulet sa môžu nachádzať v byte alebo blízko neho (takéto amulety ako bocianie hniezdo a podkova sa okamžite zapamätajú).

Amulety sú objekty vybrané na ochranu našich predkov počas zdĺhavých experimentov a štúdií.Sila týchto magických gizmov bola našimi predkami veľmi ocenená a pomohla im zmeniť ich život k lepšiemu.

Vplyv amuletu je úzko spätý s doktrínou aury človeka.Ak teda použijeme predmet jednej farby alebo inej farby, môžeme veľmi rýchlo zablokovať tie poruchy energie, ktoré ohrozujú našu pohodu.

Majú tieto vlastnosti:

  • nás chránia prednegatívne účinky na psychiku;
  • 15. udržiavať zdravie;
  • udržiavajú vynikajúci emocionálny stav;
  • ich používaním sa chránime pred vôľou druhých a dlhotrvajúcimi depresiami.

Amulety prenášané z jednej generácie príbuzných na druhú majú najväčšiu hodnotu.Môže to byť dekorácia, ako aj podrobnosti o dekorácii a dizajne interiéru - to všetko chráni zástupcov rovnakého druhu.Tiež obyčajný špendlík alebo korčule na streche môže byť talizman, magické vlastnosti nebudú vôbec ovplyvnené.

Pôvod lunáru

Amulet lunárneho vlasti - staroveký Egypt.Z tohto štátu sa príbehy o magickej sile tohto amuletu postupne šírili do všetkých krajín európskeho kontinentu a Ázie.

Potom každé dievča a žena snívali o tom, že vo svojej zbierke šperkov budú mať mesačný box.Kúpa tohto talismanu prisľúbila spoľahlivú ochranu pred chorobami a rôznymi problémami.Rovnakí predstavitelia čestného pohlavia, ktorí kvôli svojej finančnej situácii neboli schopní kúpiť kúzlo, si to vytvorili sami.

V tomto prípade sa odobrali tieto materiály:

  • vlna;
  • pokožka;
  • strom.

Amulet sa mohol kresliť, krájať alebo vyšívať.

Význam lunárneho kúzla

Lunárny talisman má veľmi nezvyčajný vzhľad - každá z mnohých čiar v ňom má svoj skrytý význam a účel.Vo väčšine situácií bol hlavným materiálom na výrobu amuletu tiež bronzvzal striebro.Produkt bol vyrobený v tvare polmesiaca s okrajmi smerujúcimi nadol.Počas výzdoby sa nachádzalo niekoľko trojuholníkov, ich špeciálne umiestnenie malo tajný magický význam.

Keď vedci tento produkt podrobnejšie preskúmali, urobili jedinečný objav - lunárny je presnou kópiou lunárneho cyklu vo všetkých fázach, od jeho vzniku až po jeho úplný odchod.Každý zo slotov na výzdobe označuje jeden z 28 dní úplného lunárneho kalendára.

Magické vlastnosti amuletu sa objavujú postupne, čím sa harmonizuje energia Mesiaca.A posvätné vlastnosti lunárneho mesiaca sa začínajú objavovať až potom, čo je amulet plne energeticky spojený so svojou milenkou.Potom sa všetky jeho pozitívne vlastnosti stanú aktívnymi.Pozitívne vysoké vibrácie, ktoré vyžaruje talisman, majú silný vplyv na okolitú realitu - všetko okolo naplnia pozitívnou energiou.

Ak hovoríme o posvätných vlastnostiach talismanu, najvýznamnejšia je schopnosť mesačného svitu chrániť svoju milenku pred chorobami a negatívnymi vonkajšími vplyvmi.Naši starí predkovia verili, že mesačná sviečka chráni nielen svojho majiteľa, ale aj jej domov, ako aj všetkých ľudí, ktorí v ňom žijú, zapĺňa dom teplom, útulnosťou, harmóniou a pokojom.

A amulet, ktorý sa nosil na krku, demonštroval ostatným spojenie kreatívnych princípov vesmíru s vnútornou energiou jednotlivca.

Lunnitsa je veľmi krásny a nezvyčajný talizman,ktorá vás ochráni pred negativitou a pomôže naplniť váš život pozitívnymi emóciami.Mágia vždy pracuje pre tých, ktorí v ňu úprimne veria. S jej pomocou môžete výrazne zlepšiť svoj život a stať sa veľmi šťastným človekom.