Zachované Ladinety a ich význam

Naši predkovia vo svojom živote aktívne využívali rôzne amulety a kúzla.Niektoré z nich dnes nie sú relevantné (napríklad tie, ktoré sa používali na ochranu krajiny).Zvyšok nestratili svoju popularitu.V tomto článku podrobne preskúmame Ladinov amulet a jeho význam medzi starými Slovanmi.

Všeobecné informácie

Amulet nazývaný Ladin bol veľmi častým talizmankou.Používali ho tí predstavitelia férového sexu, ktorí chceli udržiavať prosperitu v rodinách, nájsť lásku alebo otvoriť sa.Ostatné názvy amuletu sú koleda alebo kríž Lada-Virgin.

Ladin sa používa už v starovekom Rusku.Je to čarovný predmet, ktorý pomáha všetkým držiteľom pohodlia domova a krbu.A dámy pomôžu nezosobášeným mladým dámam prilákať hodného muža do ich života budúceho manžela.

Amulet bol tradične vyšívaný niťovou niťou, jeden z lúčov musí byť červený.

A farba druhého lúča sa bude meniť na základe konštelácie vášho zverokruhu:

 • pre zemské znaky bude čierna alebo zelená;
 • v prípade ohňa - zlatého alebo čierneho;
 • pre vzdušné lietadlo;
 • pre vodu, modrá.

Ako vyzerá amulet

Vo svojom jadrekúzlo Lada kríža je posvätný symbol.Jedná sa o ženský amulet, ktorý vyzerá ako osem lúčov uzavretých v kruhu.Smerovosť lúčov je ľavá, čo symbolizuje ponorenie do iného sveta.

Od staroveku bol druhý svet identifikovaný nielen s možným nebezpečenstvom, ale otvoril aj úplne nové obzory poznania.Z tohto dôvodu si Ladin zachoval zosobňujúce základné ženské vlastnosti, úzko súvisel s úrovňou podvedomia a intuície.Zvyčajne sú to tieto ženy a dievčatá.Zdá sa, že to je dôvod, prečo bol tento magický predmet pripísaný amuletom pre krásnu polovicu ľudstva.

Pravdepodobne najdôležitejšou vecou každej ženy je preukázať čo najviac jej ženskú podstatu.Ženský princíp a podobné vlastnosti sú úzko späté s postavením ženy v rodine.Pre úplné odhalenie je potrebné, aby dievča mala od detstva správny obraz pred očami - to znamená, jej matka.

Bohužiaľ, v modernom svete došlo k zmene priorít.Veľmi často to zavádza malé dievčatká.Keď pozorujú obraz vzťahov medzi pohlaviami v modernej spoločnosti, ideály rodiny a ženskosti sa výrazne menia.

Aké vlastnosti má talisman

Talisman s vyobrazením kríža Lada-Panny Márie, ktorého posvätný význam bude závisieť od potrieb jeho majiteľa, má nasledujúcu mágiuvlastnosti:

 • zachovanie atraktívneho vzhľadu, mladosti a krásy;
 • odhaľujúce v sebe ženské vlastnosti;
 • získavanie šťastia žien (šťastné manželstvo);
 • udržiavanie duchovnej harmónie a pokoja v rôznych životných situáciách;
 • získanie dodatočnej pomoci v manželstve;
 • ochrana rodiny pred negatívnou energiou;
 • omladenie;
 • pomáha odstraňovať nadbytočný telesný tuk;
 • ochrana pred nepriaznivými situáciami v ťažkom období života;
 • normalizácia stavu ženských pohlavných hormónov v tele;
 • naplnenie harmóniou, pokojom, mierom;
 • ​​
 • rýchle oživenie vašej duše.

Zaujímavé video o starodávnych znakoch Rusa:

Kto sa odporúča používať

Kto bude mať z tohto prenosu úžitokkúzlo?Po prvé, Ladin zosobňuje ochranu.V staroveku boli naši predkovia posvätne presvedčení, že tento amulet dokázal ovplyvniť človeka na fyzickej aj duševnej (duchovnej) úrovni.

Dokáže naplniť život ženy harmóniou a tiež pomáha spravodlivému sexu dosiahnuť vnútornú rovnováhu.Je potrebné poznamenať, že používanie Ladinu je možné pre ženy a dievčatá akejkoľvek vekovej kategórie - v tomto prípade nebude hrať vek vôbec žiadnu rolu.

Okrem toho, čo už bolo uvedené, poskytuje Ladin ochranu bohyne Lada.Ženy, ktoré uprednostňujú tento magický predmet, majú nádhernépríležitosť zažiť z prvej ruky účinnosť amuletu.

Toto sa zvlášť zreteľne prejaví počas pôrodu (stávajú sa ľahšími, bolesť klesá).Priaznivosť bohyne, ktorá cez amulet obklopí dievča svojou pozitívnou energiou, uľahčí proces prechodu ťažkosťami.

Mnoho žien v oblasti sexuálneho styku si konkrétne kupuje talizman, ktorý symbolizuje priamy vzťah s Ladou, ktorá je tehotná, aby uľahčila blížiace sa narodenie, aby sa chránila pred možnými komplikáciami.

Staroveký slovanský amulet Ladin pomôže maximalizovať ženskú silu, naplniť spravodlivý sex pozitívnou energiou a urobiť ju šťastnejšou.Neignorujte tajné vedomosti našich predkov - bolo by správnejšie ich načúvať, aby ste zmenili svoj život k lepšiemu.