Zametanie podlahy alebo koberca - rôzne interpretácie sna v niekoľkých knihách snov

V snoch môžeme nielen pozorovať bizarné a úžasné obrázky, ale aj vykonávať každodenné akcie.Takéto sny môžu byť odrazom skutočnosti, že záležitosti týkajúce sa domácnosti sa dostali hlboko do našej podvedomia, a tiež ako sprostredkovatelia budúcich udalostí.Výklad snu pomôže zistiť, prečo sníva o zametaní podlahy alebo koberca, ako aj iných povrchov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo som musel zametať
 3. Interpretácia ďalších podrobností
 4. Miller Dream Book
 5. Wangi Dream Book
 6. ) Výklad snu o Tsvetkove
Všeobecný výklad

Pre vydatú ženu by bol sen, v ktorom mala možnosť zamiesť podlahu v jej vlastnom dome, veľmi priaznivý,Takýto sen sľubuje jej mier, prosperitu a vzájomné porozumenie medzi členmi rodiny.V období po takomto sne budú deti a manžel, ako aj samotná snílek, zdravé a šťastné.Hosteska bude viac oceňovaná a rešpektovaná, pretože jej zásluhou je jej priateľstvo.

Zametanie koberca vo sne, ktorý ho starostlivo zbavuje aj tých najmenších zvyškov, je symbolom skutočnosti, že sa snívateľ v skutočnosti snaží zmeniť bydlisko a presťahovať sa do iného obydlia.Dievča takéto znamenie predstiera presun do bytu so svojim milencom v blízkej budúcnosti.

Ak spiaci človek zametá v cudzom dome - toto nočné videnie zosobňuje jeho nadmerné sústredenie sa na problémy ľudí okolo seba.Z tohto dôvodu nemôže založiť svoje vlastné záležitosti, ktoré ovplyvňujú nielen jeho blaho, ale ajza šťastie všetkých členov rodiny.

Sen, v ktorom snílek prehnal dvor, zosobňuje jeho pocit bezpečia, naznačuje, že je schopný odolať hrozbám a nebezpečenstvám.

Ak ste mali možnosť zametať ulicu vo svojom nočnom videní - sen symbolizuje príležitosť nadviazať vzťahy s ľuďmi okolo vás, zbaviť sa viny, vyriešiť všetky nepríjemné situácie a odpustiť minulým ťažkostiam.

Čo som musel zametať

V nočných víziách môžete zametať nielen rôzne povrchy, ale tiež ich očistiť od niečoho konkrétneho.Interpretácia sna sa bude líšiť v závislosti od toho, čo sa presne vo vašom sete objavilo vo sne.

 • Nočné videnie, pri ktorom spiaca osoba prehnala piesok, predstavuje stretnutie so starým priateľom alebo návštevu nečakaných hostí.Existuje aj iná interpretácia takéhoto sna - podľa toho bude snílek robiť veci, ktoré neprinášajú materiálny príjem ani emocionálne potešenie.
 • Ak dievča vo svojom sne odnieslo listy - v reálnom živote bude mať veľmi vytrvalého obdivovateľa, ktorý urobí, čo bude v jej silách, aby na seba upozornil.Ak sa jej podarilo vyčistiť celé územie listov - môže sa ľahko zbaviť jeho posadnutej prítomnosti.
 • Zamiesť zvlnené zámky - získať príležitosť pozrieť sa na situáciu z druhej strany, čo pomôže sformulovať presnejšiu predstavu o tom.Možno zmena názoru snívateľa na presný opak.
 • Zametanie snehu metlou je dobré znamenie.Predstavuje nové kolo dlhotrvajúcich vzťahov.
 • Znaky zametania papiera roztrúsené po zemi sú znakom čoskoro zisku.Avšak, ak ste museli zamiesť maličkosť - stojí za to sa pripraviť na nepredvídané plytvanie alebo stratu financií.

Interpretácia ďalších podrobností

Nočné videnie, pri ktorom spiaca osoba zametá odpad do lopatky, symbolizuje obsedantné myšlienky,prenasledovať ho v skutočnosti.Ak snívateľ zametá odpadky za hranicu svojho domu - v skutočnosti sa rozlúči s minulosťou bez ľútosti.Ak ste vo sne zametali veľkú metlu vo svojom byte - v skutočnosti sa budete môcť zbaviť veľkého nákladu.

Ak ste vo sne zametali podlahu metlou, ktorá sa náhle rozbila, stojí za to sa pripraviť na to, že vás vaši oponenti zaujmú.Avšak, ak ste dokončili čistenie priestorov zlomenou metlou, pravdepodobne budete schopní obísť pripravené pasce.

Sen, v ktorom snílek zametá na svojom dvore metlou, zosobňuje schopnosť presvedčiť ostatných o jeho nevine a obhajovať svoj vlastný názor.Ak sa metla skladá z mnohých prútov, očakáva sa víťazstvo v konflikte a ak je tenké a chátrajúce, budete musieť vynaložiť veľa úsilia a byť dosť nervózni.

Ak v nočnom videní zametáte dvor alebo nejakú miestnosť v spoločnosti svojich susedov - v skutočnom živote sa čoskoro zúčastníte hromadnej udalosti.Ak niekto vo vašom sne neustále narúša čistenie - očakávajtenamáhavá, ale zisková práca.

Ak snívateľ vo svojom sne zametol verandu - v skutočnosti by mal byť opatrný pred ohováraním a klebetami.Ak spiaci človek prehnal rebrík, podarilo sa mu zbaviť intríg a klebetov, ktoré jeho život otrávia.

(Millen's Dream Interpretation)

Ak sa spoliehate na interpretáciu uvedenú v tejto snovej knihe, zametáte niečo vo svojom sne - všeobecne,dobré znamenie.Snílek očakáva svetlú životnosť.Počas tohto obdobia sa zvyšuje pravdepodobnosť zvýšenia pracoviska alebo zmeny miesta bydliska za výhodnejšiu možnosť.

​​

Ak dievča zametajúce nočné videnie stratilo metlu, tento sen symbolizuje jej dezorganizáciu a nedotknuteľnosť.Takáto snívačka nie je najlepšou milenkou, ale má každú šancu na sebe pracovať a napraviť túto skutočnosť.

Dreamwright z Wangi

Slávny fortune teller interpretoval tento symbol z pozitívneho hľadiska, pričom vysvetlil, že predstavuje pokrok, materiálnu pohodu a prosperitu.Rojka sa bude čoraz viac posilňovať v úlohe skúseného odborníka, zoznam jeho úspechov sa bude rozširovať.

Zároveň však majiteľ šťastia venoval pozornosť skutočnosti, že ten, kto vidí taký sen, nemusí mať dostatok schopností počúvať iných, pričom berie svoje názory a presvedčenie.To zbavuje človeka pokoja - stojí za to byť tolerantnejší voči iným ľuďom a ich postaveniam.

Výklad snu Tsvetkova

Podľa tohto výkladu snazametanie vo sne predpovedá spiacemu človeku rýchly návrat starých dlhov.V období po takomto sne môže byť tiež potrebné okamžite zarobiť veľkú sumu, v ktorej bude snívateľovi pomáhať jeho veľa spojení a rezerv, ktoré bude musieť použiť.