Závoj v snoch - súvisí so svadbou, rôznymi význammi

Závoj je neoddeliteľne spojený s obradom manželstva.Ak sa však objaví v snoch, nie vždy naznačuje rýchle a možné manželstvo.Tento symbol môže naznačovať zmeny v rôznych sférach života alebo vo vnútornom stave spiaceho človeka.Výklad snu pomôže pochopiť, prečo sa sníva opona, na základe možných detailov snov s týmto obrázkom.

Všeobecná interpretácia

Pre slobodné dievča, sen, v ktorom vidí nielen závoj, ale aj svadobné šaty, naznačuje, že manželstvo na ňu čoskoro čaká, aj keď už bolo naplánované.Ak sa vydatá žena sníva o podobnom obraze, bude sklamaná, pochybnosti o správnosti výberu, túžba po starých časoch a ľútosť nad prijatými rozhodnutiami.

Interpretácia sna závisí aj od toho, kto vo sne nosil závoj:

 • Ak dievča v jej nočnom videní vidí priateľa, ktorý nosí závoj, v skutočnom živote s týmtočoskoro sa stane veľmi šťastná udalosť s kamarátkou, ktorá zlepší jej život na dlhú dobu a prispieva k tomu snílek;
 • Keby bol tento svadobný doplnok najlepším priateľom - v blízkej budúcnosti sa bude sama snívať;
 • Snívalisestra, ktorá má závoj - čoskoro bude vydatá a sviatok venovaný jej svadbe bude veľkolepý;
 • Ak ju nosil váš priateľ, čoskoro budete pozvaní na zábavnú a preplnenú udalosť, kde budete tráviť čas s výhodami.

Nočné videnie, pri ktorom ste náhodou videli závoj na okne svadobného salónu alebo obchodu, je priaznivým znamením.Predstavuje spiacemu človeku novú fascinujúcu prácu alebo tvorivú činnosť spojenú so spoločenskými aktivitami.

Oblečenie závojom - interpretácia snov

Dobré znamenie je sen, v ktorom má spiace dievča šancu obliecť si závoj.Taký sen je príchodom nových príležitostí a perspektív v jej živote - pred ňou sa otvorí veľa nových dverí.Je možné zmeniť školiaci alebo pracovný tím, vzrušujúce zoznámenie sa so zaujímavou osobou, nové možnosti ďalších akcií.

Na pochopenie toho, či sa snílek poteší nadchádzajúcimi zmenami, je však vhodné vychádzať z dvoch okolností:

 • Ak sa dievča, ktoré nosí tento svadobný doplnok vo sne, považuje za atraktívne a krásne, nadchádzajúce zmenyrozžiariť jej život a urobiť ju šťastnou;
 • Ak sa snílek stane absurdným a neatraktívnym a samotný závoj sa zdá byť starý alebo škaredý, potom sa z možností stanú ďalšie a únavné povinnosti.

Sen, v ktorom sa dievča alebo žena snaží vyskúšať svadobný závoj niekoho iného, ​​naznačuje, že v skutočnom živote je zasnený zasnúbenýnie jeho podnikanie.Stojí za to sa sústrediť na to, čo sa vám naozaj páči, skôr než sa na niekoho pokúsiť.Je tiež možné, že sa snílek snaží príliš násilne bojovať za to, čo skutočne nepotrebuje.

Existuje aj iná interpretácia, ktorá vysvetľuje nočné videnie, v ktorej snílek obliekol závoj - podľa neho taký sen prorokuje neočakávané správy.

Fata snívala o mužovi

Ak človek videl sen, v ktorom nosil tento svadobný doplnok, mal by v reálnom živote prehodnotiť svoj postoj k okolitej realite.To, čo je vnímané ako maličkosť pre iných, môže spôsobiť hlboký smútok a úzkosť v duši tohto snívateľa.

Výzvou je sen, v ktorom človek vidí krásne svadobné šaty a luxusný závoj.Je potrebné venovať pozornosť vášmu kruhu priateľov - medzi nimi sú spoľahliví aj lojálni ľudia a číhajúci chamtivý závislý človek, ktorý chce získať svoj vlastný úžitok a poškodiť snílek.

Interpretácia podľa farby a stavu

Sen, v ktorom sa objavil čierny závoj, môže naznačovať, že snílek má veľatajomstvá, od ostatných i od seba, a zo strachu z budúcnosti.Možno osoba, ktorá videla takýto sen, má pochybnosti a snaží sa vyriešiť akýkoľvek zvlášť dôležitý problém.Ďalšou interpretáciou tohto obrazu je nemožnosť otvoriť sa ľuďom okolo kvôli zvyku skrývať svoje skutočné emócie.

Obzvlášť negatívneinterpretácia sna s týmto symbolom sa týka vydatých žien - v takom prípade vedie k rozvodu, zrade alebo vdove.Svoje vlastné interpretácie majú aj iné farby vysneného závoje:

 • Modrá - na ochladenie zmyslov;
 • Žltá - klamstvo, obvinenie;
 • Červená - na zúrenie alebo intenzívny tlak zo strany;
 • Zelená - pre finančný zisk;
 • Zlato alebo striebro - pre vznik vplyvného spojenca, účelové manželstvo;
 • Rose - k ľahkomyseľným činom;
 • Fialová - je možný konflikt s prechodom na boj.

Ak staršia žena mala sen, v ktorom bol v tomto stave roztrhaný, zašpinený závoj alebo plný svadobný odev, je to zlé znamenie.Predstavuje možné vážne ochorenie alebo smrť.

Priaznivým znakom je vysnívaná dĺžka závoja.Takýto sen sľubuje svetlú životnosť, ktorá sa začne v blízkej budúcnosti.Môžete dýchať a relaxovať, pretože zdĺhavé problémy sa vyriešia samy o sebe, a potom budete musieť od osudu získať niekoľko významných darov.

Freudova kniha snov

Podľa interpretácie tejto knihy snov je závoj neobvyklým symbolom.Ak by žena snívala o tom, ako sa snaží o tento svadobný doplnok, v blízkej budúcnosti by sa v jej rodinnom kruhu vyskytla nezvyčajná situácia, na ktorú nebolo možné pripraviť, a bolo by ťažké ju prijať.

Ak si slobodná dievčina alebo žena vo svojom sne zapáli závoj, čoskoro stretne muža,čo nebude hrať poslednú rolu v jej živote.Ak ste snívali o tomto svadobnom doplnku, znečistenom a potrhanom, pripravte sa na trik.

Výklad snov o Aesopovi

Nočné videnie, v ktorom sa objavila svokra v tomto svadobnom doplnku, hovorí o vernom a spoľahlivom kamarátovi, ktorý je vo vašom prostredí.Je potrebné pochopiť, kto presne je tento človek av blízkej budúcnosti zostať blízko neho, pretože budete potrebovať jeho pomoc a podporu.

Sen, v ktorom vidíte, že závoj je odtrhnutý od svokry, vyvoláva konflikt s vašimi blízkymi kvôli vašej neopatrnej poznámke.

Miller Dream Book

Dlhý a veľkolepý závoj, ktorý sa jej snívalo, naznačuje, že na dlhý čas po tomto sne zostane vo vynikajúcej nálade.Nechajte šťastie vo svojom novom úsilí, ak by radikálne nezmenila svoj život.Najlepšie je teraz zaslúžený odpočinok.