Zbierajte vajíčka vo sne - nuansy interpretácie podľa kníh snov

Vyprážané vajcia vyrobené z domácich výrobkov neopustia ľahostajného gurmána.Prečo sen o zbere vajec sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte očakávať od vajec zozbieraných vsen
 3. autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Wang
Všeobecný výklad

Vajce sa porovnávajú so začiatkom všetkých živých vecí, objavujú sa tak holisticky ako možnosti rozvoja,porovnáva sa s lonom, v ktorom sa človek rýchlo vyvíja.Vo vnútri sú uložené semená rastu, tvorby, znovuzrodenia.

V kresťanstve je toto symbolické znamenie spojené s plodnosťou, bohatstvom a hojnosťou.Veľkonočné sviatky nie sú dokončené bez zdobených vajíčok.V sebe ukladajú určitú energiu dobra, sily, harmónie a integrity.Keby niekto sníval o tom, že zhromaždí celý kôš vajec, bude hrdý na plody svojej starostlivej práce.

V mytológii je spájaný s nesmrteľnosťou, chaosom, ale súčasne so zdrojom, ktorý dal vzniknúť všetkému, čo existuje.Škrupina, jej rovnomerný povrch a hladká textúra odrážajú charakter osoby, ktorá je úplne sebestačná a žije v harmónii s vnútorným svetom.Nie je mučený rozpormi, pozná svoje silné a slabé stránky, je pripravený zmeniť sa, pre seba pochopiť niečo nové, dokonalejšie.

Muž, ktorý vo svojich snoch obdivuje ideálny tvar škrupiny - byť celkomnezvyčajná a originálna osobnosť.Takéto vnímanie sveta odmeňuje človeka potenciálnymi príležitosťami, ktoré môže otvoriť a rozvíjať.Táto sila pomôže zmeniť minulé zlyhania na budúce víťazstvá a pomôže splniť vašu misiu na zemi.Svet zase vytvára prekážky, ktoré podporujú činnosť a nevyhnutne odmeňujú za úsilie a úsilie.

Zber veľkých a čerstvých vajec vo sne znamená dosiahnuť požadovaný cieľ bez veľkého úsilia.Snažíte sa o zmenu a novosť, ak ste snívali o zlomení vajíčka.Odráža to vašu každodennú únavu, túžbu začať od nuly.Ale taký symbol vesmíru bez škrupín môže naznačovať opak: ste unavení z nestability a prekvapení osudu.Chcete sa cítiť chránení a chránení.

Pre mladého človeka, ktorý zvažuje žĺtky v miske, je znakom toho, že sa vo všetkom snažíte dostať na dno pravdy.Ale niekedy to vedie k frustrácii a devastácii.Pre ženu môže takéto znamenie v skutočnosti znamenať potrat.

Trhliny na veľkonočnom symbole predstavujú spor v rodine a vnútorné rozpory.Vyriešenie konfliktu bude veľmi ťažké, pretože nikto nechce robiť kompromisy.

Vajcia maľovali červenou farbou tieň dobrej správy as ňou prosperitu a prosperitu.Žena môže nájsť hniezdo - sen má veľa príjemných momentov týkajúcich sa budúceho manželstva a narodenia dieťaťa.Manželstvo sľubuje, že bude silné a dlhé.Pre mužov tento scenár predstavuje stabilitu, pohodlie domovakrbu, lásky a oddanosti druhej polovice.

Čo iné možno očakávať od vajec zozbieraných vo sne

 • pre dievča, aby vyčistilo prevarené vajíčko - aby do čistej vody priniesol mladíka, ktorý si so zvláštnou chamtivosťou vzniesol nárok na ruku asnové srdce;
 • tehotná dáma snívala o obrovskom vajci - do osobitnej budúcnosti dieťaťa, ktorá môže prekvapiť svojimi schopnosťami a talentom;
 • kurča v hniezde je znakom veľkých budúcich vyhliadok.Oplatí sa prijať aktívne stelesnenie vašich nádejí, inak zostanú iba snom;
 • kura sa ponáhľa vo sne - vaše možnosti prekročia očakávania;
 • držať zlomenú škrupinu v ruke - byť plachou a notoricky známou osobou, ktorá je ľahko zmätená otvorenou otázkou alebo dokonca pohľadom.

Knihy snov autora

Sigmund Freud

Kuracie vajcia vo snezosobňujú mužský začiatok a symbolizujú jeho dôstojnosť.Na to, aby slobodná žena mohla zhromaždiť veľký kôš vajec - v skutočnosti je príliš unesená hľadaním ideálneho partnera.Jednoducho už viac nevyzeráte, ale vytriedíte milencov, porovnajúc ich kúzla.

Taký pozemok predstavuje pre človeka aktívny sexuálny život.Ale ak sú zlomené - očakávajte nestabilitu spojenú s bezmocnosťou.Možno, že nabudúce ste nadhodnotili svoje schopnosti a zašli ste príliš ďaleko pri sexuálnych pokusoch.Teraz potrebujete čas na obnovenie sily a energie.

Existujú miešané vajíčka - nechať ich uniesť tí, ktorí boli často blízko vás.Krátke vystúpenie môže byť v práci s kolegomalebo sused.V každom prípade bude tento vzťah krátkodobý a rýchlo zabudnutý a zanechá priateľský vzťah.

Vydatá žena vo sne maľovať vajíčka na Veľkú noc - v skutočnosti chcú viac pozornosti, romantiky a rozmanitosti v posteli.Sex sa pre vás nedávno stalo manželskou povinnosťou a nie jedným zo spôsobov, ako sa potešiť.Pomáhate zmierniť napätie voči manželovi, ktorý sa úplne nezaujíma o vaše sexuálne predstavy.Pred hľadaním pozornosti na strane sa pokúste zmeniť postoj k pohlaviu blízkeho muža.

Gustov Miller

Celé čerstvé vajcia z hydiny sú znakom života plného hojnosti a bohatstva.Pozerať sa na tento symbol na slnku znamená mať záujem o to, čo sa deje v okolí, rozvíjať sa, usilovať sa o sebapoznanie a sebavedomie.

Studená omeleta vo sne predstavuje dokončenú fázu, ktorá vás nenechá odísť.Chcete pochopiť činy niekoho, činy minulosti.Tento čas je však pozadu a nedá sa vrátiť.Naučte sa prežívať nové pocity a emócie.

Muž sníval o zbere veľkých a celých vajec - v skutočnosti to sľubuje veľké bohatstvo a vysoký príjem.V takom prípade budú peňažné príjmy trvalé, ak je kura v snu z vašej domácnosti.

Sledujte vyliahnutie mláďat mláďat mláďat - pripravte sa na priaznivé zmeny.Pre ženy to môže byť príznakom budúceho tehotenstva, pre mužov tento scenár sľubuje, že dostane veľkú dedičnosť, výhry alebo bonusy odbrilantná práca.

Wang

snílek dáva tomuto znaku hlbší význam, spája kuracie vajce s civilizáciou, planétou a všetkými živými vecami, ktoré nás obklopujú.Zhnité vajíčko vo sne so štipľavým zápachom varuje obyvateľov Zeme pred prístupom k environmentálnej katastrofe.To sa môže stať presne v rohu, kde snílek žije.Ak sa katastrofa nezastaví, budú mať strašné následky.Môže sa to týkať testovania nových zbraní, výstavby jadrových elektrární, barbarskej spotreby prírodných zdrojov.

Pozerať vajce vriace vo vode znamená zažiť neznesiteľné zadusenie bezprecedentným teplom, ktoré v tejto oblasti príde.Ľudia, zvieratá, rastliny budú trpieť.Prežitie bude hlavnou úlohou všetkých živých vecí.