Žena snívala o kryse - predpoveď slávnych snov

Nie je to divné, ale títo hlodavci u ľudí vždy spôsobujú rôzne pocity.Niektorí rodia biele potkany ako domáce zviera a teší sa z ich tepla, jemnosti a pokoja.Ale pre väčšinu toto zviera vnáša strach a znechutenie.Aký je sen pre potkanov pre ženy sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte očakávať od potkanov po samicu
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Evgeni Tsvetkov
Všeobecná interpretácia

Potkan je jedným zo znakov, ktorý sa neobmedzuje iba na jednoznačnú interpretáciu.Tento hlodavec môže zasľúbiť snívateľom pozitívne i negatívne okamihy v živote.

Toto zviera je spojené s múdrosťou, hromadením, flexibilitou, obratnosťou, nebojácnosťou.Nie je náladová k okolnostiam, pretrváva a ľahko sa prispôsobuje vynúteným podmienkam.Potkan má dobre vyvinutý dar predvídavosti, intuície a pocitu sebaobrany.Rýchlo pocíti prístup nebezpečenstva, zásahy do ich ľudského života alebo prírodné katastrofy, katastrofy.Koniec koncov, nebolo to pre nič za nič, že oni boli prví, ktorí opustili loď, predvídajúc jej smrť.

V čínskej filozofii predstavuje potkan bohatstvo, úspech a prosperitu.Je tiež symbolom plodnosti a veľkých rodín.Pre tých, ktorí snívajú o veľkom potomku, môže žena s potkanmi sľúbiť skoré tehotenstvo a šťastie z materstva.

V kresťanstve tohto hlodavcastotožnené s temnými silami, zlými duchmi, smrťou.V tejto súvislosti by mal spáč očakávať zdravotné problémy, depresiu, stres a otrasy.Na tomto pozadí by si niekto mal dávať pozor na extrémne športy, podchladenie a vyčerpanie.Pre ľudí, ktorí sú ovplyvnení inými ľuďmi, by ste mali obísť psychiku, veštcov a kúzelníkov.Existuje vysoká pravdepodobnosť podvodu a podvodu.

Biela krysa vo sne je pre páry príznakom prosperity, prosperity a domácich prác.Mladé dievča, ktoré snívalo o priateľke vo forme potkana, by malo mať na pozore pred klebety, intrígami, neúprimnosťou, manipuláciou s cieľom získať osobný zisk.Čierna krysa v predvečer svadby môže byť predzvesťou zrady a zrady od ženícha.

Rovnako ako albínska myš sa javí zrkadlový obraz ženskej postavy.Ak ste mali sen o tom, ako hlodavec vtiahne všetko za sebou k norku - znamená to, že v skutočnosti sa vo vás zbytočne prejavuje philistinizmus, shopaholizmus a šetrnosť.

Obchodná dáma snívala o tučnej myši v predvečer dôležitých rokovaní - veľké znamenie.Vďaka vašej mysli, vynaliezavosti, vynaliezavosti získate z finančného zisku z uzavretia ziskovej zmluvy veľký finančný príjem.A vaša neuveriteľnosť, prefíkanosť, pozornosť k detailom zvýši rešpekt a autoritu partnerov.

Tým, že krysa nie je pripravená žiť v chudobnom dome, okamžite sa začne starať o rast bohatstva.Pre snílka vidieť v byte našuchorený hlodavec, ktorého kabát svieti - na hojnosť v rodine.Dobrý čas na nákupnehnuteľnosti, vylepšenie domácnosti, vytvorenie komfortu v krbu.

Ak ste zmätení hľadaním hotovosti, zdrojom konštantného príjmu, myš s mincou v ústach je predzvesťou veľkého príjmu.Budete schopní nájsť správne riešenie pre neustály tok peňazí.Tento hlodavec sľubuje kreatívnym ľuďom inšpiráciu, nové sľubné nápady a finančné zdroje na ich implementáciu.

Čo iné by žena mala očakávať od potkanov

 • , aby ju lovili pomocou pascí - v skutočnosti zhromažďujú silu, aby zvíťazili v krízovej situácii, zbavili sa negatívnych myšlienok aprekonať strach;
 • sledovať, ako mačka chytí potkana - k finančnej pohode a prosperite v dome;

 • videli vo svojej posteli - očakávajú zradu od najdrahšej a najbližšej osoby.Počas tohto obdobia by ste nemali zverejňovať všetky svoje plány a finančné možnosti ani najbližším spolupracovníkom.Existuje vysoká pravdepodobnosť podvodu a podvodu zo strany partnerov a priateľov;
 • okolo vás sa točí neobvyklý farebný hlodavec - je predzvesťou vzniku vplyvného fanúšika, ktorý má v úmysle podporovať vaše nápady a túžby všetkými existujúcimi príležitosťami;
 • počuť pískanie myši vo sne je znakom toho, že sa niekto snaží preniknúť do vášho majetku, pričom berie váš majetok, majetok a podnikanie.Avšak ujma, ktorú táto osoba spôsobí, pre vás nebude významná, ak sa vám podarí zradiť včas a umiestniť ho na jeho miesto.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Potkan predstavuje agresívnu sexuálnu energiu snílek.Je to kvôli hľadaniu nových aspektov túžob a príležitostí.Na jednej strane je podval obmedzený výchovou a správaním a na druhej strane je držaný základnými pocitmi nespokojnosti.

Pre dievčatá, ktoré premýšľajú o svojom prvom sexuálnom zážitku, znamená myš strach z intimity.Ste plné neistoty a pochybností.Po prekročení tejto čiary sa však budete cítiť uvoľnene a potešene.Aby ste pre vás boli všetky súkromné ​​chvíle pohodlné, mali by ste sa vážne rozhodnúť o výbere partnera.Milenec musí byť skúsený, trpezlivý a jemný.

​​

Gustov Miller

Potkan zosobňuje klamstvá a podvody.Mal sen o úteku pred hlodavcami - vyhnite sa hádkam a vyriešite vzťahy s blízkymi.Skočia na vás a pokúsia sa uhryznúť - útoky príbuzných sú v skutočnosti spojené s úplným nepochopením vášho života a morálnych hodnôt.

Chyťte myš za ruky - nasaďte tých, ktorí sa vás snažia ovplyvniť vyvíjaním nadmerného tlaku.Budete mať možnosť ukázať charakter a asertivitu.Bez toho, aby ste stratili prvý krát, dáte jasne najavo, že by ste sa s tým nemali pohrávať.Zabiť hlodavca znamená zvíťaziť v ťažkej situácii, preukázať múdrosť a vhľad.

Keď vidíte čiernu krysu vo svojom vlastnom dome a snažíte sa ju odviezť - v skutočnosti sa cítite nespokojní so svojím vlastným odrazom v zrkadle.Vaša nespokojnosť s vašim vzhľadom, pocit komplexnosti a všeobecné zlyhanie vedie k stresu, ktorýmôže ísť do depresie.

Evgeny Tsvetkov

Toto suterénne zviera predstavuje latentnú hrozbu pre pražca.Sny s potkanmi varujú, aby boli zdržanlivejšie, rozumnejšie, aby sa nedostali do konfrontácie, aby sa predišlo situáciám, ktoré ohrozujú život.

Pozemky s týmito hlodavcami zobrazujú hádky, objasňovanie vzťahov a napätú atmosféru v rodine.Zabitie potkana znamená odstránenie problému, ktorý narúša osobné šťastie.O lojalite milovaného človeka a jeho zneuctení citov pre vás nebude pochýb.

Potkany vo vašom koši na bielizeň mali sen - očakávajte hostí z minulosti, ktorí upozornia na nepríjemné témy.Nebudete sa môcť vyhnúť klebetám, klebám a ohováraniu.