Ženy - Váhy: ktoré kamene sú vhodné podľa dátumu narodenia a horoskopu

Jedným z mojich súrodencov zverokruhu je Váhy.Prišla na návštevu a ukázala nové šperky z krásnych viacfarebných kameňov.Ukázalo sa, že zachytila ​​iba špeciálne prírodné kamene - talizmany, ktoré sú vhodné len pre ženy - Váhy.Stalo sa mi to veľmi zaujímavé, pretože každý kameň má svoju vlastnú energiu a zvláštnu silu.

Dievča uviedlo, že jej život bol nedávno upravený vo všetkých oblastiach.A ona vyzeral celkom sebestačný a šťastný človek.Chcem zdieľať informácie so všetkými, ktorí sa zaujímajú o kamene, ktoré si majú vybrať pre ženy - Váhy.

Kamene pre ženy Váhy

aka zverokruh horoskop príjemné a krásne dámy, inteligentný a ľahké.Prvok vzduchu ich robí veľmi intuitívnymi, mimoriadnymi, ale zároveň impulzívnymi a premenlivými v nálade.

Vládnucou planétou medzi zástupcami tohto označenia je Venuša, vďaka ktorej boli ženy z Vah krásne a krásneatraktívne, vynikajúce ženy v domácnosti a starostlivé matky.S častými výkyvmi nálad a neočakávanými rozhodnutiami sú tieto ženy stále milované svojimi mužmi.

Pozrime sa, ktoré kamene odporúčajú odborníci v oblasti astrológie a gemológovia (ktorí o kamenoch vedia absolútne všetko).Každý kameň - talizman by mal odhaliť všetky pozitívne aspekty charakteru a podporovať ho počas zložitých životných období.

Diamant

 • Diamant, ako aj diamant z tváre, je symbolom šťastia, nevinnostia čistota.Chráni svoju milenku pred zlými kúzlami a negatívnymi energetickými účinkami.
 • ​​
 • Kameň je spojený so slnečnou energiou, pomáha pri zavádzaní činnosti kardiovaskulárneho systému a tiež duchovne čistí.
 • Nemá rád tvrdých a nepokojných ľudí.Je lepšie, keď sa kameň zdedí, ak ste ho kúpili, potom by mal diamant nejakú dobu zvyknúť na pani.Až potom sa začne postupne podieľať na jej živote.
 • Pre tých, ktorí sa pripravujú na to, že sa stanú matkou, im pomôže kameň ľahšie znášať tehotenstvo a bezpečne vyriešiť svoje bremená.Tento kameň je spoľahlivý a pevný, vždy bude chrániť svoju milenku pred všetkými nepriaznivými vplyvmi.

Emerald

 • Jeden z najdrahších kameňov, ktorý sa vzťahuje na rôzne beryly, sa prekladá ako „zelený ľad“".
 • Kameň pomôže svojej pani Libre zbaviť sa bolesti hlavy, žalúdočných problémov a zlepší fungovanie kĺbov.Emerald dokonca čistí vodu, má všeobecné starnutie aregeneračný účinok na telo.
 • Klenot chráni pred neverou a negatívnymi účinkami, zlými sklonmi a podvodmi.Je vhodné nosiť šperky s kameňom niekoľko mesiacov v rade.
 • Smaragd pomôže udržať vynikajúce rodinné vzťahy a udržiavať pokojnú a pokojnú atmosféru v domácnosti.
 • Pre tých, ktorí praktizujú mágiu, kameň pomáha vytvoriť neviditeľné a silné spojenie s iným svetom.

Zafír

 • Váhy sú dosť zraniteľné a emotívne.Tento kráľovský elegantný kameň bude slúžiť ako obrana proti akejkoľvek negativite a chráni ostatných pred agresiou a dá vám sebavedomie.
 • Premenlivé a impulzívne dámy - Váhy sú často v stave emocionálneho napätia a úzkosti.Zafír zmierni nadmernú emocionalitu a tiež dá fyzické a duchovné zdravie.Prispieva k harmonizácii osobnosti, pomáha budovať vzťahy s príbuznými a kolegami.

Opal

 • Kameň sa považuje za jeden z najmocnejších amuletov pre Váhu.
 • Poskytuje odhodlanie a aktivitu, pomáha pri výbere jediného správneho riešenia v ťažkej situácii, pri vytváraní jasného a rozhodujúceho postavenia.
 • Ak nosíš stále opál, bude pre zástupcov tohto označenia oveľa jednoduchšie dostať sa z akejkoľvek ťažkej životnej situácie.

Turmalín

 • Váhy sú náchylné k neustálym zmenám nálady a nerozhodnosti s určitým výberom v živote.Turmalín vám umožní zadarmo aprekonať dualitu prírody a vibrácií.
 • Žena Váhy, ktorá má na sebe dlhý turmalín, sa stáva pokojnejšou a vyváženejšou a múdrejšou.Ľahko prijíma informované a dôležité rozhodnutia.
 • Kameň dodáva znaku Vahu viac úprimnosti a prirodzenosti v správaní, vylučuje nadmernú emotivitu.

Lapis lazuli

 • Kameň pomáha získať vnútorné sebavedomie, pomáha nájsť správne slová pri komunikácii sľudia harmonizujú vzťahy v rodine av spoločnosti.
 • Lapis lazuli udeľuje milenke vôľu, zbavuje nerozhodnosti, nabáda na správne rozhodnutia, podporuje v ťažkých životných situáciách.

tyrkysová

 • tyrkysová je kameň mieru, pokoja, ktorému tak Libra tak chýba.
 • Tyrkysové by mali nosiť najmä ženy, ktoré sa nachádzajú v nestabilnej životnej situácii.Kameň pomôže prekonať problémy a pomôže vyriešiť problémy.
 • Potrebné sú aj tyrkysové tehotné ženy.Chráni energiu nastávajúcich matiek a materstva, dokonca aj nenarodených detí.Preto by tehotné ženy, najmä pracujúce, mali vždy nosiť aspoň malé tyrkysové šperky.

V niektorých prameňoch sa tiež odporúča, aby libra ženy nosili labrador na udržanie zdravia, achát na udržanie rovnováhy v charaktere a činnosti, granátové jablko, ktoré pomáha nájsť cestu von z akejkoľvek zložitej situácie, moonstone je strážcom proti kúzlu anegatívnyvplyv mesiaca, pomoc pri počúvaní intuície a rozvíjaní kreativity.

Kamene podľa dátumu narodenia pre ženy v Libre

Ak si ako darček vyberiete kamenné šperky, zamerajte sa na presný dátum narodenia.Celý mesačný cyklus zverokruhu je možné rozdeliť na 3 rovnaké časti.Preskúmajme podrobnejšie, ktoré talizmany by mali nosiť dievčatá každej skupiny.

24.09 - 02.10 - vládnuca planéta Venuša

 1. Tieto dievčatá sa vyznačujú osobitným šarmom, skromnosťou, miernosťou a nerozhodnosťou.
 2. Ženy Váhy, ktoré sa neustále hľadajú a pochybujú o povahe, ktoré sa narodili pri Venuši, niekedy nemôžu nájsť východisko a urobiť správne rozhodnutie.Kamene so studenými odtieňmi: malachit, lapis lazuli, ametyst, mesačný kameň a kamienok pomôžu sústrediť sa, získať tvrdosť a nepružnosť.
 3. Niekedy týmto ľuďom chýba podpora a teplo.V tomto prípade „mäkký“ jaspis zabráni smútku.

03.10 - 10.10 - narodené v blízkosti Saturnu

 • Ženy v tomto období sú často otvorené a úprimné.Často sa zaoberajú prácou s ľuďmi, míňajú veľa energie a sily.
 • Toto sú nezištné zabudnuté ženy v domácnosti, starostlivé manželky a matky.Ich hlavným problémom je práca na opotrebovaní a starostlivosť o tých, ktorí sú blízko ku koncu.Takéto drahokamy pomôžu obnoviť silu a povzbudiť: zafíry, smaragdy, topazy, opály, turmalíny a ametysty.Kamene sú veľmi silné a jasné, dávajú sebavedomie, aktivitu a veselosť, výrazne podporujú zdravie a nervový systém.
 • NiekedyChcem vyskúšať kameň, ktorý je energeticky neutrálnejší.V tomto prípade sa odporúča nosiť šperky so zirkónom.Má veľa vlastností, tie hlavné: robí ženu atraktívnou v očiach iných mužov, chráni pri cestovaní, chráni pred magickými účinkami a tiež odstraňuje nahromadenú únavu.

11.10 - 23.10 - vládne Jupiter

 1. Toto sú skutočné ženy - estetičky, ktoré milujú umenie a krásu.
 2. Inšpirujú najčastejšie veci iných ľudí: krásne lístie na jeseň, západ slnka alebo krásny kvet.
 3. Najkrajšie kamene sú vhodné pre tieto rafinované druhy: turmalín, zafír, diamant, smaragd, chryzopráza.

Aké kamene nosiť pre šťastie vo vašom osobnom živote

Váhy žien sú veľmi citlivé na zlyhanie v ich osobnom živote.Šťastie v manželstve je pre nich veľmi dôležité.Pretože v prvej dekáde Venuša vládne, čo je zodpovedné za rodinné blaho, príťažlivosť žien.

 • Aby sa ožívali lásky a skutočné vážne rodinné vzťahy, mali by ste nejaký čas nosiť prívesok alebo prívesok s rubínovým tvarom v tvare srdca.
 • Citlivé, niekedy naivné a naivné, musí mať medzi šperkami perlové korálky, ktoré ho ochránia pred podvodom a zradou človeka.Pomôžu udržiavať vernosť a úprimnosť vo vzťahu.
 • Ak sa dievča ešte nestretlo so svojím spolubývajúcim, potom vám produkt s turmalínom umožní nájsť dlho očakávané rodinné šťastie.Mladá žena Váhy sa tiež odporúča nosiť opál, potom sa zvyšuje šanca na stretnutie s dobrým a hodným človekom.

Tipy na výber kameňa

 1. Dôležitý je nielen vybraný drahokam s rôznymi špeciálnymi vlastnosťami, ale aj tvar, odtieň, rozmanitosť a veľkosť.
 2. Podľa odborníkov je potrebné kameň cítiť.Ak sa vám produkt alebo odtieň nepáči, je lepšie nenosiť šperky.Dopad bude silný a pozitívny iba vtedy, keď hosteska kameň v plnej miere prijme a bude ho s radosťou nosiť.
 3. Po akvizícii, najmä prvýkrát, musíte neustále nosiť kameň so sebou, aby bol nasýtený energiou hostesky.Iní ľudia by to nemali dávať ostatným.

Záver

 • Váhy sú dvojakým znakom.Tieto ženy sú veľmi atraktívne, keď preukazujú svoje dobré vlastnosti, ale sú nepríjemné aj pri preukazovaní negatívnych.
 • Najdrahšie a najpredávanejšie kamene sú pre tieto ženy vhodné, prinášajú rovnováhu, mier a harmóniu.Kamene červeného tieňa, cievka, onyx, karneol nie sú vhodné.