Zhromaždené v dome kúpiť kvetinu Decembrist: dozvedieť sa o svojich tajomstvách

Obyvateľ dažďového pralesa je známy ako nositeľ protichodnej slávy, pretože príznaky s ním spojené môžu byť zhovievavé a zlé.Vďaka svojej vlastnej energii môže zelený priateľ nielen obohatiť miestnosť kyslíkom, ale aj predpovedať udalosti týkajúce sa domácností.S dobrou starostlivosťou domáca rastlina poteší oko zelenými listami a sviežou farbou kvetov.

Aká je jedinečnosť tropických rastlín

Nezvyčajný typ kríkov pre domáce šľachtenie je známy pod niekoľkými menami.- Schlumbergerov kaktus pomenovali jeho vedci: v každodennom živote sa decembrista nazýva barbarská kosa, rakovina krku, vianočný kaktus.Dôvod pomenovania Decembrist súvisí s charakteristikou kvetu. V decembri nastal čas objavenia sa červených alebo svetlých ružových kvetov na plochých jasne zelených stonkách s tŕňmi.

Rastlina s visiacimi stopkami absorbujúca energiu majiteľov domov ich informuje o budúcich udalostiach svojím vzhľadom.

Hlavné znamenie kvetu uvádza: ako vyzerá decembrista, taká je domáca atmosféra.Svieža zelená krovina symbolizuje harmóniu a pokoj v rodinnom živote. Zničujúci kvet predpovedá zlé udalosti v dome.

Povery

si tiež vyžiadajú rôzne ťažkosti: Nepríjemnosť najhoršej povery je spojená s náhlou smrťou kvetu.Ak Decembrist začne s náležitou starostlivosťou vysychať alebo náhle zomrie, je to varovanie obyvateľov domu o nadchádzajúcom pohrebnom obrade v ich dome.Podľa ezoterikov možno vädnutie kaktusu interpretovať dvoma spôsobmi.

 • Zomieracie zariadenie je spojené s vozidlom, ktoré so sebou privádza jedného z členov rodiny do sveta mŕtvych.Znaky nie sú určené na to, aby sa splnili, ak v dome nie sú chorí ľudia.
 • Náhle vyschnutý ker môže byť predzvesťou náhlej tragédie v dome.V dávnych dobách ľudia viac verili v povery, takže za tragédiu boli obviňované mŕtve rastliny.

Dokonca aj dnes sa individuálni milovníci živých rastlín bojia udržiavať decembristickú kvetinu doma, aby nevyvolávali smrteľné nebezpečenstvo.Niektorí pestovatelia kvetín neodporúčajú udržiavať si s Schlumbergerovým kaktusom doma dojemných ľudí.Hoci povera je len varovaním, rastlina nemôže spôsobiť smrť.

Kvet decembristu: dobré znamenia

Žiarivo zelená krovina s hustými lesklými listami, ktorá absorbuje atmosféru domu, pociťuje vzhľad aj tých najmenších zmien.v osude obyvateľov bytu.Decembrist vďačnosť za náležitú starostlivosť a včasné zalievanie predstavuje svoju milenku s predpoveďami o očakávaných zmenách v rodinnom horizonte.

 • Kaktus kvitajúci podľa plánu sa považuje za dobrý znak, ktorý naznačuje dobrú atmosféru.Rodina je zvyčajne známa svojou láskou a porozumením, správnou výchovou detí.
 • Podľa pravidiel by Bush mal kvitnúť v decembri.Ak púčiky kvitli na Silvestra alebo počas prvého zimného mesiaca, znamenalo Omen úspešný a šťastný rok plný príjemných udalostí.
 • Stáva sa, že Decembrist kvitne v predstihu.Takéto znamenie sľubuje príjemné známi alebo dobré zmeny v živote.Možno to bude dedičstvo vzdialeného príbuzného.
 • Podľa znakov kvetina vykazuje okamžitú reakciu na nepozvaných hostí so zlými úmyslami.Pri výpočte chorého si musíte pamätať na svojich nedávnych hostí.Nie je to nevyhnutne tajný nepriateľ, ale človek so slabou energiou.

Ak sa kaktus Schlumberger v apríli potešil, môžete očakávať finančné ťažkosti.Nemali by ste sa však báť, trpezlivosť a tvrdá práca pomôžu prekonať dočasné ťažkosti.

Kvet Decembrist: negatívne povery

Keďže vianočný kaktus má silný energetický potenciál, absorbuje energiu domácej atmosféry.Vďaka pocitu vibrácií na jemnej úrovni reaguje živý organizmus rastlín na negatívne udalosti, ktoré ešte neboli ukončené, čím mení svoj stav.To bol dôvod na objavenie nielen pozitívnych, ale aj negatívnych ľudových znakov a povier o kríkoch Decembristov.

 • Ak kvet kvitol oveľa neskôr ako v deň splatnosti, je to varovanie pred bezprostrednými problémami v rodine.Povery sú spojené nielen s problémami v práci alebomiesto štúdia, môže neskorá farba naznačovať bezprostredný rodinný konflikt, chorobu, finančné ťažkosti.
 • S kvitnutím je spojená aj iná negatívna povera.Ak zelené domáce zviera napriek dokonale vytvoreným podmienkam nespokojilo hostesku s kvetmi, je to príznak nadchádzajúceho ťažkého obdobia.Ak sa objaví farba, zlé udalosti nahradí šťastie.
 • Kvet Decembristov je nebezpečný pre mužov, je nepohodlný a ťažký pre nich v dome, v ktorom bol zasadený tento krásny kaktus.Podľa povery sa ker snaží akýmkoľvek spôsobom zbaviť človeka, konajúc na úrovni energie.Preto dámy riskujú, že zostanú bez vyvoleného a dievčatá - bez otca.

Neverte slepo povery, dôvod nemusí byť vôbec v kvetine alebo znakoch.Toto je upozornenie, že je dôležité venovať pozornosť osobným vzťahom alebo pani domáca spojila svoj osud s nesprávnym človekom.

Decembrista kvetín a astrológia

Astrológovia spájajú Schlumbergerov kaktus s tvorivou stránkou ľudského života.Rastlina sa však považuje za symbol rozporov nad listami:

 • špicatý tvar lístia pripomína šípky a samotný decembrista vyzerá prísne a nehostinne;
 • Kvet vyvoláva pocit obdivu k jemným listom a nezvyčajne krásnym kvetinám.

Podľa astrológov jednota protikladov, Decembrist ľuďom naznačuje, že vždy existuje možnosť vyplatiť akýkoľvek konflikt a nadviazať kontakty.Ak to chcete urobiť, mali by ste zmeniť svoj postoj k ostatným.

Ezoterikaodporúčame vyzdobiť malú detskú izbu farebným kríkom.Podľa príznakov ovplyvňuje rastlinná energia tvorbu tvorivých schopností.Každý obyvateľ domu, v ktorom zakorenil kvet Decembristovho kvetu, bude schopný rozvíjať plasticitu pohybov a reči, ovládať umenie správne vyjadrovať svoje myšlienky.Vďaka energii rastliny získajú kreatívne nápady pozitívnu orientáciu.

Ak chcete, aby Decembrist kvitol, zabezpečte v mieste bydliska pokojnú atmosféru.Ak sa bojíte akceptovať smrť rodinných príslušníkov, ktorých zariadenie údajne predstavuje, pošlite do kancelárie zeleného maznáčika.Na neobytnom území zmizne schopnosť predpovedať negatívne kaktusy a interiér pracoviska zdobí jasný vzhľad Decembristu.