Zísť dolu po schodoch vo sne - predpoveď snov

Schody - ideme dolu a stúpame na nich, niekto mal šťastie, že to urobil sám, a niekto zabudne čaká na pomoc druhých.Niekedy sa na nich vyšplháme a niekedy šťastne beháme, skákame cez tri kroky k úspechu.Prečo sen ísť dolu schodmi, sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
  1. Všeobecná interpretácia
  2. Autorské knihy snov
  3. Sigmund Freud
  4. Wang
  5. David Loff
  6. Gustov Miller
Všeobecná interpretácia

Vo sne pripisujú schodisku obraz zvláštneho vlákna spájajúceho hornú a dolnú časť.Horolezectvo po schodoch je spojené s udalosťami, ktoré vám umožňujú ísť nad rámec vášho vesmíru.Toto je cesta k dokonalosti, duchovnému a fyzickému rastu, ako sa stať plnoprávnym sebestačným človekom.

V mnohých mýtoch je schodisko spojením medzi vertikálnymi úrovňami vesmíru, môže sa vyšplhať zo zeme do neba alebo do podsvetia.V jednej z povestí sa anjeli pohybovali po schodoch hore, ak boli hore - ich funkcia bola kontemplatívna, dole - aktívna.

Pre snívanie ísť dolu schodmi znamená nebyť snívkou, byť spokojný s tým, čo je tu a teraz.Je dôležité, aby takáto osoba žila v súčasnosti a včas riešila naliehavé problémy.Nesnívajú o závratnej kariére ani o nespočetnom bohatstve.Sú to praktickí, skromní a veľmi vyhradení ľudia.

Takýto príbeh sa mi zdal úspešnému podnikateľovi - pripravte sa na ťažkosti.Je to takodráža pokles vašej kariéry, zlé zdravie, zlú energiu a všeobecnú impotenciu.Padať zo schodov znamená trpieť úplným kolapsom, ponoriť sa do beznádeje a depresie.

Vo sne je kreatívna osoba, ktorá ide o pár krokov, znamená zaplatiť za svoj závratný úspech z dôvodu nadmernej slávy a márnosti.Nedostatok dopytu upokojí nory, poskytne príležitosť zamyslieť sa a objaviť nové stránky talentu.

Pre mladé dievča v bielych šatách sa zastavte na schodoch a držte sa zábradlia, aby ste boli sklamaní blízkym v predvečer dôležitej udalosti.Teraz viac ako kedykoľvek predtým potrebujete podporu a pozornosť blízkych príbuzných.Takýto sen môže byť znakom opatrnosti.Niekedy, aby ste našli svoje šťastie, musíte vypnúť cestu, ktorá sa zdala byť správna, a zmeniť svoju stratégiu.

Zísť vo sne do tmy - byť v stave neistoty a zmätku.Možno nejaká udalosť šokovala a zranila dušu.Teraz hľadáte a spoznávate sa.Zdvihnite hlavu a choďte hore, padajú a padajú, - pokúste sa odstrániť všetky životné prekážky pre svoju vlastnú realizáciu.Je potrebné pamätať na to, že mnohými desivými prekážkami sú skreslené obrazy a stereotypy miznúce v hlave a blokujúce pohyb vpred.

Snívalo sa mi o točitom schodisku so strmým klesaním, ale to ťa nedesí - dobré znamenie.Ste plný energie, sily a zdravia.Nebude vás zastaviť celý rad problémov a ťažkostí, pretože existuje konkrétny plán zásadných zmien.Fortune miluje takéto osobnostia určite prinesie neočakávané vyhliadky a šance na odhalenie vašich talentov.

Autorove knihy snov

(Sigmund Freud)

Zísť po schodoch vo sne je symbolom priblíženia sa k harmónii a monogamii v sexuálnych vzťahoch.,Vidieť muža, ktorý sa blíži zhora pre dievča, je znakom budúceho stretnutia s milenkou.Nezamietajte ani neodbočujte od tých, ktorí sa na prvý pohľad javia ako neskúsení mladí muži.Skryje brutálneho a sexuálneho partnera, ktorý vás nesklame v posteli.

Behom po schodoch dolu mužom, držaním krok s ním - máte nadmerné nároky na opačné pohlavie.Takáto zrozumiteľnosť môže viesť k sexuálnemu hladovaniu a úplnej osamelosti.

Zostupne - v skutočnosti stratiť niečo kvôli nekontrolovanej láske a vášni.Táto strata ovplyvní skôr morálnu stránku vašej duše než finančnú pohodu.Muž ponáhľajúci sa z spálne niekoho iného - na hanbu a nedôveru voči svojmu bezohľadnému a nemorálnemu správaniu.Vaša šialenstvo a nadmerná sexuálna aktivita môžu hrať krutý vtip, ktorý vedie k impotencii a impotencii.

Mladá dáma by mala ísť s cudzincom po svojom prvom intímnom vzťahu so svojím milencom.Báť sa pozerať dolu a zostupovať znamená starať sa o nechcené tehotenstvo.Zároveň byť vo svadobných šatách predstavuje ponuku ruky a srdca od niekoho, komu boli chladné a ľahostajné.

Wang

Tlmočník predpovedá nepriaznivé zmeny tým, ktorí zostúpiapo schodoch vo sne.Príčinou negatívnych udalostí v živote snívateľa môže byť jeho vlastné správanie, morálne princípy, závislosti a závislosti.Chôdza s dieťaťom znamená nesprávny príklad alebo nesprávne vychovávanie dieťaťa.

Zastavte a sadnite si zárez - činte pokánie a uznajte chyby minulosti.Takýto sen prináša nádej človeka na oživenie jeho bývalého šťastného života, obnovenie zdravia, morálku.Zdvihnite hlavu a pozrite sa na svetlo - v skutočnosti získajte podporu blízkych, príbuzných, tých, ktorí nie sú ľahostajní k vášmu osudu a sú zodpovední za vašu budúcnosť.

David Loff

Prispôsobuje schodisko s plošinou alebo plošinou na ceste k dosiahnutiu materiálnych a duchovných hodnôt.Čím širšie, priestrannejšie a ľahšie schodisko, tým väčšie sú šance na dosiahnutie požadovaného výsledku.

Shaky, vŕzgajúce schody a zábradlia, tma s malými medzerami vo sne sú zosobnením tých životných nepokojov, ktoré sa objavia u spiaceho muža.Osud väčšiny je s veľkým úsilím vyliezť, spadnúť, vstať a vstať.Toto je jediný spôsob, ako dosiahnuť potešenie z vlastnej dokonalosti.

​​

Gustov Miller

Konštrukcia schodiska je spojená so sprostredkovateľom, ktorý sa angažuje na ceste k úspechu.Snívalo sa mi o lezení - sľubuje to sláva, uznanie, úspech a bohatstvo.Kariéra bude veľmi závratná a rýchla, ak uvidíte, ako skáčete o tri kroky vyššie.

Pocit svetla aneuspokojené dýchanie znamená, že ste veľmi vytrvalý, vytrvalý, pracovitý a cieľavedomý človek, ktorý je pripravený pracovať celé dni, aby si uvedomil svoj vlastný nápad a získal slušný zisk.

Naraziť alebo prepadnúť - v skutočnosti preceňovať svoje silné stránky a schopnosti.Sen sa môže stať znakom toho, že stojí za to zastaviť sa, získať väčšiu silu a analyzovať skúsenosti ostatných.

Ak chcete rýchlo zostúpiť a zdvihnúť sny, v skutočnosti sa naučte rýchlo reagovať na vonkajšie zmeny a prispôsobiť sa ťažkostiam života.Čeliť dileme smerom nahor alebo nadol znamená čeliť voľbe medzi hmotnou pohodu a úprimnými, nežnými pocitmi.