Zlatý reťaz vo sne: podrobný výklad

V našich snoch sú často šperky vyrobené z drahých kovov.Ľudia sú zvyknutí dávať takýmto snom prehnaný význam, pretože zlato sa nám zdá predovšetkým symbolom neočakávaného obohatenia.

Aký je sen zlatého reťazca?Výklad snov je náchylnejší k interpretáciám spánku, ktoré spájajú daný subjekt s láskou alebo priateľstvom.Táto výzdoba často označuje emocionálny stav snívačky, pocity jeho osobného života.Toto však nie je jediný výklad tohto sna.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia spánku
 2. Interpretácia rôznych snov
 3. Podľa Millerovej snovej knihy
 4. Podľa Freudovej snovej knihy
 5. Podľa snov Tsvetkovovej sny
 6. Podľa snovej knihy Vanga
 7. Podľa snovej knihy Hasse
 8. podľa snovej knihy.Longo

Všeobecná interpretácia spánku

Vo sne sa zlatý reťaz považuje za symbol duchovného spojenia s osobou, ktorú milujete.Nájdenie alebo nosenie cenných šperkov vo sne je veľmi priaznivým znakom.Tento sen môže znamenať harmóniu vo vzťahoch s vami vybraným alebo neočakávané obohatenie.

Strata alebo kúpa tejto veci je znakom sklamania ľudí vo vašom okolí.Ak je reťaz vyrobená z vyblednutého zlata, potom to znamená, že v skutočnosti sú nevyžiadané pocity alebo nerealizovateľné vaše nádeje.

Aký je sen o zlatom retiazku zdobiacom váš krk?Čoskoro budete môcť dosiahnuť svoj cieľ.Hustá tkaná dekorácia symbolizuje dôveru vpodpora vášho milovaného.Ak bol reťaz na krku inej osoby - čoskoro nájdete zradu drahého priateľa alebo vyvoleného

Drahé šperky milovaného človeka hovoria o jeho upřímnosti.Možno bude vaša úprimnosť schopná použiť na osobný zisk.

Reťaz pozostávala z rôznych väzieb - čoskoro bude váš život plný zaujímavých a zaujímavých udalostí.Niektoré odkazy boli poškodené - symbol rozlúčky s človekom, ktorý je vám srdečný.

Ak je však šperk vo sne roztrhaný, je nevyhnutná posledná prestávka s vami vybraným.Ak boli šperky na vašom krku vyrobené z lacného kovu podobného zlatu, potom v manželstve budete musieť čeliť skutočnej potrebe.

Retiazka zlata na vašej ruke môže naznačovať vašu závislosť od milovanej osoby.Čím hrubší je cieľ, tým viac vás táto podmienka zaťaží.Ak ste sa vo sne pokúsili odstrániť šperky z ruky, potom to symbolizuje vašu túžbu po nezávislosti.Svoje duchovné spojenie s vyvoleným spájate nad hmotné bohatstvo.Avšak, aby si človek dal na zápästie masívny reťaz, predpovedá silný milostný vzťah a úspešné, harmonické manželstvo v budúcnosti.

Prívesok na zlatom reťazci symbolizuje váš stav mysle, ktorý je v úplnej harmónii a pokoji.Pre milovaných ľudí taký sen znamená oddanosť a lojalitu vyvoleného.V prípade vydatých ľudí je príveskom zosobnenie duchovnej jednoty a dôvery.Skromný prívesok na zlatom retiazku predstavuje tiché rodinné radosti.Krásne zdobený prívesok na retiazke od inej osoby - na vzhľad nebezpečných súperov vo vašom živote, na odstránenie retiazky na prívesku - čoskoro bude prepustený z bolestivých povinností.

Uvedenie zlatého reťazca pomocou prívesku je zložitý prísľub, ktorý čoskoro urobíte.Zlatý retiazka s príveskom z čierneho kameňa vás upozorní na nepriaznivý výsledok dôležitého podnikania pre vás.Červené kamene v závesnom prorokujúcom univerzálnom odsúdení.

Nájdenie zlatého reťazca v nočných snoch je veľká zmena v živote.Tieto zmeny sa môžu týkať zmeny vášho bydliska.

Úspešné nájdenie je znamením, že vám chýba vzácna príležitosť zmeniť svoj život k lepšiemu.Žiariaci zlatý reťazec je určený na radostné udalosti v živote.Ak je dekorácia nevýrazná - na sklamanie, ktoré predtým malo významný význam.

Ukradnúť reťaz vo sne - presunúť zodpovednosť druhých na svoje pleciaMožno budete musieť zodpovedať za tie akcie, ktoré ste nevykonali.Ak sa ukáže, že ukradnuté šperky boli falošné, čoskoro sa môžete zapojiť do nezákonných transakcií.

Ak je zlatý reťazec prerušený, hrozí vám veľké finančné straty alebo výdavky.Ak sa stratená vec vo sne stratí, okolo vás sa tkajú intrígy.Nemôžete rozumne vyhodnotiť udalosti okolo vás kvôli vašej naivite.

Interpretácia rôznych snov kníh

Podľa Millerovej knihy snov

Táto kniha snov predstavuje niekoľko významov snov so zlatým reťazcom:

 • dať žene zlatý reťaz - bezdôvodné pochybnosti o úprimnosti lásky k vám;
 • dostať šperk ako darček - pochybnosti o lojalite svojho manžela;
 • prerušenie reťazca vedie k stratám a frustrácii.Ak ste vo sne veľmi rozrušení z dôvodu poškodenia šperkov, čoskoro budete chorí;
 • Nákup reťazca zlata je v skutočnosti neočakávaným a vážnym podvodom.

Podľa Freudovej snovej knihy

Zlatý reťaz v Freudovej knihe snov symbolizuje pochybnosti, žeOceňujú a milujú vás.Tieto pochybnosti sú navyše úplne neopodstatnené.Ak chcete vidieť ďalšiu noc zlatý reťaz na krku inej osoby - v skutočnosti ukážte nezdravú zvedavosť na intímny život niekoho iného.Stratiť zlatý šperk vo sne - nevšimnite si tých konverzácií a akcií, ktoré sa odohrávajú za chrbtom.

Podľa Tsvetkovovej snovej knihy

Zlatý reťaz podľa Tsvetkovovej snovej knihy symbolizuje starého priateľa alebo verného priateľa.Takýto sen naznačuje neobmedzenú vernosť vášho partnera, nové zoznámenie sa s verným a oddaným človekom.Takýto sen však môže v blízkej budúcnosti hovoriť aj o podvode, podvode.

Podľa Vangovej snovej knihy

Vidiaci považoval tento zlatý šperk vo sne za rýchle šťastie v skutočnosti.Triedenie šperkov z drahých kovov znamená prítomnosť aristokratickej chuti.Strata zlatých šperkov vo sne predpovedáfinančné straty v budúcnosti.

Podľa Hasseho

, známe médium verilo, že reťaze drahých kovov sľubujú v budúcnosti získanie spoľahlivého a lojálneho priateľa.Pre vás sa stane skutočnou obranou, podporou v ťažkých časoch, vestou, v ktorej si môžete naliať svoje slzy v rôznych životných situáciách.

Podľa Longovej snovej knihy

V tejto snovej knihe zlatý reťazec s príveskom predznamenáva chutný, ale veľmi drahý darček.Výzdoba s príveskom v tvare srdca prorokuje mladému dievčaťu bohatého ženícha.Zlatá retiazka s príveskom, ktorú vyrobili vlastné ruky, sľubuje varenie v realite veľmi vážneho emocionálneho rozhovoru.