Zlé znaky v Rusku a na celom svete

Zrejme tam niekto verí, že stupnice v osude, ktoré sú určené pre každého z nás, by sa mali plniť nielen sladkým cukrom, ale aj horkou soľou.Skutočnosť, že zlé znamenia sú v skutočnosti zamerané na mobilizáciu človeka, jeho živobytie bez relaxácie, mobilizáciu jeho talentu a zručností, máme každý deň veľa dôkazov.

Aké sú zlé znaky?Poďme na to!

Od piateho 13. do zákazu týkajúceho sa peňazí

Je zaujímavé, že „naj nemožnejší“ sa ukázal byť spojený s peniazmi.Možno nemajú taký podiel nadprirodzeného zázraku (s výnimkou výher v kasíne).Z nejakého dôvodu však peniaze vždy priťahovali pozornosť.Aj keď inteligentní ľudia sa vždy sťažujú: táto osoba je taká chudobná, že okrem peňazí nemá nič.Nie je to však hneď o nich, ale teraz budeme hovoriť o

Prečo sa neodporúča robiť niečo v piatok 13.?

Tento záhadný dátum jeho narodenia je spôsobený slobodnou interpretáciou jednej z najpopulárnejších kníh ľudstva - Starého zákona.Predpokladá sa, že táto kombinácia bola dátumom zavraždenia Ábela, ktorého spáchal jeho brat Cain.Uplynuli storočia, dátum bol zarastený nepredstaviteľným počtom všetkých druhov legiend.Výsledkom bolo, že číslo 13 sa stalo znakom skutočne hrozných tragédií.

Zhodou okolností sa do ohňa pridalo palivo.Presne rovnaký počet účastníkov sa objavil aj v poslednej večeri.Po pozornom prečítaní evanjelia pozorné oko zistilo, že Judáš sa dopustil zrady v kapitole 13. Teraz to nie sú len obyčajní ľudia, ale dokonca aj politicky sofistikovaní politici a štátnici, ktorí obchádzajú tragické číslo.

Veľký Roosevelt odložil cestu, ak to bolo o 13. V nemocniciach často nie je oddelenie s týmto číslom, v budovách nie je poschodie.Sociológovia vypočítali, že v každej rodine s 13 deťmi vyrastie jedno ako zločinec.

Na polceste nie je obvyklé vrátiť sa a vrátiť sa späť

Naši prastarí predkovia majú prahový symbol ako príbytok talismana od zlých duchov a ďalších.zlí duchovia.Popol zosnulých príbuzných bol často pochovaný pri dverách, toto posvätné slovo obsahuje veľa posvätných slov.Rovnakým spôsobom sa človek nemôže vrátiť späť do polovice, to znamená z miesta, po ktorom prechádza symbolická hranica medzi druhým svetom a naším.

Okrem toho, ktorí nedosiahli výsledok, nedosiahličlovek, ktorý dosiahol cieľ, je zdevastovaný, oslabený, jeho energia je zraniteľná.A keď prekročí prah, môže byť vystavený temným silám.Táto povera, ktorá sa stala po celé stáročia zlým znamením, vyžaduje, aby sa každý, kto sa práve vrátil z opustenia domu alebo bytu, pozrieť do zrkadla cez svoje ľavé rameno.

Odchádzajúca osoba teda získa energiu: zrkadlo ju zdvojnásobí.

Dar vo forme hodín sa môže stať osudným

Napriek tomu, že nádvorie je v 21. storočí, darčekové hodiny sú stále neprijateľné.ponuka.A za všetko vinu naša hustá ignorancia a elementárna neochota systematicky rozširovať naše obzory.Vysvetlenie tohto označenia je v skutočnosti veľmi jednoduché: v susednej Číne sú hodinky predložené s pozvaním na účasť na pohrebnom sprievode.

Etiketa v našej priateľskej kultúre neexistovala už v prvom storočí, ale naša viera sa ako zvyčajne rozrástla na „miestnu príchuť“.Predpokladá sa, že taký dar stanoví, koľko času zostáva do konca priateľstva narodeninového muža s darcom.

​​

Podľa inej verzie hodiny počítajú, koľko musí narodená osoba žiť.Niektorí tlmočníci si všimnú, že ručičky hodín je možné porovnávať s ostrými a ostrými predmetmi.Preto hovoria, že nemôžete priniesť hodiny ako darček - inak urážky a hádky pôjdu s narodeninovým mužom.

Ihneď po ceste je zlé znamenie, sadnime si na cestu

Áno, začatie cesty ihneď alebo akákoľvek cesta je zlá známka.Až potomVšetci členovia rodiny si na chvíľu sadnú, vzdialenosť môžete precítiť ľahkým srdcom.A také znamenie sa narodilo aj veľmi dávno.

V minulosti ľudia verili, že v našich osudoch vládnu dobrí a zlí duchovia.V našom dome žijú dobrí duchovia, ale sú rovnako sebeckí ako my.Takže sa nás snažia držať späť, držať sa našej energie a ťahať nás späť.Stručne povedané, v tejto situácii nečakajte na dobrú cestu.A ak si sadneme, potom „klameme“ náš dobrodruh, stratia ostražitosť a teraz môžete bezpečne ísť na cestu.Vyzerá to ako sranda, ale skúste sa ponáhľať na cestu bez krčenia na trati!

Každý, kto jedol nožom, sa rozhnevá

Táto povera je tiež jedným z najstarších znakov.Nože sú známe od tých čias, keď boli vyrobené z kameňa.Vždy boli jedným z hlavných predmetov poľovníckeho arzenálu, ľudia bránili svoje životy a životy svojich blízkych.

Rovnako ako v prípade prahu, nôž mal posvätný význam.Bola použitá (a dokonca ju aj teraz používajú domorodci v Austrálii a Indiáni v Severnej Amerike) ako rituálny objekt, s pomocou ktorého sa vykonávajú všetky druhy kmeňových obradov.Nôž je teda predmetom pozornosti dobrých a zlých duchov.Preto jesť z toho znamená liehoviny vstúpiť do hnevu.Je to tento pocit - hnev - ktorý podľa znamenia preberá muža potom, čo zje nožom.

Z križovatky nemôžete vyzdvihnúť predmety - ochoriete alebo ...

Rovnako ako zrkadlo, priesečník v folklóre sa vzťahuje na tie miesta nášho sveta, kde sa pretína s iným svetom.Môžete si všimnúť, že je to druh križovatky, na ktorú sa podávajú všetky druhy kúzelníkov, čarodejníkov a šamanov, ktorí uskutočňujú všetky druhy rituálov a obradov.

Na križovatke sa tak môže akumulovať negatívna energia.Predpokladá sa, že ak na križovatku upustíte nejaký objekt, zmocní sa ho zlé sily.Existujú povery, ktoré hovoria: ak sa človek chce zbaviť svojich problémov, musí prísť na križovatku a dať tam nejaký predmet, bankovku alebo dokonca starý zlatý napoleondor.Čím je položka drahšia, tým viac vás môže ušetriť od veľkých problémov.

Ten, kto takýto predmet vyzdvihne, však berie so sebou problémy a choroby predchádzajúceho vlastníka.

Odkiaľ pochádza zákaz chôdze v jednej topánke?

Toto je skutočne zlé znamenie.Ale iba pre tých, ktorí sú náboženskí.Pretože táto povera rastie priamo z Biblie, ktorá konkrétne hovorí o „každom stvorení“, ktoré je spárované.Čo najčastejšie symbolizuje jednotu ľudí?

Značka Victoria, socha robotníckej a kolektívnej farmárky, John Lennon a Yoko Ono, topánky.Podľa tohto zlého znamení symbolizujú dve topánky neoddeliteľnú dvojicu.A ak oddelíte topánky, potom je to pokus priniesť nesúhlas do vzťahov tých, ktorí nám dali život - otec a matka.Čo ak dôjde k tragédii, ktorá povedie k smrti?

Odpadkyvydržať večer - stratíte bohatstvo

V skutočnosti existuje veľa verzií: je možné, že v tomto prípade sa nájde neuveriteľné množstvo klebetov o osobe (a je to naozaj tak, že sa tento strýko snaží schovať pred tými, ktorí sú okolo neho v temnej noci?).Najčastejšie však existuje verzia o peniazoch vyradených z odpadu.Naši predkovia mali v skutočnosti na mysli prípravu na vpád všetkých zlých duchov v noci: počas dňa by sa všetky odpadky mali vyberať elementárnym spôsobom, aby sa chránil domov.

Zoznam zlých príznakov o peniazoch

Mesiac, prázdne a plné vedro, zlé oko a čierna mačka zostanú na neskôr.Nastal čas hovoriť o tom, čoho nás najviac zaujíma, však?Nasledujúce zlé príznaky začínajú slovom „nie“ - pre väčšiu prevenciu:

  • si nemôžete požičať peniaze v nedeľu- budú vrátené na veľmi dlhú dobu;
  • nemôžete splácať dlhy a prijímať pôžičky, ktoré ste si už požičali v pondelok- nebudete mať žiadne náznaky;
  • si nemôžete požičať v utorok- vy potom budete po zvyšok svojho života v dlhu;
  • večer nemôžete riešiť problémy s peniazmi- ráno je to úplne iná záležitosť;
  • na stôl nemôžete dať klobúk, rukavice, zväzok kľúčov- zostanú vám peniaze;
  • nemôžete sedieť pri stole- budete obviňovať z chudoby;
  • nie je možné, aby sa prázdna fľaša vychvalovala na stôl,- „poslala“ ju priamo pod stôl;
  • nie je možné nechať metlu doma „pozerať“ dolu a rukoväťou hore-to je tiež otázka peňazí;
  • toaletu, vodovodný kohútik a iné vodovody nie je možné udržať v poruche- každá kvapka vody z nich symbolizuje vytekajúce peniaze.

To samozrejme nie sú všetky náznaky, je možné a potrebné napríklad hádzať maličko doma do rohov ...