Značka: netopier odletel do domu oknom

Chcel by som dať mimoriadnym udalostiam nadprirodzený význam a predpovedať im budúcnosť.Tak sa objavila povera.Aké sú znaky toho, že netopier odletel do domu?

Netopiere sa považujú za vozidlá zla.Niet divu: hrozne vyzerajúci, aktívny v noci a niektoré druhy pijú krv.Je tu čoho sa báť!

Vzhľad netopiera preto boli našimi predkami interpretovaný ako znamenie:

 • hroziaca smrť;
 • nešťastia;
 • blížiace sa epidémie.

A napodiv:

 • dážď.

Buď niekto zomrie alebo mrholí - skôr nepresná (a nepokojná) predpoveď!Ako viete, čo vlastne netopier znamená?Pozrite sa na jej správanie.

Obsah
 1. Nuansy a variácie
 2. Ak je netopier dobrým znamením
 3. Osobný postoj
 4. Cudzie myši
 5. Čo mám robiť?
Nuansy a variácie

Ľudia majú silnú potrebu presne vedieť všetko a znaky sú zarastené podrobnosťami.Netopier stále predstavuje katastrofu, ale v závislosti od okolností má rôzne odtiene.

 • Netopier odletel do domu, v ktorom mal niekto čas zomrieť - nechali ho vpustiť duchovia a predznamenávalahroziacu smrť v rodine .Omega pracuje iba pre staré domy a byty, v ktorých sa narodila a zomrela viac ako jedna generácia.V nových budovách, keď je čistá od smrti, netopier znamená niečo iné.
 • Ak do toho netopier prileteldom, v ktorom svadobná oslava je (alebo sa pripravuje), je pre problémy apre nešťastné alebo krátke manželstvo .Ohrozené sú však nielen novomanželia: netopier na svadbe predstavuje nešťastie pre rodiny a hostí.Je také dobré, že k ľuďom zriedka prídu!
 • Netopier ukazuje na niekoho s krídlom - sľubuje tejto osobezlyhanie .
 • Netopier sa zapletol do vlasov - nie len nepríjemný incident, ale aj znamenie, že osobabude mať zlé zdravie .
 • Myš letela do domu a urobila v miestnosti tri kruhy -smrť, pohreb .Znak je pravdivejší ako len myš v okne.Nezabudnite počítať kruhy správne.
 • Netopier letí z rohu do rohu: k ohňu.

Ďalšia interpretácia znakov závisí od času, keď uvideli myš.

​​
 • Netopier lietajúci do domu počas dňa je výnimočnezlým znamením. Všetko zlé, čo znamená myš (zlyhanie, smrť, epidémie), to predstavuje deň.
 • Návšteva netopiera v noci zmierňuje význam znamení: žiadne ďalšie zlé významy.S najväčšou pravdepodobnosťou priniesladážď .

Ak je netopier dobrým znamením

Existujú dva prípady, keď netopier prichádzajúci do domu nie je pre dobro, ale predobrý.

 1. Netopier odletel do domu a sadol si na osobu (pokojne sedel, neútočil a nezasekol sa vo vlasoch) - to je znak šťastia a šťastia v podnikaní .
 2. Návšteva netopiera začiatkom večera - doskvelého počasia.

Niektoré zriedkavé, nie vždypotvrdené hodnoty:

 • Rovnako ako vták letí do domu, netopier sľubujeskorú svadbupre slobodné dievčatá v rodine.
 • Pre domácnosti v plodnom veku -doplnok k rodine .Možno je to spôsobené skutočnosťou, že krv netopiera má byť nastriekaná na vankúš a sterilná žena by na tom mala spať a potom bude môcť otehotnieť.Myš letela do samotného domu - nie je potrebné ísť o prísady ďaleko.

Osobná pozícia

Najdôležitejšie je, čo pre vás znamená netopier.Raz sa niekomu zjavila v predvečer radostnej udalosti - a od tej doby jej vzhľad znamená blízkosť dobrých správ.Znaky majú tú vlastnosť, že sa opakujú, s ktorými spájate netopiera, potom to prinesie.

Ako čarovné šťastie používam rôzne časti netopiera (krídla, krv, zuby, sušené krídla).To znamená, že netopier má stále pozitívnu hodnotu.

Symboly s netopierom sú také negatívne hlavne preto, že sa jedná o škaredé nočné zviera.Je tiež nestále a vtáky a všetko, čo lietajú, sa považuje za spojené s posmrtným životom.Pre milovníkov netopierov (najmä tých, ktorí chcú mať svoje vlastné) je to skôr príjemné znamenie.

Človek teraz vie viac o svete a voľne žijúcich živočíchoch ako v staroveku a každý môže interpretovať príznaky nie podľa strachu, ale podľa osobných pozorovaní.

Cudzie myši

V Číne je netopier nositeľom šťastia, je znázornený na talismanoch.Žijete vo Feng Shui - možnoje možné, že myš odletela do vášho domu s týmto významom a sľubujesilné telo a zdravú myseľ .

V Japonsku boli netopiere všeobecne považované za nesmrteľných pustovníkov a ich návšteva naznačovala dlhú životnosť.

Indovia Maya veril, že netopier, ktorý vletel do domu chorého, mu sľubuje uzdravenie.

V judaizme sú okrídlené myši symbolomnečistotya ich videnie neprinášalo dobré výsledky pre dušu.

Čo mám robiť?

Všetci sme aktívni a samozrejme sa nechceme úplne zveriť osudu a pasívne čakať na náš osud.Ako zmierniť negatívne účinky znamienok?

 • Nikdy nezabíjajte netopiera! Predpokladá sa, že osoba, ktorá ju zabila, skracuje životnosť.
 • Nejazdite s ňou po dome, nekričte. Zlý postoj môže uraziť duchov, ktorí pozvali okrídleného posla vo forme varovania.
 • Opatrne eskortujte netopiera a sľubujte mu liečbu .Okrajový hosť sa pravdepodobne nevráti, ale iné svetské sily budú potešené.

Ako odstrániť netopier z domu, aby sa nepoškodil ani on, ani to?Tieto zvieratá spravidla lietajú dovnútra náhodou, pri hľadaní hmyzu, vystrašujú ľudí, upchávajú sa za nábytkom alebo lietajú okolo domu v panike, a je veľmi ťažké chytiť ich.

 1. Zložte si biele oblečenie .Netopier veľmi miluje bielu farbu, zoberie ju a zloží na chrbát.
 2. Rukavice- potrebné, myši nesú choroby, prchavé látky nie sú výnimkou.Niet divu, že ich vzhľad sa považuje za príznak epidémie.
 3. Oblečte si klobúktak, aby sa myš počas letu nezmotala vo vlasoch, inak vystraší seba aj seba, a môže ju veľa poškriabať.
 4. Nestriekajte na nábytok žiadnym spôsobom- rukoväť mopu zabaľte do handričky a hostia ju starostlivo vyberajú.Prilepí sa na látku so svojimi pazúrmi, fixuje sa na nej, bude ľahšie ju odstrániť.
 5. Ak netopier visí zo stropualebo na nábytok a syčie, keď sa ho dotknete, nechajte ho trochu visieť a otvorte okno - môže samo odletieť.
 6. Biely vankúš rozprestierajte po podlahe oknom (na balkóne) .Myš na nej skôr alebo neskôr sadne.Opatrne zložte a vezmite hosťa von.