Značka: posypeme soľou

Každá viera má svoj intímny, hlboko skrytý význam.Ľudia, ktorí vedia, čo to znamená posypať soľou , , sa zvyčajne rozčuľujú, keď sa tento problém stane, pretože je plný konfliktov s príbuznými a príbuznými.V tomto článku sa zameriame na to, odkiaľ pramene tohto pôvodu začínajú a ako neutralizovať jeho negatívny účinok.

Prečo je soľ rozptýlená podľa znakov

Existuje mnoho povier vychádzajúcich zo vzdialenej minulosti, ktoré sa zhodujú v mnohých národnostiach.K takýmto príznakom tiež patrí rozptýlená soľ.Ak sa spýtate ruského, ukrajinského a dokonca aj Francúzov, čo znamená rozliata soľ, bude rovnaká.

Aby sme pochopili dôvod objavenia sa niektorých povier, mali by sme sa obrátiť na našu históriu.

Väčšina povier spočíva na elementárnom ľudskom strachu z mocných prírodných síl.V staroveku ľudia nemali dostatočné vedomosti o príčinách rôznych prírodných javov a nevedeli, ako sa správne brániť.Z tohto dôvodu sa snažili chrániť pomocou rôznych znakov.

Je možné vysvetliť aj pretrvávajúcu dôveru v splnenie tohto označenia.Človek od prírody veľmi rýchlo podľahne samo-hypnóze, takže ak si neustále myslí niečo také ako: „ Ak som posypal soľou, znamená to, že čoskoro sa s niekým rozhádam , konflikt bude vždy vtiahnutý do jeho života.,Pozitívne upozornenie: ak sa nastavíte na pozitívne, je to nepríjemnosťmôže vás obísť.

Ak vezmeme do úvahy konkrétne symboly rozliatej soli, má tiež svoje vlastné vysvetlenie.V dávnych dobách bola soľ veľmi drahá.Získať to bolo mimoriadne problematické a ešte ťažšie bolo dodanie výrobku „spotrebiteľom“.Soľ bola cenená ako jablko oka, bohatí ľudia sa vždy snažili mať dostatočný prísun tohto produktu, pretože soľ sa nezhoršovala a nezmenila jej chuť.Soľ bola tiež vynikajúcim konzervačným prostriedkom: dobre osolená zelenina mala veľmi dlhú dobu skladovania, takže ľudia mohli na zimu vyrábať rôzne uhorky.

Pripravilo sa tiež solené mäso - hovädzie mäso konzervované, sleď, sádlo a iné potravinové výrobky.Toto jedlo umožnilo príjemne jesť v zime, navyše bolo užitočné pri vojenských kampaniach a rybolove.

Slovanské zvyky navrhujú stretnutie milých hostí s chlebom a soľou.Táto tradícia pomohla overiť zámery nováčika.Ak teda hosť prišiel s láskavými myšlienkami, musel ponoriť chlieb do soľničky a jesť, a ak ostro posypal zrnami, znamenalo to hádku.

Soľ medzi Slovanmi sa vždy považovala za dôležitý strategický produkt, ktorý bol na rovnakej úrovni ako chlieb.S „bielym zlatom“ zaobchádzali veľmi slušne, nedovolili zanedbanie produktu.

Osoba, ktorá vyliala soľ, by mala byť zneužitá a mohla by ju dokonca poraziť.A úmyselne posypaná soľ sa rovnala otvorenému nepriateľstvu, ktoré sa duelisti museli vzdaťrukavicová ruka.

Čo však urobili , ak sa soľ náhodne zobudila ?Samozrejme, vyjadrili svoju nespokojnosť s touto skutočnosťou, vyčítali osobe, ktorá sa ho dopustila zbytočnosti alebo „zakrivenia“, medzi ľuďmi nevyhnutne vznikol veľký konflikt.Predikcia sa teda uskutočnila.

Ešte menej optimistický bolpre soľ posypanú ohňom .Pravdepodobne nie je žiadnym tajomstvom, že v staroveku ľudia uctievali rôzne prvky, medzi ktoré patril aj oheň.A zrnká soli, rozptýlené po plameni, naznačovali budúce problémy.V takejto situácii bolo potrebné odstrániť ničivý účinok znamienok pomocou špeciálneho sprisahania.

Naši predkovia boli veľmi múdri a pre každé zlé znamenie našli spôsob, ktorým bolo možné, ak nie odstránené, minimalizovať negatívny vplyv.

Odstránenie nepriaznivých dôsledkov označení

Na tento účel sa predpokladali určité techniky.Ďalej dáme všetky najobľúbenejšie populárne odporúčania, pomocou ktorých môžete eliminovať zlé následky viery.A vy sami sa budete môcť rozhodnúť, ktorý z nich bude najviac vyhovovať vašim predstavám.

Ak ste náhodou vyliali soľ, odporúčame vám urobiť toto:

  1. Malú štipku produktu by ste mali hodiť cez vaše ľavé rameno, určite sa musíte smiať .Naši predkovia verili, že na ľavej strane každého človeka je zlá bytosť, ktorá miluje usporiadanie rôznych špinavých trikov a hádok ľudí.A sPri tejto manipulácii naplníte jej oči soľou, aby ste neporušili rodinnú chartu.Vďaka úsmevu a smiechu ukážete, že sa nebojíte nijakých intríg.Môžete tiež pľuvať rovnakým smerom, aby ste dosiahli väčšiu vernosť.
  2. Ďalším spôsobom, ako odstrániť zlé znamenie, je vysloviť konkrétne sprisahanie. Je potrebné povedať také slová: „Soľ - soľ, bolesť - bolesť a ja nie som“ .Potom by sa klíčky mali odobrať a jemne utrieť zo stola.
  3. Mnohí sa domnievajú, že zlý vplyv viery je možné odstrániť pomocou dobrého znamení, napríkladrozliateho cukru .Ak teda nechtiac posypete soľ, mali by ste ju posypať trochou cukru na vrch alebo položiť na ňu kocku rafinovaného cukru.Počkajte určitý čas (asi deň) a potom všetko vyhoďte do koša.Cukor v tomto prípade bude akýmsi protijedom pre slanosť.
  4. A nakoniec - ak si rozliala soľ, , mala by si čarovným krížom nakresliť malíčkom pravej rukya potom sa nebudeš báť žiadneho zlého presvedčenia.

Upozornenie! Je dôležité vyrovnať soľ pri stole s úsmevom a pozitívnym prístupom.V takom prípade vám žiadne ublíženie nemôže ublížiť.

Tieto odporúčania sa, samozrejme, vzťahujú výlučne na tých, ktorí v ne skutočne veria.Najlepšie je zamerať sa na túto zlú udalosť čo najmenej, pretože sa už dlho dokázalo, že myšlienka je materiálna a môže prilákať zlyhania ajveľa šťastia.