Znak: cvrčky v dome

Akýkoľvek hmyz, ktorý si nevšimnete v byte, ale nie kriket: jeho piesne sa môžu v noci zobudiť!Čo robiť, keď sa niekde za nábytkom zlikviduje hlasný hosť, aké príznaky sú v dome spojené s cvrčkami a ako ich bez šťastia vysťahovať?

Obsah
 1. Zahraničné a domáce cvrčky
 2. Dobré známky
 3. Rodinná pohoda
 4. O čom kriket varuje
 5. Nebojte sa šťastia
Zahraničné a domáce krikety

národy, ktoré od dávnych čias zdieľajú svoje biotopy s rozmanitou faunou,nezmeškajú príležitosť na to, aby si na to vytvorili znamenie alebo dva.Krikety neváhajú žiť blízko bývania a dokonca ani vyliezť do domovov, takže ľudia im rýchlo pridelili úlohu v povere.

 • V Číne sú krikety nositeľmi jedinečne pozitívneho významu,zdá sa, že majú šťastie, prosperitu a bohatstvo .Boli držané v domoch v špeciálnych klietkach alebo kontajneroch, aby prilákali pohodu.Dôvodom je skutočnosť, že s plodinou sú spojené cvrčky v rade niektorých ďalších druhov hmyzu: ich vzhľad znamená, že sa musíte pripraviť na jarnú úrodu.
 • Krikety sa tiež používali ako strážcovia.Ak kriket náhle ustúpil, niekto iný sa priblížil k jeho prístrešku (v prípade domáceho kriketu - pánovej rezidencie).
 • Indiáni tiež považovali cvrčky za symbolšťastia , a preto sa vyhýbali paródii na svoje cvrlikanie úcty, aby sa nevystrašil úspech.Niečo ako všetcislávny „Nezahrávaj - nebudú peniaze.“
 • V niektorých regiónoch Brazílie sa kriketový spev považuje za znaksmrti .U ostatných kriket predstiera skorétehotenstvo .
 • Znaky spojené s cvrčkami sa líšia v závislosti od farby hmyzu.Šedí uvádzajúpeniaze , čierni hlásiahroziacu chorobu , zelení sľubujúnádej .

A takmer vo všetkých kultúrach zabíjanie kriketových prostriedkovvyvoláva nešťastia rôznych veľkostí : od smrti, nešťastia, choroby po roztrhané šaty a hordy bratov zabitého hmyzu, ktorí budú vyrábať diery v šatách,

Ruské znaky väčšinou opakujú cudzie znaky.Náš kriket v dome je tiež dobrým znamením (s výnimkou niektorých okolností, pozri nižšie).Kriket dokáže varovať pred hroziacimi problémami.

Významný rozdiel: v našej kultúre nemá kriket nič spoločné s hmotnou pohodu, pretože keď sa objavilo na poliach, bolo príliš skoro na zber, a nemohol vstúpiť do zhromaždenia, prijal by plodnosť (čo kedysi znamenalo bohatstvo)).V našich zemepisných šírkach je kriket v dome z väčšej časti „zodpovedný“ za klímu v dome.

Zabíjanie kriketu podľa slovanských presvedčení sa tiež neakceptuje.

Dobré znamenia

Podľa znamienok si kriket svojím spevom zachováva dom, ktorý si vybral na bývanie.Vo vidieckych oblastiach je to bežné, zatiaľ čo v mestských bytoch je to zriedkavé.Mestskí obyvatelia nemôžu vzhľad hudobného hmyzu považovať za jednoduchýnáhodnosť, ale ako prejav osudu.

 • Počúvanie cvrčkov doma na Štedrý deň- na náhly zisk.Jediný ruský znak spojený s cvrčkami, ktorý sľubuje materiálne bohatstvo.
 • Vidieť alebo počuť kriket pre chorýchznamená rýchle uzdravenie.Najmä ak sa kriket usadil v miestnosti, kde odpočíva chorý člen rodiny.Pri ťažkých ochoreniach je obzvlášť dobrým znamením zelený kriket, symbol nádeje.
 • ​​
 • Cvrlikanie kriketu za sporákom(v prípade moderných domov a bytov - kachle) možno interpretovať ako znak šťastia.Toto však nie je jediný výklad, pre ďalšie pozri nižšie.

Rodinné blaho

Kriketova obľúbená „oblasť činnosti“ sú rodinné vzťahy, zväzovanie a prosperita celej spoločnosti.

 • Kriket zlikvidoval a spieval piesne v miestnosti nezosobášeného dievčaťa alebo slobodného chlapca- na bezprostrednú svadbu.Nie je to nevyhnutne dobré znamenie, pretože mnohí si cenia svoju slobodu a nebudú sa vydávať.Ale pre mužov, ktorí sa túži vziať (ako aj pre svojich rodičov, ktorí všetci čakajú na svojho syna, aby založil rodinu) a pre ženy hľadajúce vzťah, krikety v dome sľubujú šťastné naplnenie manželských túžob.
 • Tehotné ženykriket predpovedajú dobré zdravie po zvyšok funkčného obdobia, ľahké dodanie a vzhľad zdravého dieťaťa.Čo trhaná žena potrebuje na svoje miesto.
 • Na vdovykrikety predpovedajú, že čoskoro bude strata bolesti klesať.Podľa niektorých názorov je kriket stelesnenímduše zosnulého manžela, ktorý prišiel navštíviť slečnu a chrániť jej spánok svojimi nočnými piesňami.A vdovy z cvrčkov sú zbytočné.
 • Ak kriket v noci náhle prestal cvrkať a začal počas dňa , naznačuje to, že jeden z členov domácnosti opustí dom.Nie nevyhnutne navždy, ale dlho.Predtým bol taký výklad omnoho hrozivejší, pretože celistvosť rodiny bola určená jedným domom, ale teraz sa dá znamenie považovať za dobré znamenie: v prípade dospelých detí, ktoré sa stále ešte nevysťahujú.

O čom kriket varuje

Z cvrčkov je možné identifikovať budúce problémy a problémy.A pripravte sa.

 • Zrazu kriket, ktorý upadol (ktorý opustil dom) , predtým, ako sa správne hlasovalo, vyústil do dlhodobých zlyhaní.Kriket s ním mal šťastie.
 • Kriket cvrlikajúci za sporákom (sporákom)môže byť príznakom choroby a smrti.Najmä čierna.
 • Ak cvrčky opustili svoje obvyklé miesta a začali lietať okolo domu,dôjde k požiaru.Skontrolujte dátum exspirácie hasiaceho prístroja.
 • Tí, ktorí sa prebudia v noci z toho, že spia kriket,označujú sľubnú chorobu.

Nevystrašujte šťastie

Krikety sú hlasnými nájomcami, nie každý môže spať v rámci svojich hudobných predstavení.Čo robiť, ako ich vysťahovať, aby neurážali osud?

 1. Trať, na ktorej sa usadili cvrčky, jemne chytí, napríklad zakryje nejaký druh kontajnera a nechá ho vyraziť na ulicu.Najjednoduchší spôsob, ako nájsť kriket v dome, je v noci, keď vydáva charakteristické zvuky.
 2. Ak to nie je možné, stojí za to sa ubezpečiť, že vo voľnom prístupe hmyzu nie je voda, čo skomplikuje ich život a odvedie ich preč.Dôkladne utrite kaluže v kúpeľni, pevne zatvorte vodovodné kohútiky, nenechávajte nádoby na vodu nikde.
 3. Odpudzovač hmyzu je extrémny, pretože sa ukázalo, že ničenie kriketu podľa znakov nie je nič dobré.Ale niekedy je ľahšie sťažovať sa na iné svetové sily ako na noc bez spánku.Pred cvrčkami by ste sa mali ospravedlniť.