Znak: daj darček

Mnoho ľudí vie, že človek nemôže darovať veci prijaté ako dar inej osobe.Znak darovania je hlboko zakorenený v podvedomí väčšiny z nás.Málo ľudí však premýšľa o tom, čo je spôsobené a čo sa skutočne stane, ak sa rozhodnete darovať niečo osobné inej osobe.

Niektorí dokonca nezakrývajú skutočnosť, že svoje dary často darujú iným.Vo väčšine prípadov takéto prezentácie zahŕňajú úplne zbytočné objekty, ktoré človek nemôže o seba požiadať.Predstavte si napríklad situáciu, keď ste boli v deň vašich narodenín prezentovaní s úplne dvoma identickými vysávačmi a príbuzný je naplánovaný na oslavu vášho príbuzného za týždeň.

V takejto situácii samozrejme všetci prídu s myšlienkou nadať zbytočné.Je možné to urobiť a aké dôsledky by to mohlo mať, budeme o tom hovoriť neskôr.

Negatívny výklad znakov

Keď pripravujeme prekvapenie pre blízkeho a drahého človeka, vložíme do neho časť našej duše.Nákup darčekov je veľmi príjemný rituál, počas ktorého odhalíte svoje pozitívne vlastnosti.Okrem samotnej prezentácie odovzdávate osobe aj svoje dobré pocity a pozitívnu energiu.

Predstavujete niekoho iného, ​​ predovšetkým tým, že prejavujete neúctu k darcovi , a zároveň prejavujete svoju ignoranciu voči postoju.Na podvedomej úrovni tým ničíte energetické spojenietáto osoba.Je pravdepodobné, že veľmi skoro sa s ním budete hádať úplne a úplne prestanete komunikovať.

Podľa všeobecného presvedčenia nadaný darček neprinesie novému majiteľovi žiadne pozitívne emócie, ani mu nehrozí, že sa pre neho stane úplne zbytočným.Ak sa chcete vyhnúť takým nepríjemným prehliadkam, mali by ste byť pri výbere darov veľmi opatrní.

Je lepšie tráviť viac času týmto postupom, starostlivo študovať všetky možnosti, zistiť od hrdinu príležitosti, čo sa mu bude najviac páčiť, a potom na základe týchto poznatkov uskutočniť nákup.

Je plná nepríjemnej situácie

Okrem energetického problému, ktorý je nevyhnutný pri darovaní darčekov, riskujete tiež, že sa nachádzate vo veľmi nepríjemnej situácii, keď vás blízki môžu veľmi uraziť.

Napríklad niekto náhodou požiada o predloženie darčeka a potom budete mať čas niekomu darovať.Alebo darca náhodou zlej horniny uvidí svoj darček od tretej strany, je nepravdepodobné, že v tej chvíli pre vás prežije pozitívne emócie.

Ľudia zo Západu už dávno prichádzajú na spôsob, ako sa chrániť pred zbytočnými darmi - za to sa dar podáva spolu so šekom a ak sa vám niečo nepáči, môžete ho po prijatí vždy vrátiť do obchodu.zatiaľ čo peniaze sú pre ňu.

Táto úžasná tradícia je veľmi logická a bude vás chrániť pred nepríjemnými situáciami.Takže akdarček sa vám páčil, necháte ho na sebe, inak za to dostanete finančnú odmenu.Nakoniec, ako sa hovorí, je ťažké nájsť kamarátov v chuti a farbe.Niekto bude mať radosť z hodiniek s jeleňovou hlavou a niekto bude považovať takúto vec za zrejmý znak zlého vkusu darcu.

Na základe vyššie uvedeného môžeme dospieť k záveru, že darcovstvo je úplne nevhodné, ak chcete dosiahnuť veľa šťastia a úspechu v živote.Najlepšie je dávať osobne získané dary a potešiť ich príbuzných, priateľov a blízkych ľudí.

Ak sa riadi starým umením Feng Shui, schválilo sa v ňom niekoľko ďalších postulátov.Na otázku: „Z akého dôvodu by ste mali odmietnuť redistribúciu vecí?“ Feng Shui odpovedá: „Darcovská položka si musí zvoliť vlastníka sama.Bude daný iba osobe, ktorá si to skutočne zaslúži. ““

Keď môžete dať darček

Existuje mnoho situácií, v ktorých môžu byť dary obdarené a dokonca vítané.Platí to najmä v prípadoch, keď sa vec presunie z jednej generácie na druhú.Spravidla ide o tieto objekty:

  • pôvodné obrázky;
  • staré ozdoby;
  • starožitnosti.

Takéto rodinné dedičstvá sú starostlivo chránené pred zlým okom a často majú posvätný význam - šperky často pôsobia ako talismany, ktoré chránia ich vlastníkov pred negatívnym vplyvom zvonka.

Zmenšenie dedičstva rodiny znamená odovzdávanie múdrosti generácií, nemá to však žiadny negatívny význam.Takýto dar má schopnosť priniesť šťastie, šťastie, zdravie a prispieť k pokojnej atmosfére v rodine.Takéto prezentácie nepredstavujú žiadne nebezpečenstvo pre darcu ani pre osobu, ktorá daruje.

Ak hovoríme o príkladoch takýchto úspešných darčekov, často sa nazývajú nože alebo dýky.

Aby však bol proces prevodu darov úspešný, je dôležité dať ho ďalej, nie ho ďalej šíriť.V tomto prípade nebude predložený dar znamenať negatívne energetické pole, ale skôr ho bude aktívne posilňovať.

Poskytovanie darov naozaj nie je príliš pekné a primerané.A tu nejde iba o samotný predmet, ale aj o etickú stránku problému - koniec koncov, odmietnutím daru dokážete, že mu absolútne nie ste drahý a nepotrebujete ho.Zamyslite sa nad tým, aké nepríjemné by bolo zistiť, že niekto zaobchádzal s darom, ktorý ste uviedli, presne rovnakým spôsobom.

Je nepravdepodobné, že by ste voči tejto osobe zažili pozitívne emócie.Preto si vždy vyberajte dary zo srdca a tiež ich prijímajte, opatrne ich ukladajte a nikdy ich neodmietajte!