Znak: holubica letela do okna bytu alebo domu

Obyvatelia miest nie sú zvyknutí na faunu.Snažíme sa vyháňať škodlivý hmyz a hlodavce z domov, udržiavame slušnú neutralitu s vtákmi.Je to znamenie, keď holubica vyletela z okna, väčšinou laskavá, a to nielen kvôli varovnosti moderného človeka, pokiaľ ide o divočinu, ale aj podľa presvedčenia verejnosti.

Vtáky v ľuďoch (nielen našich) sú považované za duše mŕtvych alebo prinajmenšom za ich právnikov, za poslov z podsvetia.Správyodtiaľtomôžu byť síce dobré, ale týkajú sa hlavne smrti a je pre ňu ťažké prísť s pozitívnym výkladom.

Okrem smrti sľubujú najmä vtáky, holuby zmenu statusu, správy rôzneho druhu, varovanie pred katastrofami a informujú vás, že niektorí z zosnulých príbuzných sa už dlho nespomínajú.

Obsah
 1. Nuansy a interpretácie
 2. Známky dobra
 3. Znaky nešťastia
 4. Balkón - samostatná konverzácia
 5. Čo by som mal urobiť, aby som odstránil nepriaznivý účinok znakov?
Nuansy a interpretácie

Holubica môže niesť veľmi odlišné správy, od obohatenia po oheň, od radostných.správy pred manželstvom.Ak chcete zistiť, čo mal konkrétny holub na mysli, keď letí do okna vášho bytu, dôkladný pohľad na toto pomôže:

 1. stav;
 2. správanie;
 3. miesto pristátia.

A samozrejme, vaša reakcia, myšlienky, ktoré sa prvýkrát objavili pri pohľade na pernatého hosťa.Správa, ktorú holub sľubuje, je skôrspolu, bude súvisieť s tým, čo bolo v poslednej dobe pevne obsadené vašou mysľou.Hlučný vták, ktorý letí do okna domu, každého vydesí, ale ak návšteva holuba na dlhú dobu zanechala pocit úzkosti alebo depresie , pravdepodobne neboldobrý .Ak ste boli (alebo deti, ktoré sa cítia tenší na svete ako tenší ako dospelí)radi, mali by ste záujem,znamenie, musí sa predpokladaťbenevolentné .

Známky dobra

Nie je to tak dávno, čo začali brať holuba, ktorý odletel do domu kvôli dobrému znameniu.Je to kvôli kresťanskému vplyvu (holubica je symbolom Ducha Svätého a božskej vôle), slávnej „Picasso Dove“ a jednoducho znižujúcej úzkosti ľudí v súvislosti s divočinou, znakmi a nešťastiami, ktoré samozrejme predpovedajú.Život sa stal ľahším, znaky sa stali radostnejšími.Okrem toho sú holuby v súčasnosti častým atribútom svadby.

 • Biela svadobná holubica lietajúca v okne je známkoudobrých správ čoskoro .Je pravda, že to nemusí nevyhnutne súvisieť s manželstvom ako takým.Medzi divočinou sa tiež nachádzajú biele holubice. Ako viete, že „váš“ odletel zo svadby?Na rozdiel od svojich bezplatných náprotivkov sú dobre vyživené, inteligentné, dobre upravené a často zdobené na krku a labkách.
 • Holub vyliezol do miestnosti nezosobášeného dievčaťa naznačujúcehojej predčasné manželstvo .Môžem to prijať s dobrým.Nie každý plánuje manželstvo a tí, ktorí plánujú manželstvo, nemusia vždy prinášať šťastie.Mimochodom, pre mladých mužov, holubica nepredpovedá nič podľa znakov, či sú trikrát slobodní.
 • A tuurčite dobré znamenie - holubica, ktorá odletela do domu a pokojne sa posadila na nejaký povrch.Táto značka sľubujebohatstvo .
 • Každý vie, že „prekvapenie“ vtáka zhora jenašťastie .To tiež funguje s holubica lietajúca do domu.Nečistoty na podlahe alebo parapete sa však nepovažujú za znamenie.
 • Ak holub odletel do domu a narazil na niekoho, sľubuje to osobnému úspechu, ak nedošlo k zraneniam.Všimnite si, ak sa objaví modrina.
 • ​​
 • K dobrým správam a prosperiteholubica, ktorá odletela do domu s vetvičkou alebo listom v zobáku.

Známky nešťastia

Holubica nesie rovnaké prediktívne zaťaženie ako celá rodina vtákov.Jeho dlhoročnou úlohou je posol smrti, katastrof a chorôb, ktoré varujú všadeprítomní príbuzní.

 • Po tom, čo vletel do domu a nepokojne sa správa, holubica predstieralanešťastia.
 • Mŕtve holubice v dome sú mimoriadne zlé znamenie.Holubica odletela do okna a zomrela - nasmrť v rodine, choroba .
 • Holub, ktorý letí do miestnosti s chorou osobou , predpovedá zhoršenie a pomalé zotavenie .
 • Pred odletom do okna na neho vtiahol holub alebo úder do pohára, ktorý nedokázal nájsť spiatočnú cestu k závažným zlyhaniam .Najmä ak je na skle krv.
 • Holub vo vnútri narazil na osobu s traumatickými následkami - znamenie, že človek by mal byť veľmi opatrný pri cestovaní , cestovaní dopravou a najmärokmi.Ak ste už mali zlý pocit z lietania v lietadle, je lepšie preniesť ho.
 • Holubica vystrašuje zvieratá a deti, sama vystrašuje, nenájde miesto pre možnúchudobuani skutočnosť, žepríbuzní zosnulého nie sú s niečím spokojní .
 • Holub letí do domu viackrát, má vo zvyku naraziť na sklo - varuje predpožiarom, únikom plynu, poškodením domu .Je čas skontrolovať, kedy končí platnosť vášho bytu.

Balkón - samostatná konverzácia

Sú tu aj nuansy.Holub odletel na balkón - znamenie bolo trochu iné, ako keby sa ukázalo, že je priamo v miestnosti.Balkón sa nepovažuje za súčasť domu (keď vymysleli väčšinu znakov, neexistovali vôbec žiadne balkóny), takže všetky tie znaky, ktoré by holub priniesol v inom prípade, sa buď nezohľadňujú, alebo sa oplatí ich rozdeliť na dva.Veľa šťastia sa zmení na mierne šťastie, smrť na traumu alebo nie na vážne ochorenie, manželstvo na ľahký román.

Ak je však balkón celkom obytný a považuje sa za ďalšiu izbu, treba venovať pozornosť.

Čo by som mal urobiť, aby som odstránil nepriaznivý účinok znamienka?

Aby sa odvrátilo nešťastie a neurazili iných svetových poslov, musíte vykonať niekoľko akcií:

 1. Holub si vezmite von bez toho, aby ste poškodili jeho krídla a nohy.Najlepšie, ak sám letí.Ak sa mu to nepodarí, mal by byť chytený v rukaviciach: budú si všetci pamätať „lietajúce potkany“?
 2. V žiadnom prípade by sa vták nemal poškodzovať ani podávať zvieratámzabiť.Mačky sú veľkými milovníkmi praskania holubov.
 3. Okno, do ktorého lietal, umyte usilovne (a saponáty), najmä ak zostala krv.To isté urobte so všetkými povrchmi, na ktorých holub sedel.Otázka a ochrana pred zlými znameniami a hygiena.
 4. Prevzdušňujte miestnosť, v ktorej holub letel dobre.
 5. Veriaci ľudia - pamätajte na mŕtvych príbuzných a priateľov v cirkvi.
 6. Pokiaľ ide o poistenie bytov, neuvádza sa nič.Je čas to skontrolovať, ako aj vaše zdravie a stav rodinného automobilu.Zodpovedným ľuďom sa nešťastia držia menej.