Znak: na čo je svrbenie nosa?

Svrbivý nos - znak, ktorý je známy svojou pozitívnou interpretáciou: buďpeniazom , alebopitím .Tieto vedomosti odovzdávajú z generácie na generáciu aj tí, ktorí nie sú zvlášť oboznámení so znakmi.Ale ako všetky znamenia, časom nadobúda významy a nuansy.

Ďalšie možnosti sa využijú prostredníctvom

Je potrebné povedať, že iba „svrbenie“ má „viditeľný“ význam,objavili sa náhle a z nejakého dôvodu.Uhryznutie komára sa napríklad nepovažuje (pre hmyz - vlastné príznaky), chronicky svrbenie nosa kvôli chorobe alebo alergii.Svrbenie by malo byť dosť silné, aby ste mu venovali pozornosť, a nielen to poškriabali a zabudli.

Nie je možné opísať všetky možné príznaky, na ktorých je nos svrbivý, a to len preto, že sa medzi rôznymi národmi líšia.Zhromažďovať najbežnejšie v našich zemepisných šírkach je však celkom možné.

Svrbenie - čo presne?

Ktorá časť nosovej svrbenia vám umožňuje určiť, čo od tohto znaku môžete očakávať.Hodnota sa môže veľmi líšiť od optimistickej „Je to za peniaze!“, Takže musíte byť opatrní.

Poďme zhora nadol.

 • Nos je svrbivýna nepríjemné problémy, chorobu blízkehoa dokoncana mŕtveho človeka .Vôbec nie to istépráve to, že „spadne na drink“.Alkohol sa odohráva na pohrebných službách, ale stále to nie je o čom snívajú, keď premýšľajú o budúcich dňoch.
 • Pravé krídlo nosasvedčí k dobrým správam .Vľavo -na zlé správyalebo veci zhoršujúce.Známy symbolizmus sprava a vľavo, kde pravica je dobrá a jasná a ľavica temná, nepríjemná a hriešna.Pre ľavákov vykladá niekto pravý opak: pravé krídlo svrbí k zlým správam, vľavo - k dobrému.
 • nozdrysa pridávajú do rodiny .Najprv poškriabať zľava - k narodeniu chlapca, doprava - k dievčaťu.Tiež sa tu prejavuje nadprirodzený rozdiel medzi pravou a ľavou stranou v tom, že ak iba svrbí nosová diera, vyvolávapotešenie, zábavu, dovolenkua ľavicu predpovedázlyhanie, chudobua problémy v spoločenskom živote.
 • Špička nosa svrbí v predvečerpozvanie na hostinu , ako ajhotovostný zisk .To isté „na drink“ alebo „za peniaze“.Špička nosa je tým najlepším miestom.
 • Koža bola česaná blízko nosných dierok alebo pod nosom - táto značka opatrne sľubujespory, konflikty .Odmietnu vám dať to, čo ste očakávali, budete musieť vziať svoje do boja a brániť svoju pozíciu za cenu mieru.Konflikty tu majú na pamäti tak osobný, ako aj pracovný život, preto venujte pozornosť nálade úradov a na nejaký čas obchádzajte sporné otázky.Svrbenie pod nosom môže zároveň znamenať novúlásku , vášnivú romantiku.

Celý nossvrbeniena boj .Tu by ste mali byť opatrní!

Rovnako ako v prípade iných príznakov, to, čo ste si mysleli o tom, kedy bol vyčesaný nos, má veľký význam.Možno sa znamenie týka práve otázky, ktorá zaujíma najviac myšlienok: telo sa na okamih vydalo a dal signál.

Svrbenie - kedy?

Každý deň v týždni má svoju vlastnú symboliku a energiu, prinajmenšom to hovoria ľudia, ktorí vedia, ako premeniť slovo „energia“ na vážnu konverzáciu.V ľudskom živote je dôležité nielen to, čo sa stalo, ale aj presne.

 1. pondelok.Jeho nos vyčesaný - pripravte sa naťažkosti na ceste k cieľu .To je pravda, nikto neočakáva nič dobré od prvého dňa pracovného týždňa.
 2. Utorok.Nos sa prejavuje pripríchode /príchode starých priateľovalebo dobrých priateľov.Stretnutia sú možné, najmä ak je špička nosu vyčesaná, sľubný alkohol.
 3. Streda je príjemný deň, pretože v tom čase vyčesaný nos sľubujedary .Príbuzní, ktorí sa vracajú z cesty do zahraničia a prinesú vám suvenír?Blíži sa sviatok alebo nezabudnuteľný dátum?Alebo možno budete tak potešení.
 4. Štvrtok je dobrý deň pre lásku.Česený nos dnes predpovedáúspech v milostných záležitostiacha stretnutie (nie nevyhnutne náhle a prvé, možno vopred dohodnuté ďalšiestretnutie ) s osobou príjemnou v romantickom zmysle pre vás.
 5. Piatok je prirodzene bohatý na stretnutia s alkoholom a česaný nos súhlasí: dnesbudena pitie .Nech sa oslava konca pracovného týždňa neodloží až na začiatok nasledujúceho.
 6. Sobotné svrbenie nosa naznačuje rýchle hojné výdavky.Zhromaždené víkendové nakupovanie?Kampaň bude citlivá na peňaženku.
 7. V nedeľu bol vyčesaný nos - predpovedehádok, sporov vo vysokom postavenía spor medzi príbuznými.Je čas sledovať jazyk, nehovoriť príliš veľa a vyvinúť osobitné úsilie, aby ste boli zdvorilí.

Rovnako ako v iných častiach tela (napríklad oči), svrbenie v ranných radách pri príchodehostí .

Sexuálne problémy

Znaky sa objavili hlavne vtedy, keď sa povaha žien zdala kategoricky odlišná od mužov.Z tohto spôsobu myslenia logicky vyplýva, že znaky pre ženy sa budú trochu odlišovať.Je to jasne vidieť v symbolike napravo a naľavo: u žien je spravidla opak pravdou a pre nich je ľavá strana „lepšia“ ako pravá.Pravá nosná dírka svrbína zlyhania , ľavica -na úspech a zisk .

Okrem toho sa interpretácia znakov týkajúcich sa lásky, úspechu medzi fanúšikmi a rodinného života považuje za relevantnejšiu pre ženy.Ak príznaky majú dva významy a jeden z nich je o láske, ženy by mali mať väčšiu pravdepodobnosť ako predpoveď peňazí, bojov a chlastu.Je spravodlivé pre tých, ktorí vymysleli znamenia?

Ako zabrániť neúspešnému výkladu označení?

Očesaný nos niekedy sľubuje úplne nežiaduce veci, ako sú chudoba a boj.Čo robiť, aby sa im zabránilo (s výnimkou zrejmých: ušetrite peniazes každou výplatou a neliezť päsťami na ľudí)?

 • Most nosových svrbení , predstierajúca choroba a zosnulý v dome - ho trikrát prekonať pred poškriabaním.
 • Ľavé krídlo vyčesané , sľubné ťažkosti (pre ženy - pravé) - musíte ho poškriabať palcom predtým zloženého obr.Je známe, že toto gesto odstraňuje všetko zlé.
 • Svrbenie celého nosa , ktoré predstavuje boj (a nie ste si istí, či vyhráte) - musíte naň opatrne kliknúť.Kľúčovým slovom je „pozor!“Inak, nemá zmysel vyhnúť sa boju, škoda sa ukázala takto.