Znak: pozri pavúka

Od pradávna existovali rôzne povery o konkrétnych predstaviteľoch sveta zvierat.Znak videnia pavúka patrí medzi najbežnejšie.Niekedy môže byť ťažké správne interpretovať, najmä ak nie ste oboznámení so všetkými jemnosťami tlmočenia.V tomto článku sme zhromaždili najpodrobnejšie informácie o tomto probléme, ktoré vám pomôžu pochopiť, prečo ste videli tohto hmyzu článkonožcov.

Niektoré historické informácie

Mnoho ľudíktorý videl pavúka, tvrdil, že hmyz bol schopný takým spôsobom naznačiť nejakú udalosť budúcnosti.Táto viera je považovaná za obzvlášť spoľahlivú, ak ste práve uvažovali o nejakej záležitosti a zrazu ste si všimli tohto pavúka.

Od staroveku sa s pavúkami spája veľké množstvo legiend.Podľa legendy jeden z nich zachránil samotného Ježiša Krista, ktorý sa schovával v Egypte - hmyz vytiahol jaskyňu, v ktorej bol Spasiteľ, s hrubou sieťou jej siete.Holubica z nej urobila hniezdo a položila vajíčko, z ktorého sa vyliahla mláďa.Vďaka tak zručnému maskovaniu prenasledovatelia verili, že v jaskyni nie je nikto.

Výklad znakov videného pavúka sa do istej miery líši na základe:akú dennú dobu ste ho videli?Dokonca aj s určitým strachom alebo nepriateľstvom voči týmto článkonožcom (čo je dosť bežné) sa môžete pokúsiť predpovedať blízku budúcnosť a ubezpečiť sa, že príznaky sú účinné podľa vašej vlastnej skúsenosti.

Vidieť pavúka v dome

Ak do vášho bytu alebo domu príde pavúkovitá bytosť, predstavuje to šťastie a prosperitu.Pavúky spravidla spájajú rohy miestností s ich sieťou, čím zhromažďujú všetku negatívnu energiu, ktorá sa v nej nahromadila.Z tohto dôvodu boli od staroveku uctievaní za svojich strážcov krbu.

Význam znamienok sa bude mierne líšiť v závislosti od miesta, kde pavúk sedí:

 • záchod - naznačuje určitú stagnáciu v podnikaní alebo vo vzťahoch, naznačuje potrebu zmeny vo vašom živote;
 • kúpeľňa - treba venovať mimoriadnu pozornosť - môže dôjsť k strate vecí, úniku peňazí alebo informácií;
 • umývadlo alebo voda - svedčí o nadchádzajúcom rozruchu, značnom úsilí a minimálnom výsledku;
 • sieť v kuchyni - v tomto dome je nedostatok lásky, jeden z manželov môže podvádzať druhého;
 • spálňa - je pozitívnou interpretáciou manželského páru, svedčí o láske a harmónii medzi manželom a manželkou;
 • posteľ - môžete naraziť na zdĺhavé práce;
 • škôlka - vaše dieťa má osobnú ochranu.Je vhodné ponechať článkonožce v miestnosti, ak to samozrejme nepredstavuje nebezpečenstvo pre domáce zvieratá;
 • chodba alebo obývačka - pozitívny výklad, očakávať príjemné udalosti;
 • v rohu alebo na okne - v tomto prípade pavúk pôsobí ako určitý ukazovateľ pre nezosobášené mladé dámy, na ktorých strane očakávať príchod zúženého: pravý roh zhora je východ, horný ľavý je sever, dolný pravý je na juh a dolný ľavý jezápad;ak je web v strede okna, očakávajte manželstvo do jedného roka;
 • strop - získajte nejaké dobré správy;
 • nad zárubňou dverí - v dome sú určité problémy;
 • pavúk je na prahu - pripravte sa na problémy (choroba alebo smrť), nezabudnite ho vymetať z prahu a pevne zatvorte dvere.

Ďalšie miesta

Ak ste vo svojom aute videli pavúka a v ňom sa nachádza tkanina, článkonožce chráni svojho majiteľa.z problémov.Ak sa pavúk v rovnakom čase plazí smerom k vodičovi, očakáva sa zisk od vodiča - naopak, straty.

Nie je vylúčené ani stretnutie s pavúkom na jeho pracovisku.V takejto situácii sa očakáva, že sa v blízkej budúcnosti objavia noví zákazníci alebo partneri, ako aj zvýšenie a výrazné zvýšenie miezd.

Zabite pavúka

Od pradávna sa verilo, že usmrtenie pavúka splietajúceho pavučiny v ikone môže zachrániť 40 hriechov.Ale v iných situáciách je veľmi nežiaduce ničiť hmyz, inak vám môže vzniknúť rozhorčenie vyšších právomocí a určité finančné straty.

Ak si neželáte, aby sa vo vašej článkonožce žilkryt, jemne ho chytte, vložte ho do skleneného kontajnera a vyberte ho do dvora.

Interpretácia podľa denného času

Existujú určité rozdiely vo výklade v závislosti od denného času, keď sa do oka objavil artropod:

 • ranné hodiny - naznačuje zlyhanie, odmietnuť začať nový deň v tento deň;
 • vo dne - poteší s veľkým úspechom v oblasti lásky;
 • vo večerných hodinách - predpovedá nádej, dlhodobé vyhliadky.Začať nové podnikanie v akejkoľvek oblasti života bez strachu;
 • v noci - prichádzajú určité domáce práce.

Interpretácia podľa farby a veľkosti

Vzhľad pavúka je tiež dôležitý:

 1. ) Čierny pavúk označuje chagrin.Ak taký článkonožec spriada tkaninu cez posteľ, zdravotné problémy čoskoro predbehnú spáč.Veľa šťastia je naznačené iba stretnutím čierneho pavúka, ktorý vyšplhal na web.
 2. Biela - zosobňuje nebesá, naznačuje šťastie a príjemné romantické známosti.Keď na posteli manželského páru nájdete pavučinu bieleho pavúka, môžete hovoriť o šťastnom a harmonickom vzťahu a osamelým ľuďom sa predpokladá skoré stretnutie partnera.
 3. Žltá - ľahko nájdete spoločný jazyk s ľuďmi.
 4. Auburn alebo hnedý - človek musí čeliť nepríjemnej osobnosti.
 5. Červeno-červená - priťahuje finančné zdroje.
 6. Gray - vytvára harmóniu vo všetkých oblastiach.Zelená - označujedobré správy, hotovostné príjmy.

Ak vidíte veľkého pavúka, môžete očakávať úplné splnenie sľúbenej udalosti a naopak.

Verte tomu alebo nie, výber každej osoby je založený na osobných presvedčeniach a osobných skúsenostiach.Nebude smutné niekedy počúvať starodávne „ňadra“, ktoré môžu mať jeden alebo druhý vplyv na naše životy.