Znak: Prečo vták bije v okne?

So zvieratami, prírodnými úkazmi a počasím sa spája veľa príznakov, ktoré siahajú od staroveku po súčasnosť.Študovaním príznakov môžete uhádnuť najrôznejšie udalosti, pozitívne i negatívne, a dokonca sa pokúsiť zmeniť ich priebeh.Najzajímavejšie príznaky však súvisia práve s vtákmi, pretože vo väčšine národností sú spojené s mystickou sférou.Niektorí majú zároveň vedecké vysvetlenie.Niektoré z nich môžu mať pozitívny význam a iné môžu byť negatívne.Prečo podľa znakov bije vták zobákom z okna?

Keď sa stane, že pernaté beaty vychádzajú z okna, rôzne národnosti poskytnú také vysvetlenie pre seba, negatívne aj pozitívne. Aj keď to vo všeobecnosti naznačuje, že rodina bude mať problémy alebo niekto zomrie. Mnoho ľudí je presvedčených, že ak vták zasiahne okno, je to veľmi zlá správa.Takúto verziu však nemožno označiť ako jedinú správnu.Mnoho ľudí nazýva znamením dobra, spája vtáky s ľahkými silami a nazýva ich príbuznými modrého vtáka.Dlho bola legendárnou hrdinkou rôznych názorov a symbolom šťastného života.

Dobré správy

) Keď sa vezme do úvahy skutočnosť, že príznaky o vtákoch sú dosť rozdielne, je vhodné študovať tento problém na základe toho, ktorý konkrétny vták klepal na okno.

 1. Lastovička , ktorá sa rozbije do pohára, jeurčite dobré znamenie.Návšteva takého pernatého sľubuje dobré správy od blízkych.Zároveň sa zvýraznia všetky správy, ktoré čakajú na majiteľa domu.To isté možno pripísať malým posunom, ktoré vyrazili z okna.Takýto vták nesie nielen dobré správy a rande, ale pravdepodobne aj dlho očakávané deti.
 2. Ak na oknozaklopal tit , je to tiež symbolizované dobrým znamením.Predtým ľudia verili, že taký vták prinesie dlho očakávanú zaslúženú radosť s návštevou a klepaním na okno.To znamená, že do domu prichádza veľké šťastie a šťastie.A ak tit letí v otvorenom okne, sľubuje majiteľom domu obrovské bohatstvo a veľa šťastia v podnikaní na budúci rok.
 3. Ak hovoríme obocianovi , potom takýto vták prináša iba teplé a dobré správy.Po návšteve takýchto vtákov sa od majiteľov bytu alebo domu určite očakáva, že doplnia rodinu, bohatstvo a šťastie vo všetkých snahách.Preto pri kladení otázky o tom, čo vták bije pri okne, si musíte pamätať, o aký druh vtáka ide.

Zlé správy

 1. Ak holubica klepala na okno bytu alebo domu , netreba očakávať dobre.Ľudia už dlho vedeli, že taký vták sa stal akýmsi pošťákom medzi svetom života a tými, ktorí už tento svet opustili.Z tohto dôvodu sa musí klopať tohto vtáka opatrne, pričom sa toto znamenie berie vážne.Koniec koncov, holubica prináša najdôležitejšie informácie zo sveta mŕtvych, že niekto v dome v blízkej budúcnosti zomrie.
 2. Pokiaľ ide o obyvateľov lesa, konkrétnesovy alebo kukučky , ich klepanie je najhoršie.boli v staroveku.Znamenalo to rýchle šírenie ľudských epidémií alebo závažných infekcií a chorôb.
 3. Ak malý vrabecnarazil do okna , jedná sa o znak peňažnej straty.Ľudskí predkovia koniec koncov označili vrabca za hlavného zlodeja medzi vtákmi.Preto, ak vrabec narazil na sklo, znamená to, že prišiel niečo ukradnúť.Nemali by sme to však brať príliš priamo a očakávať, že lupiči čoskoro dorazia.Môže to byť peňažná strata rôznej povahy, napríklad zlá investícia, strata peňaženky alebo podvod predávajúceho.

Dvojciferné znaky

 1. Vo všeobecnosti sú s vrabcom spojené 42 dvojmiestne značky .Tento malý vták je skutočným bojovníkom a dobrodruhom, ktorý si môže zobrať upratku priamo z nosa oveľa pôsobivejšieho pernatého brata.Ak svetlá návšteva vrabca spôsobila majiteľovi úsmev, môže v lotérii očakávať veľkú výhru.Ak majiteľ zároveň pociťuje vzrušenie, môže byť podvedený.Okrem toho môže niekto čeliť nedôvere zo strany niekoho, komu zveril svoje najvnútornejšie tajomstvá.Môžete si spomenúť na legendu vrabca, ktorý pri skákaní na ukrižovanom Kristovi radostne kričal: „živý a živý“ a odsúdil ho na zbytočné krvavé mučenie.
 2. Hlavným dopravcom správy je holubica .Môže znamenať nielen smrť.Je skvelé, keď bolo okno v čase, keď prišiel, otvorené.Sign hovorí, že ak holub zaklope na okno, môžete počkať na hostí.A keď má zobák steblo trávy,hosť príde s darčekmi.
 3. Ľudia sa domnievajú, žebiely vták , ktorý zaklopal na okno, sľubuje dievčaťu v manželskom veku, aby sa v blízkej budúcnosti stala nevestou.
 4. A , ak tmavý vták klepe na okno , musí sa počúvať vnútorný stav.Strašidelné - musíte kontaktovať príbuzných a zistiť, ako sa im darí.Zvyčajne je to práve ten, ktorého meno sa prvýkrát dostane do mysle a vyžaduje osobitnú ochranu.Musíte túto osobu bezodkladne navštíviť alebo jednoducho vytočiť jeho číslo, potom smútok od neho zmizne.
 5. To isté sa musí urobiť, ak holub nielen klepe na dlhú dobu, ale v okne žiada alebo bije .Prvý, kto prišiel do tejto chvíle na myseľ, čelí vážnej chorobe alebo dokonca smrti.Môže sa odobrať.Slová pomôžu v takejto situácii: „Zakaždým, keď má svoj vlastný čas, takáto katastrofa nie je pre nás.Amen. “Vtáky môžete liečiť vybratím chleba alebo pečením z domu (bez zakúpenia).Najlepšie sa to deje v blízkosti kostola.
 6. Vynikajúce znamenie, ak na okno zaklopia červy .To znamená dobrú správu a možno aj návštevu hostí;okrem toho, ak je niekto doma vážne chorý, určite sa uzdraví.Straka jednoducho nebude vydávať hluk.

Vedecké vysvetlenie

Štúdium otázky, čo vták klepe na okno a čo to je, čo môžem povedaťtáto veda už dávno mala svoje vlastné vysvetlenie.Podľa stupňa rozvoja okolitého sveta človek postupne vytláča vtáky z bežného života.Preto vtáky, prispôsobujúce sa meniacim sa podmienkam, hniezdia v blízkosti domov a často sa ocitnú pri oknách.

Vidieť jeho odraz vsklo, vtáky si myslia, že je to podobný jedinec, a klepaním na okno sa snaží upozorniť na seba.