Znak: svrbenie ľavého obočia

Niektorí zvažujú znaky neprimeranej povery.Iní majú vlastné "arzenál" predpovedí a úspešne ich používajú.Ako v ne neveriť, ak sa splnia?Ľavá ruka bola vyčesaná - uistite sa, že sa v nej čoskoro objavia peniaze.Jeho nos bol česaný - triezvy dnes už určite nezostaneš.A čo predpovedá značka, keď svrbí obočie?Na čo sa pripraviť a čo očakávať?

Svrbenie ľavého obočia

Obočie chráni oko.Ak zachováme sémantický reťazec pred prirodzeným účelom obočia, bolo by logickejšie počkať, kým niekto ochráni svrbenie obočia.Ale nie, znamenie má opačný význam.

Ak je vaše ľavé obočie veľmi svrbivé, jedná sa o stretnutie s osobou, ktorá vás bude podvodovať alebo klamať.Dajte si pozor na cudzincov počas tohto obdobia.Obzvlášť sa pokúste obísť Cigánov.Ak sa ich bojíte, intuitívne to pochopia a určite zaútočia.Prečítajte si modlitbu trikrát pre seba, upokojte sa a nalaďte sa, aby ste dostali rozhodné odmietnutie.

Ak ľavý obočie svrbí veľmi silno, potom aj milovaný môže byť pokryteckým podvodníkom.Hrozné slzy na vás čakajú od takejto zrady.Dbajte na svoje okolie.

Možno to nie je svrbenie obočia, ale pod ním?Radostné znamenie - počkajtedobré správy.V blízkej budúcnosti dostanete dedičstvo alebo dobré zárobky.

Pravé svrbenie obočia

Pravé obočie na rozdiel od ľavice prinesie iba dobré správy.Príjemné a užitočné zoznámenie, stretnutie s priateľom alebo príbuzným, ktoré nebolo dlho vidieť a nudí sa.

Ďalším znakom dôležitosti: ak je vyčesané pravé obočie, niekto v tomto okamihu chváli a ďakuje.

Svrbenie obočia

Svrbenie oboch obočí vám prinesie zisk.Ale nelichotte sa, nebude to impozantné bohatstvo: je to len bonus, hotovostný darček alebo cena.

Existuje aj iný význam - varovanie pred blížiacim sa prijatím vítaných hostí.Máte ešte viac času na to, aby ste sa s nimi pohostinne stretli.

Ak je medzi obočím pozorované svrbenie, sľubuje rozhovor s manželským párom.

Starostlivo sa pozerajte do zrkadla na obočí - sú fúzované cez nos alebo nie.Ak áno, potom sa v priebehu vášho života stretnete s mnohými zlyhaniami.Bohužiaľ, situácia sa nezmení, ak sa oholíte na križovatke.

U žien môže obočie predpovedať, koľko mužov bude.Zamračte sa a uvidíte, koľko záhybov sa vytvorilo nad nosom.Koľko záhybov - toľko manželov.

Ak sa škubá obočie

Existujú podobné príznaky, ktoré nesúvisia s kefovaním obočia, ale so šklbaním.Ak sa vaše obočie škrtí, pripravte sa na stretnutie s blízkym priateľom.Ak máte pravdu, dostanete to, čo chcete.

Vedecké vysvetlenie

Svrab pre obočie pre dermatológov.Nepredvída budúcnosť klienta vôbec, ale ako symptóm možno určiť kožné ochorenie.Samy obočie a jemná pokožka pod nimi môžu svrbieť so psoriázou, seborrhou a dermatitídou.Svrbivá koža sa objavuje aj s alergickými reakciami.

Ďalšou častou príčinou škrabancov sú kozmetické procedúry (šklbanie, čistenie tváre).

Obočí v rôznych krajinách

Niet divu, že sa vytvorilo toľko známok o obočí.Naši predkovia ich zvýrazňovali všetkými možnými spôsobmi:

  • starí Číňania ich maľovali červenou riasenku, aby vytvorili divoký vzhľad a vystrašili svojich protivníkov;
  • Dievčatá v Strednej Ázii mali obočie preklenuté cez nosný nos pomocou usma šťavy, čo stimulovalo rast vlasov;
  • fúzované obočie bolo dokonca charakteristickým znakom privilegovanej populácie ázijských krajín, spodné vrstvy nemali povolené nosiť obočie;
  • Grécke ženy hrali cez nosný nos hrubou čiernou čiarou;
  • Egypťania vytiahli elegantnú líniu obočia do ... chrámov a predtým sa úplne oholili;
  • Japonské ženy, ktoré predtým tiež oholili svoje vlasy, pritiahli nové čiernou ceruzkou, ale o niečo vyššie;
  • v stredoveku ich ani po holení nevykreslili, ani ich nenahradili tenkou čiarou, čím vytvorili bledý a vyvýšený obrázok;
  • sa postupne stávalo módnym sčernením obočia: v Taliansku to bolo antimón, v Rusku benzoová živica;
  • v 18. storočí sa nedostatok vegetácie v mieste obočia odstránil prekrytím myších koží.

Dnes, móda pre formuObočie sa neustále mení, ale zostáva nezmenené, že táto výrazná časť tváre sa podieľa na vytváraní módneho obrazu.

Radosť a smútok, strach a hnev - naša tvár pomocou páru chlpatých oblúkov môže vykresliť rôzne emócie.Možno to je dôvod, prečo sú ich náznaky spojené s rôznymi ľudskými pocitmi.