Znak: trikolórna mačka v dome

Mačky sa považujú za mystické zvieratá, s ktorými je spojené mnoho príznakov.Každý sa bojí čiernej mačky, ktorá prekročila cestu, považujte to za zlé znamenie.V rozprávkach mala Baba Yaga určite čiernu mačku.A čo znamená znamenie: trojfarebná mačka v dome?Našťastie alebo nie?Pozrime sa, čo hovoria tlmočníci populárnych znakov z rôznych krajín.

Trojfarebné mačky v dome - našťastie

Predpokladá sa, že trikolóra (tortie)mačka prináša do domu šťastie, najmä ak výber farieb zodpovedá bielej, červenej a čiernej.Uvedené farby majú nasledujúcu interpretáciu:

  • biela - je symbolom čistoty;
  • čierna - absorbuje negatívnu energiu;
  • červená - prináša do domu prosperitu, prosperitu a šťastie.

Mačky korytnačiny nie sú také zriedkavé, je ťažšie nájsť trikolóru.Ak sa vám podarilo stať sa šťastným majiteľom vzácneho talismanu, zvážte, že šťastie bude vždy obrátené proti vám.

Podľa svedectiev majiteľov trojfarebných mačiek mali vždy v dome peniaze .Ak sa niekto pokúsil ublížiť členom rodiny, okamžite dostal trest od osudu.Korytnačka je pre svojich majiteľov živým ochranným maskotom.

Mačky v Japonsku

Obyvatelia krajiny vychádzajúceho slnkazaobchádzajte s mačkami s osobitným ohľadom.Turisti z celého sveta prinášajú domov známe figúrky maneki-neko, ktoré symbolizujú bielu mačku so škvrnami.

Pohyblivá noha maneki je namontovaná na špeciálnej pružine: mačka láka šťastie a veľa šťastia do domu.Údaje sú umiestnené hneď pri vchode do domu.V Japonsku sú niektorí mužovia videní nielen v súkromných domoch, ale aj v kaviarňach a reštauráciách: láka návštevníkov.

Niektoré figuríny majú na labkách ružovú alebo pozlátenú perlu - predpokladá sa, že talizman je schopný zvýšiť finančný tok a otvoriť ďalšie zdroje príjmu.Existujú tiež talizmany určené na ochranu zdravia majiteľa a na zvýšenie strednej dĺžky života.

Známky o svadbe

Od starovekusa trikolórna mačka považuje za patrónku rodinného krbu ].Ak sa na nádvorí náhle objavila krása bezdomovcov s korytnačkou, potom je svadba hneď za rohom.

Ak trikolórna mačka kýcha pri obliekaní nevesty, rodinný život bude prosperujúci a šťastný .Aj samotná prítomnosť mačky vedľa nevesty sľubuje šťastie a harmóniu vo vzťahoch s milovanou osobou.

Svadobné znaky sa netýkajú iba spravodlivého sexu, ale aj silnej polovice ľudstva.Existujenáznak bezprostredného manželstva .Ak človek počas sviatku vypije posledný pohár z fľaše a pod stolom sedí trojfarebná mačka, určite sa ožení pred koncom roka.

Nie je veľa ľudí, ktorí poznajú rituál, ktorý sa má vykonať po tejto udalosti.Otec alebo starší brat by mal naliať macie mlieko do misky a povedať: „Máte mlieko a (priateľku) dobrú manželku.“

Mystické schopnosti mačiek

Podľa všeobecnej vierysú mačky pomocníkmi koláča .Brownies však neakceptujú všetky mačky, ale iba tie, ktorých farba srsti zodpovedá vlasu majiteľa.Preto sa trikolórne mačky považujú za šťastné - jej vlasy zodpovedajú akejkoľvek farbe vlasov.

​​

Najslávnejším asistentom sušienky bol Kot Bayun.Toto mystické zviera bolo na chrbte poznačené dvoma škvrnami rôznych odtieňov.Cat Bayun strážila spánok svojich majiteľov, najmä sa starali o pokojný spánok malých detí a odišli z polnočnej noci.Rodičia vždy žiadali Bayun, aby chránil deti v ich spánku.

Bayunove magické možnosti tam nekončili - vedel, ako rozprávať rozprávky, priniesť zlým ľuďom problémy a odvrátiť oči.Mačka mala jasnozrivosť a dar predvídavosti: mohol hovoriť o tom, čo sa deje stovky kilometrov od domu.

Existuje jedna podmienka, keď sú pre vás pripravené akékoľvek mačiatka akejkoľvek farby - nezabudnite dať darcovi cent alebo rubeľ.Ak sa tak nestane, mačka nebude schopná prenášať do domu energiu dobra.Symbolická doska otvára mystický kanál, ktorého vodičom je trojfarebná mačka.Predpokladá sa, žešpička chvosta mačky má magickú silu .

Majiteľ, v ktorého dome trojfarebná mačka žije, môže mať jasnovidectvo.Toto bolo zaznamenané viackrát:katprispieva k otvoreniu tretieho oka. Keď sa mačka dotkne chodidiel majiteľa, zdieľa s ním astrálnu moc - to hovoria ezoterici.Aura mačky je taká veľká, že pokrýva celý dom a jeho okolie.

Mačky sú schopné vyhnať ducha alebo túlavú dušu mŕtvej osoby. Mačky môžu vylúčiť zlých duchov , majiteľ by však mal pomôcť pri sledovaní tejto náročnej úlohy - prečítať si modlitbu na mieste, kde vykazuje známky úzkosti.

Iné značky

Ak uvediete prvú trojfarebnú mačku do nového domu, príde s ňou do domuprosperita a blahobyt.Mačka je vodičom týchto energií.

Nielen mačka je nositeľom energie blahobytu, ale aj jej potomstva.Ak mačiatko korytnačky porodí červené a čierne mačiatko v tom istom vrhu, čierne mačiatko musí zostať v dome.Toto mačiatko dokáže liečiť ľudí žijúcich v dome pred rôznymi chorobami a vyháňať zlých duchov.

  • Ak sa mačka umyje, hostia prídu čoskoro.
  • Ak je mačka natiahnutá smerom k vám, čakajte na novú vec.
  • Trojfarebná krása stočená do lopty - čakajte na zlé počasie.
  • Mačka chmýří chvostom - má byť vánica.
  • Trojfarebné olízne sa do kabátu - do nepriaznivého počasia.

Znak túlavej trikolóry sa považuje za obzvlášť šťastný.Ak vám osud priniesol túto krásu, zoberte tri križovatky na križovatku - bude to výkup šťastia, ktoré navštívilo váš dom.