Znak: vták narazil do okna

Divoká zver na rozdiel od ľudí nestratila kontakt s jemnými záležitosťami.Niekedy, v dobrej nálade, flóra a fauna dávajú stopy osobe.Napríklad vták narazil do okna - na dlhú dobu jasné a známe znamenie.

Najznámejší význam:nešťastie a smrť .Čokoľvek sa stalo vtákovi, naši predkovia nevideli pri incidente nič dobré.

Ale ak sa pozriete, pochmúrna predpoveď nebude za určitých podmienok tak zastrašujúca.Príroda môže byť veľmi špecifická a bude naznačovať, kde možno očakávať problémy, ako tomu zabrániť a niekedy to vôbec nebol problém.Všetko záleží na:

 1. , ktorý vták narazil do okna?
 2. čo sa jej stalo?
 3. Aký to bol klop?

Na všetky podrobnosti sa pamätalo - našťastie, vaša interpretácia znakov bude najpresnejšia.

Malo by sa pamätať na to, že viac ako polovica znakov vesmíru je odôvodnenejšie pripísať prírodným okolnostiam.Ak vtáky narazia do okien pravidelne, je to najpravdepodobnejšie v mieste stavby domu, vo vzdušných prúdoch av skutočnosti, že cez cestu je vyťažený les a celé stáda sú vyhnané preč.Nápoveda vyššej sily je náhla udalosť bez zjavného vysvetlenia.

Varianty a interpretácie

Vtáky v závislosti od konkrétnych názorov (ktoré sa líšia v závislosti od lokality).terén sa veľmi líši), sú poslovia Boha a anjelov, duše zosnulých príbuzných a priateľov, poslovia z iného sveta.Podľa toho je prvá vec, ktorá príde na myseľ, keď vták zaklope na okno, blízkosmrť v dome .

Existujú však aj ďalšie činnosti po posmrtnom živote (alebo z nebeských sál - výber tlmočníka).

Je tiež dôležité, ktoré okno vtáka zasiahlo.

 • Pri klepaní na okno automobilu to znamená osud vodiča a cestujúcich a predpovedánebezpečenstvo pozdĺž cesty .Samotné zasiahnutie vtáka v aute je samo o sebe nebezpečenstvo, najmä ak ide o bociana troch kilogramov slušnou rýchlosťou.
 • Vták narazil do okna domu - má čo povedať o osude obyvateľov tohto obydlia.Značka sa tiež týka skôr toho, kto počul klepanie a videl vtáka, alebo majiteľa miestnosti, ktorej okno si ako cieľ vybral.

Každý vták s vlastným významom

Dokonca aj mestský obyvateľ nejako odlišuje vrana od lastovičky, ale už viac nie je potrebný.

 • Začneme vrana.Vták jednoznačne spojený so smrťou nebude hlásiť nič dobré, ibanešťastie, choroba a smrť .
 • Holubica, na ktorú sa často obracajú duše mŕtvych, tiež informovala:mŕtvi príbuzní na seba čakajú .Alebo im chýba.Je na čase si ich pamätať, inak budú mŕtvi urazení a nájduchorobu .
 • Vrabec ako najslávnejší „zlodej“ medzi vtákmi predpovedápeňažnú stratu, krádež a podvod .Udržujte svoju peňaženku bližšie k svojmu telu a neverte „exkluzívnym ponukám200% úspora. “
 • Bocian potvrdzuje svoju úlohu poskytovateľa starostlivosti o dieťa a predpovedátehotenstvo .Či už je to dobrá správa alebo hrozná správa, záleží na nepriateľstve hostiteľov a ich pripravenosti pridať sa.
 • Prehltnúť - ksprávam .
 • Do okna narazil biely koník - znameniesĺz , žlté - znameniezábavy .Rozlišovanie podľa očí je veľmi jednoduché: žltá je svetlá, podobne ako citrón, na rozdiel od vyblednutého malého produktu.
 • Sýkorka zasiahla pohár - dobré znamenie, sľubšťastia a príjmu .
 • Swifts zasiahla okná - do , ktoré sa pridali k rodine , rovnako ako bocian.
 • Sovy, výr skalné, ďateľ, cuckoos a iné lesné vtáky sú veľmi nešťastní poslovia, prorokujúepidémie, kataklyzmys veľkými obeťami.Je potrebné pripomenúť, že znamenia boli vytvorené v tých dňoch, keď choroba nepretržite pokračovala a epidémia bola o dva roky neskôr tretí.

Vták havaroval

Neúspešné pernaté stvorenie a majitelia domu sa neuspokojili dobre: ​​vták havaroval na okno - ažťažkéchoroby .Ak k tomu dôjde často, stojí za zváženie: kto by vám ublížil?Kto by mohol poškodiť alebo prekliatie?

Vták odletel

Mäkké jednorazové klepanie, ktoré nikoho doma nevystrašilo , zmiernilo význam znamienok .Holubica ticho klepajúca na okno a okamžite odletujúca je skôr známkou toho, že similovaní (žijúci a mŕtvi) pamätajúako prísľub smrti.

Ak vták zasiahne sklo tak tvrdo, že prasklo, je to bohužiaľ .Aj keď je pototo odletelo.Krv a perie na „mieste činu“ nie sú dobré.

Vták zostal a naďalej klepe

Existuje niečo také.Dobrým spôsobom, ako pochopiť, čo vták priniesol, je priviesť dieťa k oknu.Ako reaguje?Predpokladá sa, že deti sú tenšie ako dospelí, ktorí sa cítia nadprirodzene a majú spojenie s posmrtným životom.

Dieťa sa vydesilo - vtáčie správynešťastie .Dieťa je pokojné alebo šťastné - vták pre vás sdobrými správami.

Opakované zaklopanie na okno tiež znamená, že sa slobodní väzni v domesa čoskoro ožení .Nie je známe, či je to dobré alebo zlé znamenie.Nepracuje s mladými mužmi: vytrvalosť, vták, ktorý k nim zabíja, nenaznačuje jeho manželku, ale iba ho obťažuje.

Čo robiť?

Čokoľvek osud hodí človeku, riadi jeho správanie, a teda aj jeho následky.Čo robiť, ak vám zlé znamenie vtáka, ktorý bije do okna, neumožňuje žiť v pokoji?

 • Okno dôkladne umyte saponátmi.Nezanechajte stopy!
 • Aby sa zabránilo opakovaniu incidentov, odstráňte z parapetu všetko jedlo - vtáky vytrhávajú okná pri hľadaní potravy.Aje lepšie dočasne skryť krmítko pred odkvapom.
 • Poškodené sklo vymeňte čo najskôr.
 • Smrteľný havarovaný vták by mal byť pochovaný tak ďaleko od domova, ako je to možné.Neber si to holými rukami!Rukavice sú potrebné, vtáky prenášajú choroby nie horšie ako potkany.
 • Na rám zaveste červenú stuhu - vystraší zlo.
 • Aby ste zabránili nešťastiu, choďte ďalejkrižovatka a naliať niekoľko mincí na zem: peniaze absorbujú energiu a zbavíte sa zlých.
 • Pre veriacich: choďte do chrámu, posypte dom svätou vodou, modlite sa a tak ďalej.Cirkev neuznáva prijatie (a nemôže byť zodpovedná za nesúhlas s nimi), ale je to dobrý spôsob, ako sa vysporiadať s vzrušením.
 • Kŕmenie vtákov znamená „upokojiť“ sily, ktorým boli zaslané.

Okrem toho nebude zlé pripraviť sa na prísľub znamenia.Nakupujte lieky a chráňte svoje zdravie, dávajte pozor na deti a starších ľudí, buďte na cestách opatrní.Zodpovední ľudia sa neboja zlých príznakov, ale sú mobilizovaní.