Znak: vták narazil do okna a odletel preč

Keď ľudia žili bližšie k lesu a poli, častejšie sa vyskytovali zrážky s faunou.Pre obyvateľov miest je znamenie vtáka, ktorý dopadol na okno a odletel, trochu menej relevantné, ale stále je potrebné.Čo to znamená?

Najbežnejší prepis: vták klepajúci na okno, ktorý portujenešťastie ,chorobaa dokoncasmrťv dome.,Vtáky sú považované za poslov z iného sveta, za duše zosnulých príbuzných, ktorí chcú varovať pred problémami, av niektorých prípadoch za poslov anjelov so správami.

Hlavná vec sa nesmie báť hneď a nezačína strácať strašné scenáre vo vašej hlave, ale pamätať na to:

 1. Aký druh vtáka to bol?
 2. Ako sa správala?

Možno to nie je také zlé.

Obsah
 1. Nuansy vtákov o vtákoch
 2. Rôzne vtáky prenášajú rôzne správy
 3. A čo zlé znamenia?
 4. Prečo to robia vtáky?

Nuansy znamienok o vtákoch

Vták narazil do okna a odletel - určite to nie je také zlé znamenie, akoby sa zlomilo.Takže si už môžete trochu oddýchnuť.

V závislosti od správania vtáka môže znamienko nadobudnúť konkrétny význam (až po opak pôvodného zlého):

 • Vták, ktorý narazí na okno s nezosobášeným dievčaťom, predstierajúbezprostredné manželstvo. Manželstvo nie je nevyhnutne šťastím, ale v každom prípade lepším ako zaručeným problémom.
 • Ak vták narazil do okna stojaceho auta - k skutočnosti, že na ceste musíte byť opatrnejší, pretožedopreduje nebezpečná cesta .Je lepšie, keď cestujúce auto spomaľuje (a vtáky budú biť menej často).
 • Ľahké, nebojácne jednorazové zaklopanie - napríchod hostí .
 • Vták niekoľkokrát narazil do okna (ale zároveň nemusel cestovať, ale odletel) - opäť tým, žeoženilstále nezosobášených väzňov z domu.Bohužiaľ, vtáky nie sú tieňované nezosobášeným mladým ľuďom.
 • Vták narazil do okna nešťastím .Najmä ak zostala krv a perie.
 • Vtáky pravidelne bijú v oknách - naveľký problém , ktorý nebude mať vplyv na jediný dom, ale na celé okolie.

Značka funguje najpresnejšie, ak sa vtáky takto správajú bez dôvodu.Ak je v blízkosti vyrezaný les, zbavuje ho svojich miest, alebo keď riadia stáda deti, alebo bol dom postavený nedávno a vtáci na to nemali čas - s najväčšou pravdepodobnosťou klepajú na okná bez osobitného významu.

Rôzne vtáky prenášajú rôzne správy

Ornitológovia medzi nami majú málo, ale môžeme nejakým spôsobom odlíšiť holubicu od sýkorky.Ktorý vták narušil tvoj pokoj?To je dôležité pre interpretáciu označení.

 • Lastovičky sľubujúdobré správy , najmä pre tých, ktorí žijú ďaleko od riek a zriedka vidia lastovičky.
 • ​​
 • Bocian predstavujetehotenstvo .Samostatné dobré znamenie - ak bocian nerozbije sklo, vták je statný, ťažký.Najčastejšie sa stretáva v ceste autom.
 • Swifts tiež sľubujeprírastok do rodiny , najmä vytrvalých, ktorý príde deň čo deň.
 • Tit prináša prísľubúspechu a peňažného zisku ,Najradostnejší a neškodný plán bude mať vtáka.
 • Vrabec, ktorý zasiahne okno, naznačujestratu peňazí, lúpež, podvod .Môže tiež prenášať dôležité rozhodnutia, ku ktorým je potrebné pristupovať uvážlivo a múdro, je pravdepodobné, že vás obkľučia okolo vášho prsta a zostane vám nič.
 • Holubica je známy posol podsvetia, jeho klepanie na okno predznamenáva smrť v dome .Alebo je to o niečo pohodlnejšie, hoci nepríjemné: zosnulý príbuzný sa nudí a chce varovať pred možnouchorobou .
 • Vrana je tiež cudzím vtákom a jej vzhľad súvisí so smrťou.
 • Lesné vtáky, ktoré dopadajú na okno (kukučky, sovy, sovy, ďateľi), portendujúkatastrofy, šírenie infekcie a hromadné katastrofy .Zvlášť ak žijete ďaleko od lesa.

A čo zlé znamenia?

Na zmiernenie následkov, aby ste predišli tomu, čo sľubuje byť znakom, musíte urobiť toto:

 1. Umyte okno, v ktorom vták dobre zasiahol, aby sa žiarilo.Najmä ak tam zostala jej krv.
 2. Prasknuté sklo okamžite vymeňte.
 3. Kŕmite vtáky.Ak zistíte, kto uskutočnil neočakávanú návštevu, nájdite zhluk týchto vtákov a nakŕmte ich.Vrabci a holuby sú vždy veľa v meste, v krajine.Verí sa, že upokojí duchov, ktorí poslali vtákov z okna ako varovanie.

Okrem toho stojí za to sa postarať o zrejmé:

 • Známky sľubujúce ochorenie - venujte pozornosť zdraviu azásoby liekov ],Ľudia s chronickými chorobami sú si dobre vedomí toho, čo by malo byť v lekárničke.
 • Vták predpovedal finančné straty -nestojí za to brať pôžičky , robiť rozhodnutia, ako napríklad platiť za štúdie alebo hypotéky, nedávať a požičiavať si, nezúčastňovať sa na finančných pyramídach a podozrivých projektoch.Aj keď priateľ pozýva a dáva osobnú záruku.Aj s „zaručeným“ zvodným ziskom.
 • Známky tehotenstva boli sľubné - mali by byťspoľahlivo chránené , ak dieťa nie je zahrnuté vo vašich plánoch.A ak je dlho očakávaný, potom začnite viesť zdravý životný štýla starajte sa o seba.
 • Zničený lesný vták vyľakal proroctvo o hromadnej katastrofe - je čas aspoň všeobecnepremýšľať nad tým, čo rodina urobí v prípade požiaru, povodne, epidémie .Byť pripravený neznamená priniesť katastrofu, znamená to zvýšiť vaše šance.A katastrofy sa stanú bez varovania vtákov.

Hlavnou vecou nie je panika, ale iba premýšľanie o budúcnosti.Toto upokojí, nasmeruje myšlienky a hrôzy a smútok, ktoré vták sľúbil pravdepodobne nenaplní.Pre zodpovedných ľudí by už malo byť všetko pripravené a bez znakov.

Prečo to robia vtáky?

Vtáky nemajú nič proti ľuďom (s výnimkou prípadov, keď ľudia zasahujú do ich života), neplánujú ich zastrašovať.A nie každý vták narazil do okna je znamenie zhora.

Ovocie fermentované na konáre je prakticky alkohol a vtáky ich konzumujú s veľkou chamtivosťou.Opitý vták - ako opitý vodič, nievidí, kam ide, a nemá čas sa vypnúť.A vaše okno je na ceste.

Neočakávaný náraz vetra môže zabrániť tomu, aby okrídlený tvor normálne manévroval.Veterný pád?Očakávajte nepríjemné vtáky.Toto je pre nich skôr zlyhanie ako znamenie pre ľudí.

Výškové budovy postavené na miestach, kde predtým vtáky voľne lietali, trpia najmä zvukom vtákov na oknách.Skôr alebo neskôr si na to fauna zvykne.

Mestské holuby, „nositelia“ najnepríjemnejších variantov znakov, sa vo všeobecnosti nerozlišujú podľa spravodajských informácií.Mali by ste na to tiež uplatniť zľavu.