Znak: vták odletel z okna

Náhle stretnutie s faunou pre našich predkov znamenalo veľa.Vyslovili nám presvedčenie, že príroda vie viac ako človek a je pripravený zdieľať tieto vedomosti pomocou znamenia.Vták odletel do okna - slávny znak, čo to znamená pre majiteľa domu?

Najbežnejšie hodnoty sú dve:

 1. Dôležité správy.
 2. Smrť.

Vtáky sa považujú za poslov cudzích svetových síl, poslov z podsvetia alebo stelesnenie duší, ktorí opustili telo, a keďže obyvateliatejto stranyvedia viac ako my, chcú zdieľať správy,

Obsah
 1. Variácie znakov
 2. Každý vták má svoju vlastnú správu
 3. Čo bude mať vplyv na tlmočenie, bude akceptované
 4. Čo bude teraz?
Variácie znamienok

Okamžite by ste sa nemali báť: v najobecnejšom prípade vták letí do domu znamenáže príbuzní a priatelia z posmrtného života chcú niečo sprostredkovať.Nie nevyhnutne zlé.Zároveň je vták, ktorý bol v dome, lepší ako vták, ktorý narazil na sklo.

Povaha správ sa mení v závislosti od postoja osoby k samotnému vtákovi.Niektoré sú spojené so zlým, iné naopak s dobrým.Veľa stále závisí od správania vtáka, a preto majú znaky rôzne interpretácie, práve naopak.

Každý vták má svoje vlastné posolstvo

Do domu lietajú najčastejšie vtáky, ktoré žijú vedľa ľudí, mestských, žijúcich v parkoch a na poliach.,Veľké šanceže vtáky budú liezť oknom, ak sú kŕmené a krmítko je priamo na rímse.Ak tam vždy máte kŕdle vtákov, pravidelne sa objavujúci hosť má menej spoločného s prijatím a skôr s tým, že sa musia preliezť.

Skutočné znamenie sa získava od vtáka náhodne, bez udania dôvodu, vletiaceho do okna.

 • Vrána prináša správy osmrti, nešťastí .K nej „prilákalo“ veľa negatívnych asociácií.Divoké vrany prenášajú smrť presnejšie ako domáce vrany.Sused drží havran, ktorý sa s vami zoznámil - pravdepodobne to neznamená nič.
 • Magpies sľubujúklebety ,nepríjemné rozhovory , klebety, ktoré negatívne ovplyvnia dobré meno majiteľov alebo ich príbuzných.Možno ide o reputáciu firmy.
 • Jackdaw tiež poukazuje nazlo šepot za jeho chrbtom , ktoré už prichádza alebo sa má začať.Praje vám niekto ublížiť, ste chorí?Možno bude mať dosť pokánia, aby rozpustil špinavú povesť, a to povedie khádkam .
 • Kukačka - k ohňu.Buďte opatrní!Lesné vtáky, ktoré navštívili osobu, neznamenajú vôbec nič dobré.
 • Krádež vrabca až,peňažné straty ,chudoba .Alebo - ažsmrť .Vyberte si, čo sa volá sami.
 • ​​
 • Tit - naopak, nabohatstvo , prosperitu, náhly zisk alebo stabilnú pohodu.Alebo k tomu, že musíte pripraviť prísne oblečenie, pretožebude na pohrebe prítomných .Ako interpretovať takéto protichodné znamenia je opísané nižšie.
 • Rýchle lietanie do okna je neutrálnym znamením, ktoré sľubuje skorémanželstvoalebomanželstvo .Nakoniec znamenie pre mladých mužov, čakajúcich na ich nevesty (povery sa zvyčajne týkajú dievčat)!Či bude manželstvo úspešné, znamenie to nehovorí.
 • Lastovičky poukazujú nadôležité správy .
 • Hydina (kačice, kurčatá, husi) vyliezla cez okno a spôsobilachudobu .
 • Holub, najmä ktorý má niečo vo svojom zobáku, znamenášťastiealebobezprostredný prírastok do rodiny .Vystupujú bez všetkého -slzy .Biela holubica zo svadby niekoho iného, ​​ktorá letí vo vašom okne, mášťastie(čím lepšie má vták tú najlepšiu hodnotu v kultúre, tým sú znamenia láskavejšie).
 • Slávik je najpríjemnejším znamením.Slávik letí z okna a rozpráva sa opríjemnom starobe ,bohatstve .

Čo ovplyvní výklad, ktorý bude mať

Ak ten istý vták znamená šťastiea problémy, ako pochopiť, čo sa ti snaží povedať?A ty?

 • Značka sa s najväčšou pravdepodobnosťou týka toho člena rodiny, ktorému vták odletel do miestnosti alebo ktorý ho prvýkrát uvidel.A ak sa plazila priamo k určitej osobe a narazila na neho, správy sú určené pre neho.
 • Vták má niečo vo svojom zobáku - znameniešťastia .Rovnako ako keby lietala bez všetkého, ale niečo chytila ​​z podlahy vo vnútri.
 • Aké boli vaše myšlienky v poslednej dobe?To je znamenie.Čo ste si mysleli predovšetkým o práci v práci, o pohode vašej rodiny, o veľkom osobnom projekte?
 • Osobnépríznaky prevažujú nad všeobecne prijatými.Ak sa konkrétne vo vašom dome ukázalo, že vták letí z okna pred príjemnými udalosťami alebo správami, s najväčšou pravdepodobnosťou sa to stalo tentoraz.
 • Ak ste pri pohľade na vtáka mysleli na jedného z zosnulých blízkych, je pravdepodobné, že vás jednoducho zmeškal.Správne si to pamätajte.
 • Majú domácnosti „vtáčie“ spomienky?Opýtajte sa okolo.
 • Chorý vták, ktorý vám letí, aby zomrel, nie je príjemnou udalosťou, ale nesľubuje mu ďalšie problémy.
 • Ak je vtákovi sľúbená smrť, nemusí sa to nevyhnutne stať v rodine: možno počujete, že priateľ vášho známeho zomrel alebo niekto iný, a budete náhodným svedkom.

Čo bude teraz?

S takými hrôzami, ktoré súvisia s vtákom, ktorý letí z okna, vyvstáva otázka: ako odvrátiť ťažkosti?

 1. Nikdy nezabíjajte vtáka! Neútočte na ňu, vtáky, najmä tie, ktoré nie sú dravé, zriedka ohrozujú život a zdravie ľudí.
 2. Nevystrašujte vtákaa nevyhadzujte výkriky a náhle pohyby.Pernatá nie je o nič vystrašenejšia ako vy.Otvorte všetky okná - a hosť si nájde cestu von.
 3. Ak vták skutočne nechápe, kde je východ, , musíte ho veľmi starostlivo vziať do svojich rúk, aby ste nepoškodili nohy a krídla, a uvoľnite ho .Zároveň je nevyhnutné nosiť rukavice - bez ohľadu na to, aké nákazy vtáky trpia!
 4. Vták sa správa pokojne (a zároveň prejavuje smrť a nešťastie) - , aby ho nakŕmil .Šokuje to sily, ktoré ju poslali.Semená, zrná pšenice a ostatný obsahnajlepšou voľbou sú kŕmne žľaby.
 5. Vypustite vtáka s rituálnou frázou typu: „ Fly with the world, take away away “ alebo „ Fly for a treat - nezasahuj do duše “.Rýmovanie nie je potrebné, ale rýmujúce sa slová majú väčší účinok.
 6. Po vtáčej návšteve zapáľte doma kostolnú sviečku .Cirkev nepodporuje nasledujúce znamenia, ale upokojuje sa - nádherný rituál.
 7. Urobte osobný rituál zo zlých znamení .Rovnako ako pri príznakoch, to, čo presne pre vás osobne funguje, s vysokou pravdepodobnosťou pomôže.Na celý život sme obklopení osobnými rituálmi.