Znak: zlomený klinec

Nechty nie sú iba ochranou a ozdobou prstov, ale sú energeticky spojené aj s vnútornými orgánmi tela.Silné lesklé nechty naznačujú zdravie a pohodu ich majiteľa, krehkého a nudného - o zlom zdravotnom stave a problémoch.Čo znamená znamenie: zlomený klinec?Ľudia si už dlho všimli, že nechty sa zlomia z nejakého dôvodu, ale zobrazujú určité udalosti.

) Známky o prstoch a nechtoch

Uvažujme o znakoch týkajúcich sa významu prstov.Napríkladna palcochsa nechty zlomia, ak osoba prevzala prehnané bremeno zodpovednosti.Nechtyna ukazovákochsa zlomia, ak človek rád potlačí ostatných a vynúti svoj názor.

Prostredné prstynaznačujú, že človek nemá dostatok lásky a starostlivosti od blízkych.Rozbité klincena prstových prstochupozorňujú na zdravotné problémy. Malé prstyhovoria o problémoch vo vzťahu k blízkym.

Existujú dobré znaky spojené s nechtami na palcoch.Napríklad táto „nehoda“ môže naznačovať oddelenie od osoby, ktorej spoločnosť je veľmi unavená.Môže to byť presunutie chorého bez priaznivca do iného mesta alebo zmena správania sa susedného suseda.V žiadnom prípade táto osoba neprinesie problémy.

Ďalší komentátori pripisujú zlomenie klincovpalcomnečakaným.šťastie, ktoré doslova dopadne na vašu hlavu.

Indexové prstyna rukách symbolizujú autoritu a vôľu osoby, návyky vedenia a presadzovanie ich autority.Ezoterici sa domnievajú, že nechty na ukazovákoch sa lámu v autoritárskych ľuďoch, ktorí radi prejavujú svoju silu a ohýbajú prostredie do oblúka.

Ďalší tlmočníci sa domnievajú, že klinec zlomený na ukazováčku naznačuje rešpekt voči osobe a jej vodcovským vlastnostiam.Ktorý výklad je správny?Toto povie vnútornú atmosféru.

Prostredné prstysú našimi emóciami a pocitmi.Zlomené klince na prostredných prstoch naznačujú emocionálne vyčerpanie a mentálne zlyhanie, vinu a sebaodsúdenie.Ak sa nechty zlomia často, sebapodobnosť môže viesť k depresii.Nevšimnete si vedľa seba osobu, ktorá je pripravená požičať pomocnú ruku.

Niekedy sú prostredné prsty spojené s ľudským zdravím.Preto necht na pravej strane upozorní na chorobu a necht na ľavej strane - o uzdravení.

Malíčkysú symbolom priateľstva a porozumenia.Keď sa deti chcú mieriť, pripájajú sa k malým prstom a sľubujú, že sa v budúcnosti nebudú hádať.Malé prsty môžu tiež rozprávať o neočakávaných zvratoch osudu - priaznivých alebo nepriaznivých.

Pravá ruka

Niektoré znaky súvisia s významom toho, na ktorej strane bol klinec zlomený.Pravá strana tela je spojená s dobrými úmyslami človeka, a ak sa nechty na pravej strane zlomia, sľubuje to kolaps dobrých plánov.Pozrime sa podrobne.

Zlomenáminiatúraupozorňuje, že koncepčné plány sú ohrozené.Čo robiť v tomto prípade?Buď odložte implementáciu nápadov, alebo premyslite všetky podrobnosti najúplnejším spôsobom.

  • Ukazováčik varuje pred problémami vo vzťahoch s ľuďmi, depresiou a skleslosťou.
  • Prostredný prst predstavuje rýchlu cestu a veľa šťastia.
  • Prstenec varuje pred konfliktom s rodičmi.
  • Malíček predpovedá veľkú peňažnú stratu - buď sú peniaze ukradnuté, alebo môžu byť vyhodené z práce.

Zlomený klinecna ukazováčkumôže varovať pred stratou autority medzi kolegami.Ak ste vedúcim tímu alebo šéfom v práci, mali by ste analyzovať svoje chyby: prečo sa vaša autorita odmietla?

Ak ste v práci riadnym zamestnancom, zlomený klinec na ukazováčku upozorňuje na problémy v službe.

Prostredný prstruky symbolizuje intuíciu, svedomie a morálne postoje.Zlomený klinec na pravej strane však vedie k cestným a finančným ťažkostiam.

Prstenecvaruje pred konfliktmi s blízkymi.Buď to bude hádka s druhou polovicou, alebo s vlastnými rodičmi.

Malý prstna pravej strane varuje pred nedorozumením s blízkymi a peniazmi.

Ľavá ruka

Klinčeky na ľavej strane znamenajú negatívny vplyv na osobu.Nefunkčné nechty neprinášajú žiadne negatívne udalostipredurčený na uskutočnenie.

Palec na nohách varuje, že prekážky na ceste sa zrútili.Teraz už nič nebráni realizácii plánovaných plánov.

Klinecna ukazovákupredstavuje oslobodenie od osoby, ktorá s vami manipulovala, prikázala a nedovolila vám žiť v pokoji.Pokiaľ ide o šéfa, táto značka tiež predstavuje dobré - škodliví zamestnanci sa stanú v súlade.

Klinecprostredného prstavedie po príjemnej ceste.Ak riskujete stávkovanie na niečo, určite vyhráte a zostanete ziskoví.To sa však netýka hazardných hier a rôznych podvodov: prípad musí byť úprimný.

Prstenecprináša dobré správy - buď o drahých ľuďoch, alebo o peniazoch.Všetky prekážky sa zrútili, nič vám nebude brániť vo vašom šťastí.

Malíčekna ľavej strane predstavuje príchod hostí alebo známych s príjemnou osobou opačného pohlavia.

Poradenstvo

Dá sa zabrániť zlej predpovedi, aksa zlomil klinec na Epiphany ?Tento znak sa považuje za veľmi zlý.Existuje rituál schopný zničiť zlú predpoveď.Za týmto účelom stojí pred zrkadlom a trikrát sa otáča okolo svojej osi, pričom sa pohybuje sprava doľava.

V dávnych dobách sa verilo, žečasto lámavé nechty mladého dievčaťa predpovedali stretnutie s duší duší a skorú svadbu. Táto predpoveď sa však stále považuje za kontroverznú, pretože krehkosť nechtových doštičiek môže naznačovať nedostatok vápnika v tele.

Verte značkámalebo nie, je to voľba osoby.Napríklad, nechtový rez v pondelok môže zmierniť melanchóliu a skleslosť a v sobotu pomáha zbaviť sa osamelosti.V nedeľu nemôžete rezať nechty - budú pokračovať v zlyhaní.