Znaky a povery spojené s stromom peňazí - prečo padá, zomiera, kvitne

V okolí peňažného stromu povery akceptujú viac ako okolo mnohých iných rastlín.Správna starostlivosť o túto rastlinu umiestnenú v niekom dome prinesie rodine bohatstvo, prosperitu a šťastie.Tučná dievčina je tiež schopná ukázať, aká energia v súčasnosti prevláda v domácnosti, a hovoriť o tom, čo v budúcnosti čaká obyvateľov domu z hľadiska finančnej stability.

Obsah
 1. Známky starostlivosti
 2. Ostatné znaky starostlivosti
 3. Vykopávanie mincí do hrnca
 4. Kvitnutie peňažného stromu - hodnota
 5. Prečo strom peňazí zomrie
 6. Peňažný strom ako darček
Známky starostlivosti

Predpokladá sa, že najbližšie energetické spojeniemedzi stromom peňazí a obyvateľmi obydlia vznikne v prípade, že sa pestuje vlastnými rukami zo semien alebo malých výhonkov.Pre túto rastlinu je pozornosť a starostlivosť ešte dôležitejšia ako ostatné.Je potrebné dodržiavať tieto príznaky:

 • Je užitočné skutočne sa spriateliť s tučnou ženou, aby pomáhala udržiavať materiálnu pohodu.Venujte jej maximálnu pozornosť a starostlivosť.Táto kvetinová kvetina miluje komunikáciu - oplatí sa mu povedať o svojich finančných problémoch a poďakovať za pomoc.Najlepšie pre toto prostredie.
 • Je potrebné zabezpečiť, aby sa prach na listoch rastlín nehromadil - je to energeticky škodlivé a objektívne škodlivé prezdravie tukovej ženy.
 • Hrniec s touto rastlinou sa najlepšie nachádza v juhovýchodnej časti bytu.Je však potrebné zabezpečiť, aby na ne nekleslo priame slnečné svetlo.
 • Čas od času sa oplatí viazať bankovky na strom peňazí alebo ich umiestňovať medzi listy.Z času na čas sa oplatí ich zmeniť na nové.

Iné príznaky starostlivosti

Predpokladá sa, že strom peňazí by sa nemal umiestňovať vedľa elektrických spotrebičov a naopak.To platí najmä pre televízory, mikrovlnné rúry a mobilné telefóny.Faktom je, že táto technika odoberá pozitívnu energiu rastliny.

Táto rastlina miluje červenú farbu - zvyšuje energetický efekt stromu peňazí.Vynikajúcim riešením by bolo dať tlstú ženu do hrnca červenej farby.Červenou stuhou môžete obviazať aj samotnú rastlinu.

Pre každú zmenu alebo peniaze prijaté iným spôsobom je vhodné oddeliť jednu mincu a na istý čas ju umiestniť na zem vedľa stromu peňazí.Zvýši sa tým priaznivý vplyv na blaho materiálu.

Počítajú sa nielen peniaze.Zvýšte svoje šance na získanie bohatstva pomôže pravidelnému prepočtu listov stromu peňazí.Tento proces je možné kombinovať s práškovaním - kombináciou starostlivosti o rastliny a získavaním peňazí.

Vkladanie mincí do hrnca

Existuje dlhodobý spôsob, ako výrazne zvýšiť energiu peňažného stromu.Okamžite budetezasadiť tučnú ženu do kvetináča alebo kvetináča, niekoľko mincí by sa malo umiestniť do zeme.

Niekoľko spôsobov vykonávania rituálu:

 • Na dno kvetináča sa pred naplnením zeminou a vysadením peňažného stromu položia mince akéhokoľvek množstva;
 • Podľa iného presvedčenia o minciach by malo existovať pevné množstvo, konkrétne tri kusy.V tomto prípade bude energia rastliny najsilnejšia a najpriamejšia;
 • Ak verí priaznivcom Feng Shui, malo by existovať párne množstvo mincí, konkrétne osem;
 • Ďalším spôsobom je dať tri kvetiny pod kvetináč.

Rozkvet stromu peňazí - čo znamená

Crassula je rastlina, ktorá málokedy kvitne.Je užitočné ukázať najlepšiu starostlivosť o túto kvetinu kvetu tak, aby tento okamih nastal hneď po rozkvetu, ktorý má najväčšiu moc ovplyvniť financie.Tiež, kvitnutie portends rýchle obohatenie.

Ďalším bonusom, ktorý môžete získať v okamihu, keď rastlina kvitne, je schopnosť plniť priania, ktorá sa s vysokou pravdepodobnosťou splní.Najlepšie sú materiálne sny a nápady.Obyvatelia domu počas tohto obdobia budú profitovať z rôznych a často neočakávaných zdrojov.

​​

Prečo strom peňazí umrie

Nemá zmysel predčasne panikáriť a robiť si starosti, nájsť smrť stromu peňazí symbolickým významom a predzvesťou finančného kolapsu.Takéto nepríjemné nepríjemnosti sa môžu vyskytnúť na ktorejkoľvek izbovej rastline.

NapríkladNajprv by ste mali venovať pozornosť týmto bodom:

 • Do akej miery odchádzal;
 • Udržiavanie optimálnej vlhkosti a teploty;
 • Frekvencia hnojív.

Stojí za to upraviť si vlastnú starostlivosť o rastliny.Ak zmeny, ktoré vykonáte, nevedú k ničomu a rastlina naďalej mizne, mali by ste od nej odrezať najzdravšie výhonky a zasadiť ich znova, čím sa vytvorí nový strom peňazí.

Ak má vaše tučné dievča sušené a spadnuté lístie, je to dobré znamenie, pretože symbolizuje drahé kamene.Mali by ste ich starostlivo zhromaždiť a starostlivo uložiť v peňaženke, aby ste prilákali ďalší zisk.

Ak všetky listy zaschli a spadli, je to nepríjemné znamenie.Jej dôsledkom však možno predísť vykonávaním takých činností, ako je transplantácia rastlín a jej ďalšie hnojenie.

Peňažný strom ako darček

Bežnou otázkou je, či je možné dať peňažný strom.Existuje jednoznačná odpoveď: čajový strom je skvelý darček, najmä ak sa podáva na svadbe.

Táto elektráreň bude hrať dôležitú úlohu pri finančnej prosperite budúcej rodiny.Obliekanie s červenou stuhou pomôže dať darček vzhľad a posilniť energiu.

Je tiež potrebné zviazať niekoľko tónov stromu so šarlátovou alebo červenou stuhou, ktoré sú krásne zahnuté do trubice.Je dôležité dať tejto kvetine iba najjasnejšie myšlienky a čisté úmysly.Priania pre blaho a šťastie by mali byťúprimný a radostný.

Mnohí sa domnievajú, že strom peňazí nemožno darovať a prevádzať z domu do domu, pretože táto akcia povedie k zhoršeniu finančnej situácie toho, kto dáva závod, a toho, kto dar prijíma.Ak veríte v toto znamenie a bojíte sa toho - osoba prijímajúca strom môže darcovi zaplatiť malú symbolickú čiastku.Chráni sa tak pred všetkými druhmi rizík.

poverčivým ľuďom sa tiež neodporúča vyhodiť čajovník - je lepšie niekomu dať alebo dať na okenný parapet pri vchode.