Znamenie: Prečo svrbenie ľavého oka?

Symbolika častí tela je zložitá, zmätená, ale neočakávane sa odráža v mnohých kultúrach.Existuje všeobecná interpretácia znakov, prečo svrbenie ľavého oka?

Prekvapivo áno.Po mnoho storočí ľudia z rôznych častí sveta verili, že svrbenie v ľavom oku (ľavé obočie) sľubujesklamanie .Uvidíte niečo škaredé, nechutné, nepríjemné, čo zmení váš názor na príbuzných alebo priateľov nie k lepšiemu.Čo robiť, nie všetky príznaky sú úspešné.

Okrem toho najnepríjemnejšie: ľavá strana tela sa považuje za „zodpovednú“ za vzťahy, osobný život, udalosti v dome, za všetko blízke a milé a frustrácia, ktorá vyčnieva z ľavého oka, predpovedá, že nie je oddelená, intelektuálna, trochuďaleko, ale emocionálne, osobné, v drahých ľuďoch a veciach.

Znie to strašidelne, ale v skutočnosti môže dôjsť k úplne každodennej situácii, ktorá bude čoskoro zabudnutá.Ten blízky sa nechoval, ako ste od neho očakávali.Milovaný futbalový tím to zrazu vyhodil do vzduchu, priateľ sľúbil, že príde včas a meškal pol hodiny.Nie koniec sveta?

Pozitívne a pozorný ľudia sa nemusia obávať: ako pri každom náznaku: neľútostné nehody vždy prekonáva dobrota, vytrvalosť a radostná nálada.Ľahko prijímajte všetko nové, čo vám dáva život, relaxujte v predstihu - a nevšimnite si ani to, či sa znamenie stalo skutočnosťou alebo nie.

V prípade najobozretnejších existuje kontrakcia:škrabanec (bez fanatizmu, aby nespôsobil mikrotraumu!) Ľavé oko pravou rukou neutralizuje účinok znamienok.

Obsah
 1. Rôzne národy - podobné prístupy
 2. Čas rozhoduje o všetkom
 3. Dni v týždni
 4. Hodiny za deň
Rôzne národy - podobné prístupy
 • India je považovaná za dôležitú osobu, ktorá presne vyčesala jeho ľavé oko.Naopak, pre neúspech medzi mužmi a ženami , pre ženy, naopak,.Ľavá strana tela je podľa Hindov považovaná za ženskú (rovnako ako starú Slovanskú).Ak svrbí spodná časť oka a spodné viečko, je potrebnérýchlo minúť .Horné viečka a obočie - ažrodia dieťaalebopodľa dobrých správ(opäť len pre ženy).
 • Mnoho afrických národov verí, že ľavé oko svrbíslzy, zlyhanie .Ak však svrbí horné viečko, počkajtena návštevu blízkych .A opäť by sa ženy nemali báť, ich ľavé oko im skôr vadí ako horšie.
 • Havajské znamenie je najviac zlovestné.Ľavé oko neustále svrbí - ksmrti v rodine .Ďalšia možnosť je menej desivá: svrbenie v ľavom oku (obočie) sľubujepríchod cudzincado domu.
 • No, medzi našimi predkami boli Slovania: ľavým okom bolo česané -čoskoro budete plakať .To je pre mužov.Ženy sú zasľúbenésprávy .

Ďalší príklad skutočnosti, že ľudia všade sú si podobné a svet vnímajú podobným spôsobom.

Čas je všetko

Nezáleží len na tom, aký ste rod, ale aj na tom, kedy bolo ľavým okom vyčesané.Každý deň v týždni nesie svoju vlastnú energiu, rovnako ako každú hodinu v deň.Poškrabal si oko - pozrite sa na hodiny pomocou kalendára.

Dni v týždni

Vľavooko bolo rozčesané a mimo stojanov na okno:

 1. Pondelok .Prichádzajúcekomplikácie vzťahov s príbuznými .Pondelok je zvyčajne ťažký deň.V tento deň buďte obzvlášť opatrní a trpezliví voči príbuzným a všetko bude fungovať (môžete ho roztočiť bez čakania na vyčesanie oka).
 2. Utorok .Správy, ktoré sľubujú tento deň, sú pozitívne maľované. Nové podniky uspejú , možno sa objaví nový zdroj príjmu.Hlavná vec nie je riskovať hlúpe riziká.
 3. streda .Priemerný nestabilný deň sa preto môže znamením zmeniť naslzyasprávyana dátums drahou osobou.Ak prostredie nevyšlo, nezúfajte, svrbenie v ľavom oku naznačuje, že sa všetko rýchlo zmení.
 4. Štvrtok .Tu je všetko jednoduché:slzy ,chagrin ,sklamanie .Pripomíname vám: znamení nie je 100% záruka.A napriek tomu môže byť zármutok maličkosť.
 5. piatok .Prichádzajú víkendy, s nimi -návštevy hostí(a vaše návštevy).Svrbivé ľavé oko súhlasí a predpovedá, že uvidíte tých, ktorí už dávno zmizli z vášho zorného poľa.
 6. sobota .Víkendy sú najúspešnejšie dni na svrbenie ľavého oka.Dnes sľubujemilostné zážitkypríjemného zmyslu.Podpísanie sa skôr týka žien.Škoda, že muži tiež hľadajú lásku.
 7. nedeľa.Pokračovanie úspešného víkendu.Ľavé oko je rozčesané - na vás čaká neočakávanáhotovostná návratnosť .

Hodiny za deň

Každýdenný čas má svoj vlastný odtieň.Ak je ľavé oko vyčesané medzi:

 1. 23:00 a 1:00 - pripravte sa nanávštevustaršieho príbuzného, ​​šéfa alebo váženého priateľa.Voliteľné práve teraz v noci.
 2. 1:00 a 3:00 - stane sa niečo, čonadchnevás alebo vašu rodinu.Vzrušenie je tiež radostné!Mimochodom, v noci sa rodí väčšina detí.
 3. 3:00 a 5:00 -odchod z práce , služobná cesta.Ak dlho očakávaný - dobre, ak je v Tmutarakane na rezervovanom sedadle - radšej spíte a nevšimnete si, že oko svrbí.
 4. 5:00 a 7:00 - vásnavštívi osoba, ktorú milujete srdca .Je pravda, že každý, kto príde na návštevu o šiestej ráno bez varovania, náhle prestane byť drahý.
 5. 7:00 a 9:00 -prídu správy od priateľov .Možno niektorí z nich už pre vás vytvárajú SMS.
 6. 9:00 a 11:00 - dnesjete chutné jedlobuď doma, alebo na dovolenke.Nezvyčajná interpretácia svrbivého ľavého oka, ale najpríjemnejšia.
 7. 11:00 a 13:00 - k nápoju.Pozor: ak začnete piť hneď o jedenástej ráno, znamenie sa dá ľahko zmeniť na zlé.
 8. 13:00 a 15:00 - vaše nápady budú úspešné,úspechje hneď za rohom.Môžete začať nové podnikanie a nebojte sa ich výsledku.
 9. 15:00 a 17:00 - presný opačný význam, nepríjemné správy a možnástrata peňazí .Známky odporúča byť opatrný.
 10. 17:00 a 21:00 - štyri hodiny v rade bude mať vyčesané ľavé okoskoré stretnutie .Nie nevyhnutne s priateľom, nie nevyhnutne príjemné.Aj keď prečo?Značka nie je príliš presná.
 11. 21: 0 a 023: 00 - aopäť , aby viedla od priateľa .Možno sa bude pozerať na svetlo.

Ľavá strana tela je spojená s pravou hemisférou, ktorá je tradične (a skôr pre mužov ako ženy) zodpovedná za intuíciu, obrázky, všetko osobné a emocionálne.Oči sú tým, čo vidíme pred nami.Telo nám môže povedať, že to, čo vidíme, je nepravdivésklamanie ), že čoskoro sa pozrieme na známe objekty a milovaných s novým vzhľadom ( novinky ).