Známky a obrady Zvestovania - populárne sprisahania

Spomienka na ľudí zachováva mnohé tradície súvisiace s cirkevnými dátumami, medzi ktoré patria aj znamenia v deň zvestovania.Napriek tomu, že náboženské kánony popierajú takéto povery, ľudia používajú rituály a sprisahajú sa, aby našli šťastný a bohatý život.Mnohé storočia skúseností by mali byť stále dôveryhodné alebo aspoň počúvané.

História biblického príbehu

Názov významnej udalosti opísanej v Biblii,označuje "dobrú správu", z ktorejTen deň oznámilo Panny Márie archanjel Gabriel.Nebeský, ktorý zostúpil z neba, priniesol správu, že spravodlivá žena sa čoskoro stane matkou spasiteľa ľudskej rasy - Ježiša Krista.Boží Syn sa mal objaviť na zemi, aby očistil ľudstvo od hriechov.

Čo nerobia podľa príznakov počas zvestovania

 1. Nepracujú na zemi, takže plodiny nezmiznú a život je bohatý.
 2. Nedávajú nič z domu, aby nestratili svoje šťastie a prosperitu.
 3. Nerobte nič, pretože práca nepoteší dobrý výsledok.

Dievčatá na dovolenke mali prísne obmedzenia, nemohli robiť vyšívanie, aby nezamieňali osud.Tiež tabu bolo uložené na vybavovanie nových vecí, inak sa dievča podľa znakov tohto roku nebude oženiť.

Čo sa má urobiť v deň veľkej hostiny Zvestovania

 • Podľa kresťanských tradícií musia ľudia viery chodiť do kostola na rannú službu.Na konci sú farníci obdarení posvätným nekvašeným chlebom.Drobečková strúhanka z nespracovaného pečiva sa zmiešala s výsadbovými semenami a soľou zvestovania, aby sa očakávala bohatá úroda.
 • V deň sviatočných sviatkov sa podľa tradície malo pripraviť trochu soli zvestovania.Preto musel každý člen rodiny hádzať hrsť soli (obyčajná stolová soľ) na dno vaku.Po pečení v ohni sa skladoval na odľahlom mieste na použitie v osobitných prípadoch.
 • V záujme šťastného života by sa mal deň zvestovania venovať zasväteniu milosrdných a milosrdných skutkov a zostať v rodine.Po príznakoch Deň zvestovania prepustili biele holuby.Vtáky lietajúce do neba oznámia Bohu dobré ľudské skutky.
 • Slávnostný dátum, ktorý 7. apríla slávi pravoslávna cirkev, bol načasovaný na začiatok prác na Zemi, ktoré sa spájali s plodnosťou.Preto sa rohy záhrady osprchovali popolom zmiešaným so soľou, aby sa zabránilo budúcej úrode pred zlým okom.

Zaujímavé zákazy týkajúce sa viery v zlých duchov.Bolo zakázané zdržiavať sa pri vode, aby morské panny neboli očarenéa nie vtiahnutý pod vodu.Znaky spojené s domom tento deň zakázali byť ďaleko od domova, aby sa hnev domu nezhneval a pravidelne rozprával domácnosti.Povera prorokovala smrť neprítomnej osobe.

Súbor znakov spojených so Zvestovaním

Pamäť ľudí si zachovala veľa rituálov týkajúcich sa rôznych oblastí ľudského života.Znaky súvisiace s Zvestovaním predpovedajú budúce udalosti a počasie, priťahujú peniaze a majú šťastie, vytvárajú bohatý a šťastný život.

Ako pritiahnuť šťastie

Znaky v deň požehnaného sviatku Panny Márie sa spájajú s vlasmi - nemožno proti nim vyčesávať, aby nedošlo k vystrašeniu šťastia.Dievčatám s dlhými vlasmi sa odporúčalo, aby si deň predtým, ako sa udiala nejaká udalosť, zamotali tesný cop.Podľa iných príznakov priťahovalo šťastie toto:

 • rituály pre mladých ľudí - skákanie cez oheň počas slávností s cieľom očistiť negatívnych ohňom;
 • Rituálom pre dospelých je umývať posledný sneh, zbierať ho a topiť, aby sa zbavili hriechov.

Podľa označení by sa Zvestovanie nemalo opiť, inak sa v rodine objavia ľudia, ktorí pijú silne.Počas slávnostného dňa nebolo tiež možné zapáliť kachle, takže namiesto bohatého a šťastného života môžete zavolať oheň.

Ako predpovedať počasie

Známky počasia sa dnes viac zaujímajú o ľudí pracujúcich na zemi.Predtým boli relevantné pre roľníkov, ktorí boli väčšinou.Povery o zvestovaní úzko súvisia s príchodom jari:

 • , aklastovičky sú viditeľné až do 7. apríla, čakajúc na studenú jar;
 • ranná hmla vo svätý deň - smerom k záplavám riek;
 • Počasie na zvestovanie bude rovnaké ako na Veľkonočný deň.

Dobré počasie v jasný deň, keď Mary dostala dobrú správu, súviselo s teplým letom, podľa známok bude úroda dobrá.Suché leto sľubuje dážď na sviatočný deň, ale tráva bude kaziť dobre.Podľa náznakov búrka pri zvestovaní zvestuje bohatú úrodu orechov.Ak je večernú oblohu posiate hviezdami - konope dobre pokazí.

Ako získavať peniaze

V dňoch sviatkov sú obrady na zlepšenie finančnej situácie obzvlášť silné.Preto, aby ste našli šťastný a bohatý život, nezabudnite na znaky peňazí.Pre tých, ktorí pracujú v kancelárii, je pre Blagovest dôležité, aby požičiavali peniaze niekomu, ale posypali svätenou vodou na svojom pracovisku a vyslovili žiadosť o prosperitu.

S dovolenkou je spojené zaujímavé znamenie.Ráno choďte do kostola a nakúpte toľko vyhliadok, koľko je členov rodiny.Skryte mincu v jednom z rohlíkov chleba a každej domácnosti dajte rohlík chleba.Každý, kto nájde mincu v prospore, bude po celý rok bohatý a šťastný.

Aby bol život prosperujúci a vládla láska v rodine, počas jasného sviatku zvestovania sa nedá hádať s domácnosťami.Celý deň by ste mali opakovať slovo milované alebo milované najmenej 40 krát, to sa podobá sprisahaniu v láske a šťastnom živote.

Populárne sprisahania pre Deň zvestovania v roku 2018

 • Konšpiračné služby najčastejšie využívajúsoľ.Vyprážaná a očarená soľ sa uchováva po dobu jedného roka, ak je pacient v dome, umiestni sa na hlavu postihnutého.Ak sú všetci zdraví, 7. apríla, o rok neskôr, sa očarená soľ spáli na hranici, aby sa zbavila rodiny všetkých problémov.
 • V deň žiarivého dobra nesvetlia domy sviečky, aby archanjeli Gabriel neukázali svoje hriechy.Pri sviečkach sú viditeľné iba hriešnici, spravodliví idú bez povšimnutia.Pred spaním musíte vytvoriť sprisahanie, ktoré zmierňuje nepriazeň osudu a obráti sa na anjel strážny.
 • Existuje medový rituál, ktorý priťahuje šťastný a bohatý život.Dlaň pravej ruky je rozmazaná medom, spojená s ľavou dlaňou, potom sú ruky roztiahnuté a rituál je držaný spolu so sprisahaním, ktoré prináša šťastie.Prilepí sa k človeku ako med k ruke.

Slávnosť Zvestovania sa považuje za tak jasnú a láskavú, že v tento deň nie sú potrebné žiadne zvláštne magické rituály.Na uskutočnenie želanej stačí úprimná modlitba k Pánovi alebo k Panne Márii.Ak existuje viera, stane sa zázrak.