Známky a povery o holuboch

Je známe veľké množstvo rôznych národných znakov o prírodných javoch a osobitný priestor je obsadený znakmi o predstaviteľoch živočíšneho sveta.Holuby, vtáky z celého sveta, ktoré sa mnohým nechutne nepáčia tým, že často kazia autá a budovy trusom, zohrávajú v tomto zozname dôležitú úlohu.V skutočnosti holuby nikdy nikomu nerobia nič, predpovedajú šťastné a úspešné životné udalosti a lepšie finančné podmienky.Témou tohto článku sú povery a znaky o holuboch.

Čo vám holubica povie

Pravdepodobne bude veľa prekvapených, keď zistia, koľko skutočne existuje.vezme tieto vtáky.Všetky sa navzájom veľmi líšia a niekedy môžu mať protichodné významy.Potom vás oboznámime s priebehom udalostí a zvážime príklady najpopulárnejších ľudových názorov na holuby.

Naši predkovia boli presvedčení, že holuby zohrávajú úlohu poslov z neba, nielen obyčajných vtákov.Preto nie je prekvapujúce, že všetky znaky a presvedčenia o holuboch naznačujú začiatok závažných životných zmien.

Okamžite si spomínam na príbeh z Biblie, keď holubica priniesla ľuďom dobrú správu počas Veľkej povodne.Od tej doby sa veci príliš nezmenili, holuby stále prinášajú dôležité správy, ktoré sú dôležité na správne porozumenie a dešifrovanie.

 1. DKoberček „označuje“ oblečenie alebo auto .Je nepravdepodobné, že by vás to potešilo, ale pokúste sa vnímať situáciu v pozitívnom kontexte.Takže čoskoro podľa starodávneho presvedčenia môžete očakávať zvýšenie finančnej situácie.
 2. Holubica odletela na balkón a usadila sa tam .Takto vták chráni váš domov pred negatívnou energiou a neumožňuje jeho prienik do krytu.
 3. Holubica sedí na parapete .Vták priniesol správy o svojich krídlach a predpovedal zmeny života.Ak za svojím oknom pozorujete nečakaného hosťa a ak na vaše okno stále klepá zobák, neverte v zlé zvesti a presvedčenia.V niektorých zdrojoch existuje opačná interpretácia znakov - údajne holubica sediaca na parapete je predzvesťou zlých udalostí a takmer naznačuje smrť.Tomu neveríte - je taký ľahký vták schopný priniesť zlé správy?
 4. Holubica letela dovnútra a sedela na okne s niečím v zobáku- vetvičkou, steblom trávy alebo inými predmetmi.To znamená, že do vášho života príde veľmi skoro šťastie, tmavý prúžok života bude nahradený svetlom, do života prepuknú priaznivé zmeny.V žiadnom prípade by ste nemali vynášať hosťa z okna!
 5. Vták lietal vo vnútri obydlia- hostia čoskoro prídu do domu a prinesú so sebou zaujímavé správy.Ak je holub biely, stretnite dobrých hostí s dobrou správou.
  A ak sa holub vyznačuje čiernou farbou, povaha správy nebude veľmi radostná, môže byť dokonca tragická.
 1. Holubica letí v okne a narazí na sklo .Toto nie je dobré znamenie znamenia.Najmä ak poz toho vták padne na zem - v tomto prípade to bude indikovať rôzne nešťastia a problémy, alebo to môže naznačovať začiatok nepriaznivého obdobia života.Ak však po úraze vstane a pokračuje vo svojom lete, budete môcť úspešne zvládnuť ťažkosti, prejdú veľmi rýchlo.
  Vo väćśine prípadov sú presvedćenia o holuboch platné, keď vták letí do obydlia.Stretnutie na ulici sa nezohľadňuje.Mŕtva holubica niekde mimo vášho domova nepredpovedá nič zlé pre vás.
 1. Vták letí do kuchyne- znamenie znamená šťastný rodinný život, ľahký život a pohodu.
 2. Keď sa holubica usadí na balkóne svojho domu a tam hniezda,je to veľmi dobré znamenie!A ak vták vyliahne aj vajcia, veľmi skoro získate značný finančný zisk a prežijete veľa radostných okamihov v živote.

Ale týchto vajec sa nemôžete dotknúť ani zasahovať do vtáka - len sledujte postupný vzhľad kurčaťa z vajca.Uistite sa, že vám znamení značí veľké šťastie.

Negatívnym znakom je, keď holub nevyliahol vajcia, ale zrazu opustil váš domov.To naznačuje ťažkosti a sklamanie, kolaps vašich nádejí.

Toto nie je úplný zoznam akceptácií o holuboch.

Iné príznaky

Ak vták sedí na vašej hlave alebo tele (čo sa stáva veľmi zriedka), čoskoro zbohatnete a dostanete príjemné prekvapenia z osudu.Nie ste náhodou, že ste sa stali vyvoleným vtákom - totoznamenie, že vyššie sily sú spokojné s vaším správaním a chcú vás za to odmeniť.

Niet divu, že ľudia nikdy holuby nezabíjali a nepoškodili im.Sú to ľahké vtáky, ktoré nás potešia svojím správaním, a aj keď preukazujú dôležitosť, musíte k nim byť tolerantní.Kŕmte vtáky zostávajúcimi omrvinkami na stole, nejazdite s nimi z balkóna a neurazte ich.Môžete si byť istí, že osud nezostane vo vašom dlhu a čoskoro vás za to stonásobne odmení.

Ak veríte v znaky a neustále upriamujete svoju pozornosť na všetko, čo sa deje vo vašom živote, môžete objaviť veľa nových a zaujímavých vecí, zistíte, aké určité udalosti v živote vám prinášajú.Budete duševne pripravení na problémy, ktoré sú, bohužiaľ, nevyhnutné.V takom prípade sa iba vy rozhodnete, v čo veriť a čo nerobiť a ako získané poznatky uplatniť v praxi.

Odporúčame vám tiež pozrieť si krátke video, ktoré uvádza ďalšie príklady príznakov holuby: