Známky k narodeninám: čo sa dá a nemôže sa urobiť

Narodeniny sú obľúbenou dovolenkou každého človeka, pretože je príjemné prijímať blahoželania a dary od blízkych.Aby bol celý budúci rok úspešný a priaznivý, musíte správne oslavovať nielen svoju dovolenku, ale aj stráviť nasledujúcich 12 dní.Okrem toho existujú náznaky narodenín, ktoré povedia, aké udalosti možno očakávať v blízkej budúcnosti.Tento rok chcem osláviť svoje výročie v súlade so zavedenými tradíciami.V tomto článku budem hovoriť o tom, aké zvyky boli za starých čias a aké znaky stále zostávajú relevantné.

Staroveké znamenia

Tradícia širokého osláv vašich narodenín sa začala pred mnohými stovkami rokov.Podľa hlavného znamenia bude celý budúci rok rovnako veselý a dobrý ako samotná oslava.Mnohé tradície sa stále dodržiavajú:

 1. Poklady pre hostí.Aby hrdina tejto príležitosti strávil dostatok ďalších 12 mesiacov, je potrebné postaviť bohatý stôl s mnohými rozmanitými dobrotami.
 2. Darčeky.Je zvykom dávať darček k narodeninovým chlapcom, aby nič nepotreboval, ale podľa starého znamenia musí svojim hosťom niečo predložiť.V dávnych dobách vinník identity dal každému hosťovi aj malý suvenír, pretoževerilo sa, že také úprimné gesto priťahuje bohatstvo.
 3. Toasty a priania.vPočas oslavy by si každý hosť mal priať hrdinovi tejto príležitosti niečo dobré, ale hlavnou vecou je urobiť to úprimne, pretože iba v tomto prípade bude správa nabitá pozitívnou energiou.
 4. Narodeninový koláč.Na narodeninovej oslave je hlavnou pochúťkou torta, a čím je väčšia, na budúci rok čaká na ňu väčšie bohatstvo a úspech.Predtým sa namiesto koláča upiekol sviatočný koláč, ktorý nebol naplnený sladkou náplňou, ale kuracími vajcami a pohankou.Nebol slúžený pri stole, ale na konci slávenia ho vzali na križovatku, aby upokojil duchov, ktorí vďačne obdarili celú rodinu narodeninového človeka šťastím, bohatstvom a šťastím.
 5. Vyfukovanie sviečok.Táto tradícia je pre tento deň relevantná.Musíte si priať a vyhodiť všetky sviečky naraz.Podľa znamenia, ak by to nefungovalo, potom sa túžba nenaplní, ale naši predkovia povedali, že v tomto prípade musíme požiadať priateľov, aby vyhodili zvyšné sviečky, a potom sa túžba určite splní as ich pomocou.
 6. Počet sviečok.Málokto vie, ale v niektoré narodeniny nemôžete do koláča vložiť sviečky, konkrétne keď majú 9, 13, 18, 21, 51, 99 a 100 rokov.

Podľa starodávneho presvedčenia nie je možné oslavovať 9 a 40 rokov, pretožetieto dátumy sú spojené s pripomenutím si.Ak tento znak neuposlúchnete, môžete sa nazvať katastrofou, zdravotnými problémami, nedostatkom peňazí a množstvom porúch.

Pravidlá osláv

Existuje veľa príznakov, ktoré musíte urobiť o svojich narodeninách, takže nasledujúcich 12 mesiacovšťastie vás sprevádzalo, bolo ich veľaa harmónia v dome, ako aj to, čo nemožno urobiť, aby nedošlo k katastrofe.

 1. Počet hostí by mal byť rovný, ale ak nie je možné niekoho pozvať, mala by sa oslavovať narodeninová oslava aj tento deň, a to aj samostatne.
 2. Aby sa zabránilo odchodu z domu blahobytu šťastia a zdravia, nie je možné niekomu požičať peniaze alebo si ich požičať počas dovolenky.Je potrebné poznamenať, že aj v tento deň by sa nemali podávať almužny.
 3. Narodeniny si musí vopred vybrať výstroj, v ktorej usporiada celú oslavu.Ak je oblečenie špinavé alebo roztrhané a vy ste si museli prezliecť, musíte to urobiť so slovami: „Nie horšie, ale navždy.“
 4. Oslava skôr, ako je dátum narodenia, je prísne zakázaná, ale je povolená aj neskôr.Podľa príznakov to môže viesť k zdravotným problémom, dokonca až k smrti.
 5. Na slávnostnom stole by nemali byť žiadne lievance, pretožepodľa tradície sa toto jedlo podáva iba pri masopuste a na pamiatku.
 6. Známa smrť súvisí so vytie psom, a preto, ak je v dome pes, bol počas oslavy vyvedený na ulicu.Počas odriekania často miláčikovia spievajú spolu s hosťami, čo môže priťahovať nešťastie.
 7. Ak sa jedlo počas sviatku rozbilo, jeho úlomky sa musia starostlivo pozbierať a hodiť do koša, môžu sa však vybrať z domu až nasledujúci deň.
 8. Je potrebné vyčistiť dom, umyť a vyhodiť odpadky v predvečer jeho narodenín alebo nasledujúci deň.Výnimkou je umývanie riadu po hostí, ale iba po všetkomodísť.

Ak narodený muž ochorel v predvečer oslavy, je to zlé znamenie.Celý budúci rok ho prenasledujú zdravotné problémy.

Známky týkajúce sa darov

Aby ste sa ochránili pred negativitou a priniesli do svojho života prosperitu, nemusítelen vedieť, čo robiť v deň narodenín, ale aj ako prijímať dary a čo je zakázané vôbec poskytovať.

 • Poskytovateľ musí dar odovzdať priamo do rúk hrdinu tejto príležitosti.
 • Ak prijmete dar od závislej osoby, mali by ste si povedať: „Beriem darček, nie podšívku.“
 • Je zakázané predkladať prezentované veci, aj keď nie sú potrebné, pretožespolu s nimi šťastie a prosperita odídu z domu.
 • Niektoré dary sa musia poskytovať vo forme mincí.Platí to pre nože, riady, kvetináče, peňaženky a peňaženky.Inak takýto dar sľubuje chudobu a nepriateľstvo.

Dôrazne sa odrádza od toho, aby sa na narodeninové oslavy darovali kravaty, perly, vreckovky, kefy na vlasy, zrkadlá, suveníry alebo vtáčie maľby.Ak je kytica prezentovaná ako darček, musí nevyhnutne obsahovať nepárny počet kvetov.Ak kytica obsahuje párny počet kvetov, potom by sa mala jedna z nich vyhodiť.

Po sviatkoch

Narodenec môže zmeniť svoj život k lepšiemu, ak vie nielen to, čo má urobiť v jeho narodeniny, aby prilákal úspech, bohatstvo, šťastie a šťastie,a ak správne strávi nasledujúcich 12 dní.Po sviatkoch symbolizujú 12 mesiacov,a každá z nich je zodpovedná za určitú oblasť života, ktorá sa môže zlepšiť, ak budete postupovať podľa starých tradícií.

 • Prvý deň zosobňuje osobu narodenej osoby, takže sa musí venovať sebe.Odporúča sa zapojiť sa do introspekcie, zhodnotiť minulosť, rozobrať chyby, ktoré urobíte, a zvážiť budúce plány.
 • Druhý deň je spojený s materiálnym bohatstvom.Aby ste dosiahli finančný úspech budúci rok, v tento deň musíte naplánovať svoj rozpočet, zvážiť spôsoby dodatočného príjmu, zostaviť zoznam potrebných výdavkov.Okrem toho, aby boli predkovia plní ďalších 12 mesiacov a vládla prosperita, v ten deň usporiadali predkovia sviatok žalúdka, ale jedli mimoriadne zdravé a kvalitné jedlo.
 • Deň 3 je zodpovedný za obchodné a priateľské vzťahy.Tento čas by sa mal venovať komunikácii s priateľmi a kolegami, analýze vášho prostredia a prípadne rozlúčeniu s tými, ktorí bránia vášmu rozvoju.Aj v tento deň môžete začať nové projekty, začať podnikať a niečo začať študovať.
 • Štvrtý deň je spojený s rodinou a domom, preto sa musí najskôr venovať komunikácii s príbuznými.Aj v tento deň musíte navštíviť cintorín a pamätať na blízkych blízkych.Toto obdobie je výhodné pre transakcie s nehnuteľnosťami alebo magické rituály.
 • Piaty deň je venovaný zábave a relaxácii, preto by mal byť strávený v príjemnej spoločnosti a relaxačnej atmosfére.Nemusíte premýšľať o práci a domácich prácach,radšej choďte na prechádzku so svojimi blízkymi.
 • Šiesty deň predstavuje zdravie.Môžete začať liečbu, diétu, cvičenie.Pozitívny vplyv na psychologické zdravie bude mať komunikácia so zvieratami, preto sa odporúča navštíviť zoologickú záhradu.
 • 7. manželstvo a vzťahy.V tento deň sa nemôžete hádať so svojím blízkym, v dome by malo vládnuť harmónia a mier.Ak je pokus naplánovaný na tento deň, je lepšie ho odložiť, inak to skončí dysfunkciou a jeho ozveny vás budú budúci rok strašiť.
 • 8. deň je spojený s mágiou a tajomstvom vesmíru.V tejto chvíli môžete viesť rôzne rituály, zapojiť sa do meditácie a učiť sa duchovným praktikám.Mali by ste venovať pozornosť snom - splnia sa.Aby nasledujúcich 12 mesiacov prebehlo v pokoji, odporúča sa, aby ste tento deň strávili osamelí a nešli na ľudí.
 • 9. deň je venovaný duchovnému a morálnemu vývoju.Odporúča sa študovať niečo nové, aby sa rozšírili vaše zručnosti a obzory.V tento deň musíte byť naladení na pozitívne a nevenovať pozornosť negatívnym aspektom.
 • 10. úspech je úspešný.Tento deň by sa mal venovať tým záležitostiam, ktoré budú mať pozitívny vplyv na osobný život, kariéru, zdravie, povesť atď.Tento čas je vhodný aj na riešenie konfliktov a nadviazanie komunikácie s ostatnými.
 • 11. deň je spojený so prinášaním niečoho nového a užitočného pre život.Akékoľvek zmeny prejdú priaznivo - sťahovanie, manželstvo, založenie podniku, zmenaimage, vstup do vzdelávacej inštitúcie.Navyše, v tento deň sa oplatí rozlúčiť s vecami, ktoré negatívne ovplyvňujú váš život - zlé návyky, chorí priatelia, nemilovaná práca, staré veci a ďalšie veci.
 • 12. deň je zodpovedný za obmedzenia a nepriateľov.Musí sa to robiť s pozitívnym prístupom, ale zároveň budete musieť robiť veci, ktoré neprinášajú potešenie.Napríklad by bolo dobré riešiť tento deň nahromadené problémy a skóre alebo uzavrieť mier s nepriateľom.

Jednoduché znamenia a tradície vám povedia, čo máte robiť k vašim narodeninám, aby sa budúci rok vyvíjal pozitívne.Ak sa však na tejto dovolenke niečo stane, nemusíte sa rozčuľovať a pripraviť sa na niečo zlé.

Výsledky

 • Narodeniny sa oplatí oslavovať, aj keď nie je nikto, koho pozvať na návštevu.
 • Ak chcete, aby dary obsahovali mimoriadne pozitívne posolstvo, musíte vedieť, ako ich správne prijať.
 • Pri niektorých darčekoch sa musia kupovať mince.
 • Je dôležité nielen správne oslavovať sviatky, ale aj stráviť nasledujúcich 12 dní.