Známky: kvety pre domácu pohodu

Domáce kvety nielen potešia oko, ale tiež chránia pred negatívnymi energiami.Pomocou správne vybraných rastlín sa môžete zbaviť hádok, priniesť šťastie a prosperitu do vášho domu, vyriešiť zdravotné problémy.Známky: kvety pre domácu pohodu - ktoré kvety môžu prilákať šťastie a radosť do nášho domu?Zvážte problém podrobne.

Známky o domácich kvetinách

Rozsiahly názor na smrť kvetov v dome naplnenom negatívnou energiou nie je ani zďaleka pravdivý.Rastliny dokážu spracovať negatívne energie a dokonca ich aj jesť - uhasiť hádky a konflikty.

Smrť jednej rastliny v dome naznačuje, že prijala na hostiteľku silnú negatívu.To však neznamená, že celý dom je plný negatívnej energie.Za zvädnutú kvetinu treba poďakovať za pomoc a položiť na zem. Ak však všetky kvety zomrú v dome- jeden po druhom - stojí za to vážne uvažovať o poškodení domu.Ak nejde o zlú starostlivosť o kvetiny.

Pomocou rastlín je možné určiť problémové zóny v byte.Ak sa predtým zdravý kvet začne strácať, keď sa presúva na iné miesto, existuje zóna negatívnej energie. neočakávaný znak sa tiež považuje za neočakávanýkvitnúce rastliny mimo sezónu.

Nikdy neprijímajte kvetinu v kvetináči ako darček - predpokladá sa, že všetky zlyhania darcu prechádzajú na vás.Ak nie je možné darček odmietnuť, dajte darcovi nominálny poplatok - rubeľ alebo cent.Takto budete vyplácať problémy.

Veselé kvety

Niektoré odrody kvetín prinášajú do domu šťastie a prosperitu, iné pomáhajú eliminovať alebo uhasiť.konflikty, tretí harmonizuje manželské vzťahy.Aké kvety potrebujete na prvom mieste, rozhodnite sa sami.

Zdravie a prosperita peňazí

Energia hojnosti je priťahovanátučnými dievčatamialebo crassula.Ak je tučné dievča správne ošetrené, priťahuje energiu hojnosti.Presádzajte rastlinu do zeleného alebo červeného kvetináča a čoskoro si všimnete zmenu rozpočtu.V niektorých prípadoch sa odporúča umiestniť na spodnú časť hrnca niekoľko mincí.

Ak je potrebný kariérny rast, je bambus nevyhnutný.Táto rastlina má silnú energiu rastu a rozvoja.Akbambuspomohol pri kariérnom raste, mal by byť umiestnený v kancelárii alebo blízko pracovnej plochy, ale nie v spálni.

Ficus , druh figy, priťahuje energiu hojnosti a radosti.Táto rastlina sa považuje za patróna rodinného krbu a domácej ochrany.

Šťastie v láske

Rastlinaspathiphyllumpriťahuje ženské šťastie.Táto kvetina musí určite byť v dome, aby tam bola prosperita a prosperita.

​​

Anthurium považovaný za kvet mužského šťastia - zvyšuje oheň vášne a emocionálnej príťažlivosti medzi milencami.Kvetina sa považuje za indikátor vernosti milovanej osobe.

Ružepomáhajú v manželských vzťahoch a chránia manželstvo pred zradou.Dajte do spálne biele ruže a nebudete si robiť starosti s neverou svojho manžela.

Skromné ​​ kyslés jemnými kvetmi v tvare hviezdy priťahujú šťastie v manželstve.Ak ste unavení z osamelosti, vložte do spálne kyselinu.Kyslá kyselina tiež pomáha harmonizovať vzťahy v už držanom páre.

Brightibištekpriťahuje vášnivú lásku.Táto exotická rastlina je umiestnená v spálni.Hibiscus pomáha nadviazať vzťahy s mladými manželmi a staršími ľuďmi.

Kvety pre mier a harmóniu v dome

Jemnéfialkypomáhajú v konfliktných situáciách - uhasia energiu hádky a zabránia jej premene na škandál.Fialky sa tiež považujú za farby lásky a nežnosti.

Geraniummá upokojujúci vplyv na atmosféru v dome.Kvet pomáha bojovať proti depresii, skleslosti a osamelosti.

Dracaenaprináša do domu energiu úspechu a šťastia.Všetky citrusové rastliny majú rovnaké vlastnosti.

Ferndobre absorbuje negatívne elektromagnetické žiarenie, ktoré nie je v týchto kaktusoch nižšie.Preto sa odporúča umiestniť papradie vedľa počítača a televízora.

Agáve (aloe)sa starajú o harmonickú atmosféru v dome.Ak ste unavení z návštev hostí a chcete cítiť pokoj v dome, dajterastlina nie je ďaleko od vchodu - návštevy sa zastavia.

Nešťastné kvety

Aby ste sa vyhli nepriaznivým situáciám, musíte vedieť, ktoré rastliny sú v dome nežiaduce.Medzi nešťastné kvety patria:

 • odrody brečtanu;
 • kaktusy a ich odrody;
 • Kala ľalia, Monstera a Orchid.

Ivynie je povolená pre slobodné ženy - odvádza mužov preč.Zaujímavé je, že v dome držaných pár brečtanu nemôže ublížiť.Ivy nie je možné umiestniť do spálne - táto rastlina absorbuje energiu.Schopnosť brečtanu absorbovať energiu sa však dá využiť na dobré účely - na vyhostenie rušivých návštevníkov.

Kaktusytiež absorbujú energiu, preto sa odporúča umiestniť ich blízko počítačov a zariadení.Kaktus však má sklon zhoršovať manželské vzťahy - nezabudnite.

Callas- kvety smútku a pohrebiska.Nerastú vo vašej domácnosti.

Monsteraaktívne absorbuje kyslík a zhoršuje atmosféru v dome.Vloženie príšery do spálne je nesmierne nebezpečné - nebudete mať dostatok spánku, máte bolesti hlavy.

Orchideavyžaduje ľudskú vitalitu, takže je nebezpečné uchovávať kvetinu v dome.Obzvlášť nebezpečné orchidey v spálni, pretože sa považujú za upírske kvety.

Pokiaľ ide o brečtany voskové, existuje kontroverzné stanovisko.Jedná sa o nočnú rastlinu - kvety kvitnú v noci a začínajú vyžarovať sladkú arómu.Rastlina sponzoruje milovníkov, ale príliš zarastený brečtan ničí manželské vzťahy.Niekedy zarastené voskový brečtanmôže tiež vylúčiť manžela zo spálne.

Nebezpečné rastliny

Tieto kvety a rastliny sú nebezpečné z dôvodu ich toxických vlastností, a preto by sa nemali uchovávať v dome:

 • Dieffenbachia.
 • Oleander.
 • Croton.
 • Azalea Sims.
 • Mimosa the Shy.
 • Ivy je vždyzelená.
 • Adénium.
 • Philodendron.
 • Primrose.
 • Steller Dwarf.
 • Nightshade.
 • Gesnerov tulipán.
 • Trichozerus.

Domáce rastliny môžu prenášať nielen krásu, ale aj nebezpečenstvo.Preto, aby prilákali prosperitu do domu, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zbaviť sa škodlivých kvetov.