Známky ľudí: ako pritiahnuť šťastie do domu

Kto z nás nesníva o šťastí, naplnení všetkých túžob a pokojnom a harmonickom živote?Samozrejme, nedokážeme sa vysporiadať so všetkými okolnosťami, ktoré sa v ňom vyskytujú, ale stále môžeme určite veľa ovplyvniť.Často sa používajú nekonvenčné metódy vplyvu, vrátane mágie.V tomto článku chceme podrobne poukázať na to, aké príznaky šťastia existujú a ktoré vám umožnia dramaticky zlepšiť váš život.

Zoznam bude braný pre šťastie a šťastie

Znaky šťastia, ktoré k nám prišli zo šedej záruky staroveku, nielen očakávaný výsledok, ale tiež urýchľujú svoj prístup v dôsledku určitých akcií.Je potrebné poznamenať, že existujú náznaky, ktoré fungujú výlučne pre niekoho.V tomto prípade hovoríme viac o sile viery v jednu alebo inú poveru, ktorá v tomto procese zjavne nezaberá posledné miesto.

Naši predkovia prišli s veľkým počtom príznakov a predpovedali rýchle šťastie.Upozorňujeme na zoznam vier, ktoré vás urobia šťastnejšími a prispejú k vášmu úspechu.

 1. Ak opustíte dom, stretnete sas mužom, ktorý má plný vedro,čoskoro získate významný zisk.Ak sa žena stretla ,čakajú na vďačnosť a zlepšenie finančnej situácie.
 2. Všimnite si bocianove hniezdo na streche domu, ktoré predpovedá šťastie a prosperitu.
 3. Všimnite si, že straka, ktorá sa nachádza neďaleko od oknaalebo na streche domu, má priniesť veľký zisk alebo že hostia dorazia čoskoro.
 4. Počujte hlas kukučky zľava sľubuje, že veľmi skoro nájdete veľké šťastie.
 5. Existuje znak, ktorý sľubuje veľa šťastia v novom dome: musíteprejsť všetkými miestnosťami domu, v rukách držať bochník chleba a misku soli .
 6. Ak biely pavúk skrútil sieť cez posteľ, , môžete sa pripraviť na veľké zisky a šťastné udalosti;ak je pavúk čierny, situácia sa dramaticky zmení.
 7. Náhodné videnie svetla v oknách vlastného domutiež naznačuje šťastie.
 8. Môžete očakávať značný zisk a šťastie, ak si všimnetevýskyt mravcov vo vašej domácnosti .
 9. Nájdenie podkovy na ulicisľubuje, že šťastie bude vždy s vami.
 10. Stretnúť sa s hrbolatým človekom na jeho cestetiež naznačuje šťastné a úspešné udalosti počas jeho života.
 11. Šťastie sľubuje aprudko stúpa orol vysoko na oblohe .
 12. Akmuž prejde cestou,sľubuje peňažný zisk, a akženanaopak, stratu.
 13. Vypočutie susedstva koňaohlasuje prijatie veľmi dobrých správ.
 14. Náhodne vylial čajna stôl alebo na podlahu - očakávajte významný zisk a veľa šťastia.
 15. Ak trikolórna mačka prekročí tvoju cestu , bude tvoj život veľmi šťastný.
 16. Existuje ďalšia veľmi zaujímavá viera:ak na prašnej ceste máte pravú nohu zabočenú skôr ako vľavo,dostanete veľké množstvo peňazí.
 17. Sťahovanie do nového domu, ak chcete, aby vždy malo šťastiea harmónia, musíte byť prví, ktorí donášajú chlieb so soľou a ikonou .
 18. Všimnite si, že lietajúca chybaznamená veľa šťastia a šťastia.
 19. Od pradávna sa verilo, žerozbiť jedlovedie k prosperite a šťastiu.
 20. Ak vták nečakane letí v bohoslužbách , všetci prítomní nájdu šťastie vo veľmi blízkej budúcnosti.
 21. ​​
 22. Prajete si, aby ste sa po celý rok usilovali o šťastie a veľa šťastia? Pite posledný deň na Silvestraa znamenia sa splnia.
 23. Aby deň dobre fungoval, mali by stenajprv položiť pravú nohu na podlahua potom iba ľavú nohu.
 24. Darcované striebroprináša svojim novým majiteľom veľké šťastie a šťastie.
 25. Existuje jedno starodávne presvedčenie, ktoré pomáha prilákať pozitívne udalosti do nového domu.Na tento účelby sa v prvý deň malo uviesť na trh čierne kurča alebo kohút a nasledujúci deň čierna mačka alebo mačka .
 26. Rozbil si svoj obľúbený pohár v sobotu? Nenechajte sa smutno, znamenať vám šťastie.
 27. Ak sa stretnete s tromi mníškami na ulici , splnia sa najcennejšie túžby.
 28. Šťastie sa prejavuje aj kýchanie pri stole pred jedlom .
 29. Ak opustíte dom , ako prvé sa stretnete s dieťaťom , celý deň sa vypracuje čo najlepšie.
 30. Pri práci alebo kdekoľvek inde nezabudnitenosiť všetok odev z pravého rukávu .
 31. Ak máte pravé krúžky na uši,pripravte sa na prijímanie dobrých správ.Anaopak- zvonenie v ľavom uchu naznačuje zlé správy.
 32. Do domácnostišťastie a pohoda boli navždy zaregistrované,dajte prvú palacinku, ktorá sa pečie na Štedrý deň, aby ju zjedli zvieratá .
 33. Ak ste opustili dom a na ceste , vaša pravá noha bola prvou, ktorá zamrzla,deň prinesie šťastie a pozitívne udalosti.
 34. Takže šťastie vždy býva u vás doma,neodporúča sa pozerať z okna pred východom slnka .
 35. Stretnúť sa s tehotnou ženouna jej ceste predstavuje rad úspešných udalostí.Ak ste o tom len snívali, život bude naplnený úspechom.
 36. Ak chcete, aby bol výlet pre vás úspešný, mali by ste si najprvdomov dobre umyť , s osobitným dôrazom na schody.Existuje tiež pomerne rozšírená viera, ktorá vyjadruje šťastie: pred odchodom z domu by ste si mali trochu sedieť„na trati“ .
 37. Napodiv, aby sa stretol s pohrebným sprievodom na ceste , naznačuje to bezprostredný úspech.
 38. Chytili ste sa v silnom daždi? Nenechajte sa rozčuľovať, toto presvedčenie prináša šťastie vo všetkých vašich snahách.
 39. Ak uvaríte a zistíte, žeje mäso v panvici veľmi opuchnuté,budete môcť uspieť v činnosti, na ktorej v súčasnosti pracujete.
 40. Ak sa na oblečenie prilepí pavúk,sa pripravte na zisk.

Možno sa vám niektoré z týchto príznakov zdajú skôr naivné a pripíšete to predsudkom minulosti - to je, samozrejme, vaše plné právo.Stále by však nebolo vhodné počúvať ľudovú múdrosť, ktorú po stáročia zhromažďovali naši vzdialení predkovia.a prenášané do každej nasledujúcej generácie.Prajeme vám veľa úspechov a veľa šťastia vo všetkých vašich skutkoch a snahách!