Známky o hodinkách: držať krok so strateným časom

Strata hodín nie je veľký problém.Podľa znakov môžu nasledovať celkom zaujímavé udalosti.A nepredpokladajte, že strata hodín bude mať nevyhnutne za následok stratu času.

Ak ste stratili hodinky, bude podľa vašej vôle existovať vážna prekážka, ktorá vám zabráni dokončiť už začaté záležitosti a spomalí uzatváranie nových transakcií.Zdá sa, že čas sa zastavil a udalosti sa nemôžu hýbať a vyvíjať.Toto je kolaps všetkých vašich nádejí do budúcnosti, pretože sa zdá, že nemáte žiadnu budúcnosť.Horor, nočná mora a ako nepropadnúť takejto interpretácii udalostí!

Zamyslime sa však nad tým, kedy by sa takéto znamenie mohlo narodiť.Určite dávno, keď ľudia videli hodiny hlavne na mestských vežiach a ich strata mohla znamenať koniec všetkého.Mechanizmus poškodilo zemetrasenie, veža zničilo nepriateľské jadro - toto je príležitosť, aby ste upadli do zúfalstva a rozlúčili sa so všetkými svojimi snami.

Žijeme však vo vhodnejšom čase a strata hodiniek nepovedie k katastrofe.Naopak, moderná interpretácia tohto znaku naznačuje oslobodenie od negatívnych akumulovaných v priebehu rokov.Ľudia, ktorí milujú hodinky, na ne nikdy nezabudnú a všade so sebou vezmú.Všetky informácie, zlé aj dobré, nezmiznú bez stopy, ale usadia sa niekde v čase, vrátane hodiniek, čo symbolizuje čas.Ukázalo sa, že ste stratili hodiny a rozišli ste sa s množstvom negatívnych informácií.Nastal čas začať nový život bez opakovania predchádzajúcich chýb.Osud vám dal šancu, nenechajte si ujsť.

Možno aj vysi vybrali model, ktorý pre vás nie je veľmi vhodný, a radšej zmiznete zo svojho života, aby ste mu nepoškodili.Mladé ženy by nemali nosiť štvorcové hodinky s rohmi, hodia sa na oválne alebo okrúhle modely.Pevné štvorce sú vhodné pre cieľavedomých mužov, ktorí sú schopní zvládnuť okolnosti.Keby dievča stratilo také hodinky, spolu s nimi sa zbavila budúcich problémov av budúcnosti by už nemusela riešiť zdrvujúce úlohy.

Vaše hodinky spadli do vody - pripravte sa na dlhú cestu, v ktorej budete potrebovať sofistikovanejší model, napríklad s niekoľkými časovými pásmami.Ak sú hodinky pochované v piesku, stane sa niečo neobvyklé, neočakávané.V nasledujúcich dňoch buďte trochu pozornejší a počítajte udalosti o krok vpred, aby ste sa nedostali do problémov alebo nemali čas sa na ne pripraviť.

Ak ste stratili hodinky zdedené od vašich rodičov, to znamená, že absorbovali celú éru, nastal čas na drastické zmeny a je potrebné zmeniť staré hodinky na nové, moderné, aby ste boli neustále v obraze.

Nečakajte čas

Našli ste niekoho, kto stratil hodinky - máte navyše alebo skôr voľný čas.Môžete sa krátko rozptýliť a postarať sa o svojho milovaného, ​​pretože v typický deň na to nemáte minútu.

Ak ste stále slobodní, hodinky vám pripomínajú, že by ste nemali strácať čas, je čas hľadať svoju lásku.Pozrime sa bližšie na ľudí okolo seba, pravdepodobne si nevšimnete známky pozornosti a rady svojich verných fanúšikov.

Hodinky sú šťastným nálezom, teraz si môžete urobiť hádankutakmer každá túžba a to sa splní.A ak sa to nestane, ukáže sa, že ste niečo znemožnili.

Ľudia nielen strácajú, ale aj hodia hodinky.Ak zdvihnete zlomený chronometer, nemusíte sa radovať, od tejto minúty budete potrebovať maximálne úsilie na udržanie života na rovnakej úrovni.Zmrazené šípky sú signálom, že čas sa zastavil za vás.S pokrokom sa budete pohybovať vpred, ako by cez vodný stĺpec.Neukončujte však to, čo ste začali, inak sa k tomu už nikdy nevrátite a mnohé z vašich záväzkov, ktoré už boli vynaložené veľa času a peňazí, zostanú neúplné.

Rozbité hodinky by sa nemali zvyšovať vôbec.Praskliny na číselníku symbolizujú rozdelenie rodiny.Je lepšie nechať taký nález na mieste alebo ho vyhodiť tam, kde ho nikto nenájde.

Zlato a striebro hodinky, podobne ako iné drahé modely, je nebezpečné vyberať.Samozrejme si môžete vziať šancu a nález nechať na seba.Len to, že vám prinesie šťastie alebo bohatstvo.Ako viete, hodiny zhromažďujú všetky informácie prichádzajúce zvonka aj od majiteľa.Ak veselý, láskavý a zároveň bohatý človek stratil drahú hračku, neváhajte použiť tento nález.Spolu s hodinkami vám časť pozitívnej energie prechádza.Ale niečo nám hovorí, že medzi bohatými a úspešnými je málo milých a veselých.Lepšie hľadajte majiteľa, v takom prípade sa môžete spoľahnúť na veľkorysú odmenu.

V žiadnom prípade neuchovávajte rozbité hodiny doma, aspoň nástenné alebo náramkové hodinky.Všetky príznakyzbližovať sa v jednej veci - zlomené hodiny symbolizujú zastavenie času alebo v modernej interpretácii - dlhá stagnácia v ktorejkoľvek oblasti činnosti.Ak sa po páde nájde na hodinkách aspoň jedna prasklina, skúste poškodenú časť rýchlo vymeniť, ale ak sa hodinky zastavia, ktoré nie je možné opraviť, určite ich pošlite do koša alebo ich predajte pánovi na náhradné diely.

Ak vo vašom dome žije starý alebo chorý človek, jeho náhle padnutie zo steny naznačuje jeho bezprostrednú smrť.Ak však na túto truchliacu úlohu neexistuje žiadny kandidát, vaša rodina bude čeliť zhoršeniu svojej finančnej situácie, to znamená vážnej strate, neočakávanému prepusteniu a bankrotu.

Šťastné hodiny sa nedodržiavajú.

Hodiny sa nesmú dať nikomu av žiadnej podobe.S osobou, ktorá prezentovala taký darček, už nikdy nebudete blízki priatelia.Predpokladá sa, že darované hodinky odoberajú majiteľovi časť života.A čím je chronometer drahší, tým viac času vám bude trvať.

Stáva sa, že v hromade darčekov ste si jednoducho nevšimli hodiny alebo sa z nejakého dôvodu neodvážili odmietnuť nechcenú prezentáciu.Potom sa pokúste nepoužiť tieto hodinky v dome.Choďte do garáže, zaveste na otvorený altánok alebo zvonku domu.Nechajte všetky negatívne vane vo vetre.

Mnohí ľudia si myslia, že bez hodiniek vypadnú z obvyklého rytmu a už nemôžu spĺňať požiadavky moderného života.Sú si istí, že bez toho, aby vedeli presný čas, nie je možné doraziť na schôdzu včas, chytiť vlak alebo dátum.Ale nezabudnitevaše vnútorné biologické hodiny, ktoré nám príroda udelila, počúvajte ich a ráno sa bez problémov prebudili, prídu na čas do práce a nikdy nebudete neskoro na rande.

A predtým, ako začnete panikáriť, preliať slzy a zrušiť dôležité stretnutia, pozrite sa na svoje chodidlá.Možno ste ešte nestratili hodinky, ale jednoducho ste ich upustili.