Známky o mačkách v dome a na ulici

Mačka je jedným z posvätných zvierat mnohých národov sveta.Roztomilé našuchorené malé zviera, ktoré „chodí samo od seba“, schopné prepožičať náklonnosť alebo naopak škrabanec a dokonca sa zahryznúť, ak sa mu niečo nepáči.Mená mačiek sú veľmi populárne, nie márne, pretože naši predkovia boli posvätne presvedčení, že mačka je spojená s čarodejníctvom.

Existuje veľa rôznych príznakov o mačkách a často sú dosť kontroverzné - v niektorých prípadoch naznačujú bezprostredné šťastie a v iných upozorňujú na možné problémy.Zoberme si najbežnejšie z nich.

Mačky nemôžete uraziť

Ak ste výnimočníného uraziť mačku, neskôr sa určite dostať zo života nejaké nepríjemné prekvapenie.Možno vážna choroba, ako aj ďalšie závažné problémy.

Zviera sa nedá pozerať do očí

Je známe, že mačky očarujú, do istej miery dokoncahypnotický vzhľad.Mnoho ľudí sa bojí žiarenia očí v tme tohto zvieraťa.

Nemôžete sa pozrieť do očí mačky, aby ste sa neskôr nestretli s vážnymi problémami.Domáce mačky môžu vnímať priblíženie ako hrozbu alebo prejav agresie a budú vo vnútri opatrné.Pouličné zvieratá majú mierne odlišnú stratégiu správania - dokážu pokojne vydržať vzhľad človeka v nádeji na kŕmenie.

Mačky vidí koláčiky

Ľudia vždy verili, že mačka má schopnosť vidieť koláčikov.Môžu dokonca spoznať priateľov.A potom sa majitelia často prebudia zo svojich nočných hier.Ale nemôžete sa hádať o mačku s koláčikom, inak v dome môžu začať problémy.

Mačka je prvýkrát prijatá do nového domu

Podľa starej dobrej tradície musí byť do nového domu najskôr prijatá mačka.Mnoho posvätných verí, že mačky odháňajú zlých duchov.Iní naznačujú, že mačka prichádza do styku s koláčikmi.

Mačky chránia pred zlými duchmi

Ak ste si všimli, že mačka odišla na ďaleký roh a bola ostražitá, podľa presvedčenia našich predkov to znamenalo, ževšimla si tam zlých duchov.Musíte pomôcť svojmu miláčikovi zbaviť sa zlých duchov.Na tento účel môžete použiť metlu, očistiť modlitby alebo sprisahania, alebo môžete jednoducho neveriť tejto viere.

Nemôžete bozkávať mačky na nose

V tomto prípade vôbec nehovoríme o hygiene.Mystici veria, že keď ľudské peryv kontakte s nosom zvieraťa sa otvorí kanál, cez ktorý človek stráca energiu a stráca časť života.

Voda, v ktorej sa mačka kúpala, môže vyliečiť choroby

Podľa tohto presvedčenia je potrebné mačku kúpať, a nie ju naliať, ale nechať ju kúpať sa.jej chorá osoba.Predpokladá sa, že má vysoké liečivé vlastnosti.Nakoniec sa však musí naliať čo najďalej od domu, aby sa choroba nedostala späť.

Trikolórna mačka predstavuje šťastie.

Mačky trikolóry vždy prinášali rýchle blaho a šťastie.Ak je zviera takého obleku zbité do vášho domu, čoskoro vytvoríte nové, veľmi dlhé a úspešné vzťahy.V Japonsku sa na počesť trikolórnych mačiek vyrábajú aj špeciálne porcelánové figúrky, ktoré sú známe ako „mačky s peniazmi“ alebo „mačiatka šťastia“.

Čierne mačky sú smrteľné zvieratá

Všeobecne sa predpokladá, že čierna mačka prechádzajúca cestou môže spôsobovať problémy.V takom prípade sa odporúča zastaviť a vrátiť sa domov.V staroveku bola čierna mačka obviňovaná z toho, že je nečistá, aj keď existujú výnimky z tohto pravidla.Takže na lodi boli čierne zvieratá špeciálne držané pre šťastie: verilo sa, že chránia loď pred búrkami a hurikánmi.

Biele mačky sú pokojné tvory

Biele mačky sú určené na to, aby naplnili životy svojich majiteľov pokojom, harmóniou a pokojom.Ak vám mačiatko takéhoto obleku pribije, nezabudnite si ho vziať, prinesie vám šťastie.tiežO bielych mačkách sa predpokladá, že produkujú menej alergénov.A ak pre vás biela mačka prekročí cestu, všetko, čo sa počalo, sa určite splní.

Ďalšie príznaky o mačkách

 1. Mačka leží na osobe a nechce ísť. Odberá negatívnu energiu.Nejazdite so zvieraťom - opustí sa, keď bude mať pocit, že relácia je ukončená.Venujte osobitnú pozornosť tej časti tela, na ktorej zviera leží - s tým sú nejaké problémy.
 2. Aby sa mačka mohla spriateliť so sušienkami, získajte zviera rovnakej farby ako srsť majiteľa domu.V opačnom prípade zviera nesmie zakoreniť.
 3. Podľa všeobecnej viery sú mačky, ktoré sú vážne choré, určite opustené, aby umreli, aby nepriniesli problémy do ich domovov.
 4. Muž, ktorý zabil mačku, bude zbavený šťastia a mieru na sedem rokov.A v dome, kde nie sú mačky, sa hromadí veľa negatívnej energie, ktorá negatívne ovplyvňuje zdravie ľudí.
 5. Mačka, ktorá sa dostala do obydlia, je veľmi dobrým znamením sľubnej prosperity a šťastia.V staroveku sa verilo, že ducha zosnulého príbuzného sa vštepil do zbitého zvieraťa.Musíte mačku vziať, nakŕmiť, zohriať a potom musí odísť.
 6. Natahuje sa mačka na človeka?To predpovedá výskyt nových vecí.
 7. Podľa pravidiel si nemôžete mačku kúpiť, ale musíte ju vymeniť za kuracie vajce alebo ju prijať ako darček.
 8. Zviera sa hosťom umýva.
 9. Ak sa mačka krúti a tlapá po nose, mráz pravdepodobne príde čoskoro, a pokiaľ príde zima, potom očakávajte silné mrazy.mačkysteny sa začínajú roztrhávať na počasie (dažde) a na vietor a mráz - podlahy sú roztrhané.
 10. Zlá znamenie sa zvažuje, ak mačka zabije holuba - podľa zlých správ.
 11. Počúvanie kýchania mačky vedie k bolesti zubov (ale pre nevestu znamená šťastný ženatý život).
 12. Osamelí ľudia nemajú lepšie mačky, inak riskujú, že zostanú dlho bez páru.

Veriť alebo nie všetkým týmto príznakom je, samozrejme, iba vaše podnikanie.V každom prípade vám mačka v dome dá more pozitívnej energie a náklonnosti, čo je najdôležitejšie, nezabudnite ju nakŕmiť včas!