Známky o snubné prstene: čo hľadať

Snubné prstene boli vždy symbolom lásky, vernosti a dôvery partnerov.Preto pár v láske pred výberom krúžkov venuje osobitnú pozornosť znameniam.Povery o svadobných prsteňoch sú užitočné nielen pre budúcich manželov, ale aj pre tých, ktorí sa už dlho vzali.

Obsah
  1. Kúzlo pre vydatých ľudí alebo ako si vybrať krúžky
  2. Funkciepre tých, ktorí chcú priblížiť deň manželstva
  3. Na čo sa zamerať pri nákupe zásnubných prsteňov
  4. Znaky v prípade zapojenia - ako by mal prsteň vyzerať
Talisman pre vydatých alebo ako si vybrať krúžky

Od pohanských čias sa snubné prstene považujú za silného talismanu pre novomanželov.Tieto šperky chránili manželov pred vonkajšími nešťastiami a problémami, chránili rodinný krb.To však bolo možné za jednej podmienky - prstene by sa nemali odstraňovať z rúk manželky a manžela.

Dievčatá, ktoré sa plánujú vziať, by sa nemali vzdať prosby svojich priateľov: vyskúšajte zásnubný prsteň.Majiteľ šperkov čaká na zlú predpoveď.To môže vytlačiť vaše ženské šťastie, odsúdiť na záhodu so svojím milovaným a zničiť vaše plány.

Ak ste súhlasili s dobrodružným návrhom - vymeniť prstene za blízkeho príbuzného na chvíľu, potom ich vymenite tak, že ich najskôr umiestnite na stôl.Hovoríme o tých šperkoch, ktoré váš snúbenec predstavil ako prejav lásky.Vyhnete sa tým problémom spojeným s budúcim rodinným šťastím.

Drop drahocenné atribúty svadby pred pokusom na nie je dobre.Naopak, mladý pár by sa mal pripraviť na intríg a negatívny vplyv zvonka.Tento efekt môže byť spôsobený príbuznými, ktoré sú proti vášmu milostnému vzťahu.Túto reakciu a budúce následky môžete zastaviť prechodom cez bielu niť cez krúžky.Po nich nie je strašidelné nosiť ich na upevnenie.Niť musí spáliť ten, kto ju upustil, a povedal slová: „Pál, oheň, všetky moje problémy a smútok.“

Jedno z označení odráža pravidlá pokúšania sa o zásnubný prsteň pre dievča.Túto rukavicu by ste nemali robiť, aj keď je toto príslušenstvo vyrobené z tenkého guipure.Nezabudnite nosiť prsteň, ktorý má spojenie so slnkom, tvorivú energiu dobra a pohody.

Strata tohto symbolu manželstva pred svadbou a po nej je zlým znamením.Spor, podvod a hádka takéto znamenie ohrozujú.Manželstvo mnohých párov je krátkodobé a začiatok stretnutia bude prvým znakom rozvodu.

Známky pre tých, ktorí chcú priblížiť deň manželstva

Niektoré presvedčenia sa netýkajú iba budúcej nevesty a ženícha.Neslobodné dievčatá, ktoré snívajú o svadobných šatách, môžu urýchliť priblíženie tejto udalosti.Ak to chcete urobiť, musíte byť na svadobnej oslave blízkeho priateľa alebo príbuzného.Ak sa dotknete snubného prsteňa na prste nevesty, môžete v blízkej budúcnosti šťastne dúfať v svoju vlastnú svadbu.

V inom uskutočnení sa označenie týka škatule prsteňov, ktoráje potrebné vyzdvihnúť nezosobášeného družičku alebo svedka.Táto šťastná žena určite čaká na návrh na sobáš.Box má však pozitívny účinok iba raz.Nasledujúcemu, kto ju vezme do rúk, nič nesľubuje.

Na čo sa zamerať pri nákupe zásnubných prsteňov

Dokonca aj v čase našich babičiek bolo výsadou mužov kupovať krúžky na svadby.Musel si kúpiť dva rovnaké krúžky na jednom mieste súčasne.Toto prisľúbilo prosperitu a vzájomné porozumenie v budúcom spoločnom živote.

Teraz, podľa tradície, novomanželia chodia spolu do kaderníckeho salónu a tiež sa riadia určitými pravidlami.Dobrým znamením by bola voľba v prospech homogénneho kovu.Produkt by nemal byť chytľavý a diletantský.Vyrezávanie a rytie s nápismi nie sú vítané.

Ak chcete so svojím partnerom dosiahnuť rovnomerný a harmonický život, dôverujte prijatiu našich babičiek, kúpte hladké a jednoduché snubné prstene.Klasický predmet nie je pokrytý drahými kameňmi a má pravidelnú až zlatú farbu.Práve tieto symboly manželstva pomáhajú udržiavať lásku a oddanosť po mnoho rokov.

Diamant je symbolom bohatstva a materiálnej pohody.Je však zahrnutý do pozitívnej symboliky krúžkov za zásnuby alebo iné udalosti v živote ženy.Pokiaľ ide o svadbu, oboznámené dievčatá sa jej snažia vyhnúť a považujú ju za „kameň úrazu“.

Starodávna tradícia skladovania šperkov, ktorá sa zdedila po našich predkoch.Ak vyAk chcete šetriť peniaze a obliecť prsteň babičky na slávnostný svadobný obrad, uistite sa, že je pre vás pozitívna.

Ak ste si istí, že vaši predkovia neboli šťastní v manželstve, neustále kliatili, hádali sa, zdieľali majetok, neudržiavali spoločný rodinný rozpočet, líšili sa názormi a vkusom, potom sami rozumiete - takú vec by ste nemali nosiťoslavu.

Tie veci, ktoré patrili skutočne šťastným párom, ktoré boli zosobášené viac ako dvadsaťpäť rokov, budú požehnané prosperitou.Ochranná sila tých šperkov, v ktorých pár oslavoval zlatú svadbu, je jedinečná.

Šperky vdovy alebo rozvedených žien by sa nemali považovať za možnosť ozdobiť si ruku na vlastnej svadbe.Tavenie alebo nejaká zmena tvaru výrobku je tiež zlým znamením.V priebehu rokov si tieto veci zachovali negatívny náboj, ktorý môže priniesť celý rad problémov a zničiť osud nového majiteľa.

Vypožičiavanie zásnubných prsteňov od priateľov znamená stratu rodinného šťastia.Aj keď tento pár žije dlho a oceňuje rodinné tradície, v krbu s takým atribútom nemôžete nájsť pokoj.

Materiál snubných prsteňov sa tradične považuje za zlato.Na jej farbe a rozmanitosti nezáleží, ale musíte pamätať na to, že drahý kov nie je nakonfigurovaný tak, aby vám poskytoval teplo a radosť, ak ho kúpili ľudia, ktorí chcú ukázať svoju prosperitu, nie úprimnosť pocitov.

Známky pre nasadenie - ako by mal prsteň vyzerať

Tieto položky môžunechajte sa byť výnimoční a dizajnérsky odvážny.Najlepšie na tom je, že ak je takáto vec ozdobená drahými kameňmi - symbolizuje to luxus, prosperitu a finančnú stabilitu v budúcom spoločnom živote.Kameň musí byť dobrej kvality a bez cudzích nečistôt.V tomto prípade je diamant ideálny, ktorý nielen zosobňuje lásku, ale tiež poskytuje vlastníkovi dobrú ochranu pred vonkajšou negativitou.

Stará ruská značka zakazuje odstraňovať zásnubný prsteň pred svadbou.Toto zosobňuje závažnosť dievčenských zámerov a stálosti vo vzťahu k mužovi.Je obvyklé prenášať ho z generácie na generáciu, zachováva tiež skúsenosti a neviditeľný obsah, ktorý utajil rodinné šťastie.