Známky o svadobnom závoji, dobrom alebo zlom znamení - udržiavajte závoj

Podľa kresťanského presvedčenia by si nevesta mala po svadbe po celý život uchovávať závoj ako prejav úplného podriadenia sa jej manželovi, bezúhonnosti a prvotnej neviny.Pokúsme sa zistiť, či si nechať závoj - je to zlé znamenie.

Mnoho žien má v poslednej dobe pochybnosti o podrobení sa v manželstve.Je naozaj zvláštne poslúchať len z toho dôvodu, že sa niekto narodil ako dievča alebo chlapec.Ale ak sa budete držať jedného z patriarchálnych náboženstiev, môžete si ponechať závoj ako znak posvätnosti manželstva.

Prečo udržiavanie svadobného závoja je zlým znamením

Zlou správou je, keďpri dlhodobom skladovaní sa snehobiela látka nevyhnutne zmení na žltú, sivú, pokrytá prachom.Súhlasíte, bolo by divné pravidelne si umyť a bieliť svadobný závoj počas dlhého rodinného života, v ktorom ste sa raz vydali.Dokonca aj tie najjemnejšie chemické čistenie nakoniec povedie k poškodeniu závoja, najmä dekoratívnych prvkov, korálikov, kvetov, výšiviek.Ak sa obávate manželstva - objavenie opotrebovaného závoju nevyhnutne spôsobí sklamanie, depresiu - je ťažké v tom nevidieť nepríjemný náznak.V priebehu času nikto nerastie mladší alebo čerstvejší, tkanina sa zhoršuje.

Podľa náznakov sa látka v dôsledku podvádzania manžela /manželky zmení na žltú alebo sivú.V skutočnosti však akákoľvek látka stráca svoju belosť počas dlhodobého skladovania.KPrečo potrebujete ďalšie pochybnosti?

V každom prípade uloženie závoje spôsobí zmiešané emócie.Ak máte svoj vlastný domov, môžete sa správať ako viktoriánska nevesta - povedzte zamestnancom, aby si svadobný odev vybrali a už si ho nikdy nepamätali, nechajte niekde v ďalekej šatníku zhromaždiť prach, na ktorý vaše deti alebo vnuci narazia neskôr.Vo vašej pamäti zostane závoj očarujúcim bielym vláčikom, ktorý v najšťastnejšom a najradostnejšom dni obalil hlavu dievčaťa.

Keď v modernom svete, keď mladá rodina často mení bývanie, prenajíma byt, keď je kompaktná batožina jedným z dôležitých faktorov pohodlia, starostlivé uchovanie závoja a preprava svadobných šiat si budú vyžadovať príliš veľa problémov, spôsobí to podráždenie.Ak na ďalší krok zabudnete svadobné šaty, nič strašné sa nestane.

Ako zabudnúť na svadobné šaty

Nosiť svadobné šaty niekoho iného nie je dobré.Ak niekto používa váš závoj, dokonca aj ako vtip - môže to vážne ovplyvniť váš život.

Na bezpečné rozdelenie závoje a šatstva môžete vykonať jednoduchý rituál:

  1. Budete potrebovať nožnice na manikúru, sviečku a zapaľovač.Na rastúcom mesiaci, v tme a najlepšie osamote, musíte starostlivo odhaliť objekt, s ktorým sa chystáte rozlúčiť so švami vonku.
  2. Použitím malej nožnice vystrihnite šev.Tým narušíte magické spojenie s predmetom.Malé nožnice sú potrebné len preto, aby položka nestratila hodnotu.
  3. Po dokončenítáto jednoduchá akcia.So svojím bývalým svadobným príslušenstvom môžete robiť všetko, čo sa vám páči - predávať, dávať, dávať, zabudovať v skrini pri sťahovaní.
  4. Na rez je možné odkvapkávať vosk - kvôli konsolidácii účinku.Po rituále sa šaty považujú za úplne použité, bez akýchkoľvek mystických vlastností.Len našuchorené biele šaty a roztomilý mys na hlave.

Prečo potrebujem závoj?

  • Podľa tradície sa závojom malo chrániť ostatných pred oslnivou krásou nevesty, aby sa nikto do krásy nezamiloval a netrpel, pretože dievča bolo vydaté a nemohlo sa opätovať.V každom prípade to nie sú zbytočné problémy, ktoré nikto nepotrebuje.
  • Ženích odhalí tvár nevesty bezprostredne pred oltárom v znamení, že všetka táto krása odteraz patrí iba jemu.
  • Podľa znakov je závoj tiež ochranným amuletom, ktorý sa uzatvára pred závisťou.
  • Snehobiely závoj je znakom panenstva nevesty.Podľa niektorých tradícií nevesta nevráti závoj, ale roztrhá ho.Táto akcia spôsobuje jednoznačné asociácie.

Záver

Existuje veľa kultúrnych tradícií.U niektorých je tehotenstvo nevesty považované za najlepšie znamenie šťastného manželstva.Napríklad v pravoslávnom Grécku nevesta hrdo zobrazuje zaoblenú brušnicu.Svadobný závoj je znakom nevinnosti, môžete nahradiť veniec - znamením plodnosti.Na rozdiel od závojov má veniec praktické využitie - je to silný amulet, ktorý možno zavesiť na dvere spálne alebo na vchoddvere domu.V procese rozkladu sa veniec môže nahradiť čerstvým.Hlavná vec je, že by sa to malo robiť vlastnými rukami, láskou a starostlivosťou.