Známky pre každý deň v týždni: dekódovacie funkcie

Známky pre každý deň v dňoch v týždni sú v našej dobe veľmi dôležité.Ľudia usilujúci sa o úspešný a pohodlný život majú tendenciu veriť v mystiku a znaky osudu.Často dúfame, že existujúce presvedčenia nám pomôžu vyhnúť sa nešťastiu, vyhnúť sa problémom a byť realizované v samotnej oblasti, v ktorej máme obzvlášť šťastie.Mladé krásky, ktoré snívajú o princovi, sú zvlášť pozorné a citlivé na rôzne okolnosti, ktoré aspoň nejako naznačujú osudový dátum.

Pozorný človek deň po dni odvodzoval určité vzorce.Takže každý deň v týždni boli príznaky.

Pondelok

Od staroveku sa pondelok považuje zaťažký deň.Predkovia verili, že počas tohto obdobia všetky nečisté sily prejavili svoju činnosť a bránili ľuďom v ich činnosti.S tým budú súhlasiť aj moderní obyvatelia megacitov, pretože po aktívnom víkende nechcem najmä chodiť do práce a robiť bežné kancelárske záležitosti.

V tento deň nebolo zvyčajné začať niečo nové, neprinieslo to úspech.Služobná cesta alebo služobná cesta sa môže stať stratou času a neprináša požadovaný výsledok.Finančné investície sa ukážu ako zbytočné, takže by ste nemali investovať do veľkých projektov alebo len požičiavať peniaze.

Ženy nie súby mali experimentovať s ich vzhľadom.Na váš nový obrázok sa dá vytlačiť všetka negatívna energia.V prípade mužov môže zrážka v pondelok viesť k strate peňazí, podvodom tých, ktorí predstierali, že sú vašimi partnermi alebo partnermi.

Utorok

Predkovia tohto dňa sa začali zaoberať poľnohospodárstvom alebo stavebníctvom.Všetko prinieslo pozitívny výsledok.Práca v tento deň prinesie zisk a načrtne budúce vyhliadky.Cítite v sebe veľa sily a energie a vaše túžby rozšíria hranice možností.

Cestovné a prímestské cesty budú v tomto období mimoriadne úspešné.Keď sa chystáte na výlet v utorok, je veľmi pravdepodobné, že stretnete zaujímavých ľudí, veľa sa naučíte a budete inšpirovaní nápadmi na ďalší rozvoj.

Študenti, ktorí sa zúčastňujú skúšky v utorok, znamenajú pozitívny výsledok v započítaní.Vaše vedomosti, sebavedomie a asertivita zaujmú učiteľa.Človek by sa však nemal spomaľovať, kým je mozog v pracovnom stave, mal by byť zmätený novými cieľmi.

Streda

V stredu naši predkovia dávali prednosť rýchlej a fyzickej práci.Pristátie v tento deň sľubuje dobrú úrodu.V polovici týždňa môžete bezpečne skončiť s moderným laikom, ktorý je už dlho v logickom závere.Zmena bydliska alebo občianstva bude mať negatívny vplyv na budúcu kvalitu vášho života, ale iba na určitý čas.Tieto ťažkosti sa často pripisujúzvyknúť si na nové prostredie, životný štýl a vlastnosti terénu.

Štvrtok

Ráno pred úsvitom sa naši pradedci pokúsili umyť sa dobre studenou vodou, čo dalo osobe zdravie, pozitívne myšlienky a tvorivý impulz.To bolo veril, že v tento deň, voda má špeciálnu silu, ktorý je schopný povzbudiť a dohnať toky rôznych výhod.

Dievčatá sa radi hádali o vode, snažili sa pozerať do budúcnosti a vidieť zúženú.Vo štvrtok bolo obvyklé oženiť sa s nevestou, pretože to novomanželom prisľúbilo dlhý a šťastný rodinný život.

Dnes je štvrtok vnímaný ako ľahký deň.Podľa znamení je to dobrý deň pre aktívnych a cieľavedomých ľudí.Štvrtok je sponzorovaný planétou Merkúr.A rada podporuje tých, ktorí sa usilujú o úspech, kariérny rast a pohodu.Človek by sa však mal obávať veternosti a ľahkomyseľnosti tejto planéty.V záujme chvíle zábavy a chutí môže človek prísť o všetky finančné prostriedky bez možnosti vymáhania.Ale to sa nikdy nestane veľkorysým a láskavým ľuďom.Trestá iba chamtivých jednotlivcov, ktorí sú pripravení dať všetko na okamih zisku.

Piatok

Tento deň, podobne ako pondelok, nie je určený na nové začiatky.Zrušiť všetky dôležité záležitosti znamená zachovať všetko, čo ste uložili celý týždeň.Netýka sa to len materiálnych zdrojov.Takéto poradenstvo sa vzťahuje na vedomosti, nové skúsenosti a kvalifikácie získané počas tohto obdobia.

Ježiš bol v piatok ukrižovaný podľa biblického diela. Ježiš Kristus,preto sa deň považuje za smutný a nešťastný.Bolo nemožné sa smiať a baviť sa až do poludnia, robiť všetku prácu žien - prať, čistiť, šiť.

Na druhej strane, Venuša, planéta lásky, chráni tento deň.Preto by mal byť večer strávený v kruhu príbuzných a priateľov v pokojnej a domáckej atmosfére.Rezanie nechtov a umývanie vlasov pre ženy v piatok je zlým znamením.Povera hovorí, že v piatok sú nechty a vlasy vybavené magickými silami, ktoré prispievajú k ich rastu a zdraviu.Rezať alebo prať znamená pripraviť ich o dobrú energiu a ochranu pred negativitou.

Moderné označenia tvrdia, že piatok podporuje obchod a podnikanie.Všetko, čo sa pokúsite realizovať v tento deň, sa určite zmení na zisk.

​​

Sobota

Tento deň sa už dlho považuje za čas domácich prác.Odporúča sa zapojiť sa do osobnej hygieny a vyčistiť si domov.Výlety a cesty v tento deň si pre vás budú obzvlášť pamätať a prinesú veľa dojmov.

Prípady, ktoré sa začali v sobotu, sa nebudú rýchlo implementovať, za určitých okolností budete neustále zastavovaní a spomaľujete pracovný proces.

Stretnutia s príbuznými a večerné stretnutia bezpečne ovplyvnia emocionálny stav.Ženy, ktoré v sobotu nosia nové a čisté spodné prádlo, budú veľmi vítaným znakom.To však neznamená, že musíte každú sobotu kúpiť novú súpravu.Stačí to urobiť raz a výsledok už uvidíte.

Nedeľa

V Rusku v roku 2005V nedeľu bolo zvykom navštevovať bohoslužby, dávať almužnu a robiť charitatívne práce.Práce v tento deň boli zakázané.Tento deň odpočinku strávili s rodinou rozhovory na čajovom večere.

Neprestávajte v tento deň - pripravte sa o príležitosť na získanie sily a energie.To znamená, že sa počas týždňa cítite ohromení a vyčerpaní.

Dnešní ľudia trávia tento deň na čerstvom vzduchu, využívajúc pritom okamih na svoje obľúbené aktívne športy: jazda na bicykli, rybolov, turistika v lese.Veľmi užitočné budú nákupy a stretnutia v kaviarni s priateľkami pre ženy.Nepopierajte nedeľné potešenie.