Známky pred skúškou na šťastie a poveru pre úspešné absolvovanie na inštitúte alebo škole

Väčšina študentov verí v znamenia pred skúškou šťastia.To je pre nich povzbudzujúce.Čas na skúšky je stresujúcou situáciou pre študentov a školákov.Je takmer nemožné vopred odhadnúť výsledok.Nie každý je presvedčený o svojich vedomostiach.Viera v znaky a povery dáva študentom istotu pred skúškou.To zlepšuje náladu a zvyšuje sa pravdepodobnosť šťastia.

Je dôležité pamätať na to, že po nich budete vidieť efekt iba vtedy, ak ste sa skutočne na skúšku skutočne pripravení, ale len sa z toho nervózne a obávajte sa.Za absolvovanie skúšok v inštitúte alebo škole jedným znamením sa nepočíta povery.Neodporúča sa zdieľať vaše znamenia s ostatnými.

Aké sú tieto príznaky?

Pred skúškou

 1. Hneď ako začne skúšobné obdobie, je vhodné v tomto okamihu svoj šatník nemeniť.Musia chodiť v tom istom.Výmena oblečenia bude mať nepriaznivý vplyv na výsledky testu vedomostí, pretože nový nebude obsahovať vedomosti potrebné na skúšky.
 2. Pred vyšetrením sa zrušia všetky hygienické opatrenia: nesmiete si umývať vlasy, ostrihať vlasy, oholiť alebo nechať nechty.Na získaný materiál možno zabudnúť.
 3. Knihy a poznámky z prednášok, na ktoré sa pripravujete, by nemali zostať otvorené.To povedie k tomu, čo sa povedalovyššie.
 4. Niektorí sa domnievajú, že pred touto udalosťou by človek mal stráviť noc učebnicou a dať ju pod vankúš.Na vedomosti sa tak bude lepšie pamätať.
 5. Deň pred skúškou bolo obvyklé žiadať blízkych, aby nadávali niekoho, kto sa zúčastňuje skúšky.
 6. Čím silnejšie to robia, tým lepšie.V tomto prípade by sa malo vyhnúť iba slovu „blázon“.
 7. Vstávanie z postele v deň skúšky sa musí vykonať ľavou nohou.Všetky ostatné kroky sa musia vyskúšať aj na tejto strane.Prekročte prah aj ľavou nohou.
 8. V školskej knihe môžete ceruzkou presne nakresliť malú dedinskú chatu.Nechajte dym spadnúť z komína.Čím viac dymu, tým väčšie sú šance na úspešnú skúšku.
 9. Pre tých, ktorí žijú v Moskve.V metre je stanica „Námestie revolúcie“.Tam je socha psa z bronzu.Tu je jej nos a bude potrebné trieť.Táto dobrá povera existuje už mnoho rokov.Prináša dobré známky.
 10. Na zistenie čísla cestovného lístka sa vyžaduje pomoc tehotnej ženy.Presvedčte ju, aby v akomkoľvek intervale uvádzala číslo.Budúcej matke sa musí za to poďakovať s určitým druhom sladkosti.

Pri skúške

 1. Je lepšie vstúpiť na publikum bezprostredne po osobe, ktorá úspešne absolvovala predmet.Pokúste sa držať za ruku tohto šťastia, šťastie pre vás príde.
 2. Pred vstupom do hry skúste hodiť zápisnicu tesne pred prahom.
 3. Samotná kniha by sa počas skúšobného obdobia nemala nikomu ukázať.
 4. Vytiahnite lístok rozhodne bez váhania na dlhú dobu.Vezmite ten, ktorý sa prvýkrát objavil pred vašimi očami.
 5. Na pripútanie šťastia uväznite šnúru alebo niť na ľavej ruke.
 6. V tejto chvíli je vhodné držať sa niečoho dreveného.
 7. Počas skúšky zoberte lístok ľavou rukou, ktorý stojí na ľavej nohe.Skryte svoje správanie pred skúšajúcim, inak sa rozhodne, že dúfate iba v šťastnú šancu.
 8. Vezmite si svoje obľúbené pero so sebou.
 9. Dievčatá musia v tento deň nosiť červené spodné prádlo.Bude priťahovať šťastie.
 10. Úspech budú na strane tých, ktorí sa chystajú vziať položku na piate miesto v rade alebo na násobok tohto čísla.

Na ceste k skúške

 1. Po opustení domu povedzte: „Boh je pred nami, ja som za sebou“ a prekrížte sa.
 2. Počas cesty si všimnite, kto sa na vašej ceste stretol ako prvý.Muž - šťastie, žena - neúspech, tehotné dievča - dosiahnuť úspech.Stretnutie s bezdomovcom alebo policajtom je nepríjemným prekvapením skúšajúceho.
 3. Kryty kanálových kanálov by sa mali obísť.Nemôžete na ne šliapať.Ak ste náhodou šliapli, mali by ste sa jej okamžite dotknúť rukou, aby ste vrátili „zlyhanie“ späť.
 4. Ak ste šoférovali autom a jazdili ste pod mostom, budete mať šťastie.
 5. Používanie talismanu pomáha.Môžete dať ako kovovú pätu pod pätu v topánkach.Verí sa, že stimuluje aj miesto zodpovedné za intenzitu duševnej činnosti.
 6. V ťažkej chvíli môžete duševnepožiadať o pomoc mince.Odpoveď na vašu otázku je rýchla.

Ako môžete získať freebie na svoju stranu?

 • Existuje taký obrad.To je, keď dobre viete len pár lístkov a nie je čas sa všetko učiť.
 • Aby ste to dosiahli, umiestnite svoj hodnotiaci dokument do okna v noci pred skúškou, mávnite nimi a trikrát zakričte: „Freebie, poď.“Potom musíte tento dokument zatvoriť a pred skúškami ho otvoriť.Lepšie je obviazať s niečím.