Známky: Sheflerov dom

Shefler - krásny strom s lesklými listami.Domy držia svoje vnútorné druhy - za rovnaké krásne listy so slnečníkom.Ale nielen to.Aké sú príznaky spojené s sheflerom v dome a ako to pomáha (alebo narúša?) Pohodu?

Shefler sa považuje za energetického upíra.Všetky kvety a živé bytosti absorbujú energiu domova a nejakým spôsobom na ňu reagujú, ale šefler to robí aktívnejšie.Ak vyzerá dobre, predpovedáúspech a prosperitu .Zlý pocit rastlín naznačuje bezprostrednéporuchy .

Nikto nie je transparentnejší.Ale ako obvykle, existujú nuansy, ktoré je potrebné vziať do úvahy, ak ste sa už rozhodli počúvať izbový kvet.

Čo môže shefler

Ako už bolo spomenuté, hlavné vlastnosti sheflera sú dve: absorbuje energiu a predpovedá budúcnosť.Možno sú spolu navzájom prepojené, pretože negatívna energia domu vedie k ťažkostiam v rodine a keď bol shefler kŕmený, uschol rovnako ako ľudia, keď boli unavení, hádali sa a všetko vypadlo z ruky.

Predikcia do budúcnosti

Ako určiť šefler, čo je pred nami?A čo s tým?

 • Listy rastlín sa stočia - znamenie blížiacich sahádok, sporov .Rovnako ako sú naše uši stočené z výkriku a urážky, shefler to nechce počúvať.Na druhú stranuznamenie môže mať aj pozitívnu konotáciu: pomalý konflikt sa vyrieši, aj keď s výkrikom, a obnoví sa mier v dome.
 • Mladý šefler prestal rásť - ažstagnácia v podnikaní .To, čo bolo predtým vyriešené samo, sa zastaví, potrebné odpovede niekde uviaznu, výsledky práce sa okamžite neobjavia.Liečba tohto nešťastia je zrejmá: vzbudíte starosti a usporiadajte, čo môžete.Aspoň vyčistite upchatý drez - a ostatné pôjdu.
 • Shefler naopak náhle uvoľnil nové listy - dobré znamenia, prostriedkyrýchly zisk, úspech v práci .Pre žiakov a študentov - úspešné štúdium.V rozumných medziach samozrejme: D-liga sa nestane automaticky vynikajúcim študentom, ale zlepšenia budú zrejmé.
 • Rozvíjajúca sa panoráma Sheflera predpovedánarodenie dieťaťaalebo inéhoprírastku do rodiny .Možno dospelé deti prinesú svoje polovice do domu alebo babička predstaví dlho očakávané šteniatko na dovolenku?Pre plánovanie detí sú páry určite dobrým znamením.
 • Listy začali padať - nachoroby .Čas na zdravie, prehodnotenie životného štýlu.V najextrémnejších prípadochznamená smrť .Nemusíte sa obávať vopred: znamenia nie vždy fungujú a smrť nemusí byť nevyhnutne v tom istom dome, v ktorom žije shefler, a nie nevyhnutne človek.
 • Tmavé listy znamenajúfinančné neúspechy .Určite nie je čas vziať si pôžičku a vyhodiť peniaze za ďalšie nákupy.Pozornosť a úspory vám pomôžu prežiť ťažké obdobie.
 • Začiatky Shefleranáhle sa zvalili alebo, čo je horšie, hniloby - navážne rozpory , rozdelenie rodiny alebo tímu.Snažte sa neprinášať konflikty na vážne a dlhé urážky.Čím rýchlejšie a úprimnejšie sú príbuzní a priatelia zmierení, tým silnejšie puto a tým lepšie sa cíti citlivý shefler.
 • Podľa stavu rastliny sa tehotné ženy môžu dozvedieť viac o zdraví plodu.Ak sa sheflera cíti dobre, potomje všetko v poriadku s nenarodeným dieťaťom .Ak shefler hnije, stráca farbu, stráca farbu, je lepšie byť ostražitý a poraďte sa s lekárom a postarajte sa o seba.

Čistenie energie

Tí, ktorí sa obávajú energetického vampirizmu, by sa nemali obťažovať: shefleraabsorbuje väčšinou negatívnu energiu.Druh vetrania miestnosti alebo, ak chcete, kremeň.Ideálne pre ľudí, ktorí nevedia obstojiť vedľa seba a o niečo menej užitočné pre tých, ktorí majú negatívne pocity vedúce k živosti a produktivite.

Scheffler málokedy kvitne, ale ak napriek tomu poteší taký neobvyklý pohľad, je to určite indikátor toho, že dom je v úplnej harmónii.

„Práca“ šeflera je pomalá, takže ak sa vytvorí energia, musí v dome žiť najmenej niekoľko mesiacov.Bolo by ideálne odviezť ju na nové miesto, aby sa vysporiadala so škodlivými stopami predchádzajúcich majiteľov.

Rovnako ako mnoho rastlín sa shefler považuje za schopný „počuť“ myšlienky ľudí a prečítať ich náladu.

Ako využívať energiu sheflerov

Aplikácia sheflera s mysľou pomôže vyhnúť sa problémom a zlepšiť atmosféru v dome apráce.Čo treba urobiť, aby nielen stála na okennom parapete, ale aj pôsobila magicky?

 1. Správne sa starajte o .Sheflerovo mrzutie môže mať nielen zlé predtuchy, ale aj neopatrné opustenie.Pamätajte si: Nemá rada vodu priamo z vodovodného kohútika, musíte ju nechať trvať na zalievaní najmenej dva dni.Preplnenie je rovnako nebezpečné ako nadmerné sušenie.
 2. Vezmite ju ďalej, odkiaľ pre vás hnev príde vhod .Viete, ako vyliať negativitu na užitočné veci (nahnevane zoškrabať sadze z panvíc, násilne odlupovať tapetu počas opravy) - v poriadku, shefler nie je potrebný, bude zasahovať iba do energie.Je potrebné agresívne konfrontovať páchateľa - byť nejaký čas mimo ohlasovateľov (alebo dať mu hrniec a prestať s ním hovoriť).
 3. Usadnite sa na mieste mysle a študujte .Scheffler absorbuje intelektuálne vlny a pomáha sa učiť.Ale vedľa televízora alebo v kuchyni, ak nie je obvyklé viesť hĺbkové rozhovory, nebude to užitočné.
 4. Vezmite ju do práce .Scheffler je citlivý na stav peňažných tokov, ešte citlivejší ako na rodinné záležitosti.Ak chcete získať dvojnásobnú výhodu, vložte ju do rokovacej miestnosti alebo do miest, kde sa uzatvárajú obchody. Poskytne vám zdravý vzhľad, keď potrebujete byť vytrvalí a vyplatí sa.
 5. „Predstavujeme“ priekopníkom nových ľudí .Nech sa v miestnosti s sheflerou koná oboznámenie sa so ženíchom dcéry alebo s nevestou syna (tiež pracuje s obchodnými partnermi).Potom pozorujte rastlinu, či zachytila ​​negatívne myšlienky a hroziace zneužitie.
 6. V spálni .Ale nie blízko postele, ale kde trávite niekoľko hodín pred spaním.Keď zaspíme negatívnymi emóciami - prestane existovať odpočinok, nechajte sheflera upokojiť atmosféru skôr, ako zavriete oči.

V dome zodpovedných a efektívnych ľudí, ktorí nezabudnú starať o izbové rastliny (a jeden po druhom), je atmosféra pokojná a sheflera je šťastná.