Zomrieť vo sne - vidieť sa z mŕtvych

Nočné videnie, v ktorom mal snílek šancu zomrieť, je desivé a šokujúce.Ešte nepríjemnejšie emócie sú spôsobené snom, v ktorom spiaci človek vidí mŕtveho zo strany.Interpretácia týchto obrazov je však veľmi rôznorodá, takže pred časom nepropadajte panike.Aby sme pochopili, o čom vlastná smrť sníva, stojí za to pozrieť sa do knihy snov a spomenúť si na všetky podrobnosti o sne.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Tlmočenie podľa príbuzných
 3. Interpretácia príčin smrti
 4. Miller's Dream Book
 5. Freudova Dream Book
 6. Výklad snu Veles
Všeobecný výklad

Vo všeobecnosti sa sny, v ktorých sa objaví smrť sníva, interpretujú pozitívne.Verí sa, že vychovávajú dlhý a šťastný život bez vážnych chorôb a iných ťažkostí.

Desivá noc vidí svoje mŕtve telo zboku, umiestnené na operačnom stole, a predstavuje nové kolo života, ktoré prinesie aktualizácie v rôznych oblastiach života - v práci, vo vzťahoch, koníčkoch.Tieto zmeny naplnia život snílek šťastnými emóciami, zbavia ho túžby a smútku.

Vlastná smrť vo sne sa vykladá dvoma spôsobmi, ak jej príčinou bola dopravná nehoda.V tomto prípade to všetko záleží na tom, čo bolo telo sníva:

 • Zranené a ťažko poškodené telo s početnými zlomeninami a viditeľnou krvou bráni prekonaniu prekážok k cieľu.
 • Celé telohovorí, že úloha bude dokončená ľahko av plánovanom čase.

Nočné videnie, v ktorom spiaci človek najskôr zomrie a potom vstane z mŕtvych na svojom vlastnom pohrebe, symbolizuje ťažkú ​​úlohu, ktorú mu vodcovstvo zverilo v skutočnom živote.Nerobte si starosti - vďaka talentom snívateľa sa bude vysporiadať so všetkou prácou.

Interpretácia reakciou príbuzných

Sen, v ktorom príbuzní, ktorí stratili snívanie o svojej smrti, naznačujú, že v reálnom živote nemá najsilnejšiehorodinné vzťahy.K ich zhoršovaniu prispievajú časté hádky a konflikty, ktoré nevedú ku kompromisu.Za zmienku stojí viac múdrosti a trpezlivosti.

Naopak, sen, v ktorom sa príbuzní radujú z vašej smrti, v skutočnosti symbolizuje silné rodinné väzby - ste milí, milovaní a nenahraditeľní.

Interpretácia príčin smrti

Správna interpretácia sna s vlastnou smrťou bude závisieť aj od toho, čo zabilo snívačka.

 • Sen, v ktorom bola spaná osoba zabitá, svedčí o chamtivej osobe v reálnom živote, ktorá chce z roja získať nejaký materiálny úžitok.Možno si prispôsobiť svoju prácu alebo zásluhy.Mali by ste byť ostražití.
 • Sen, v ktorom ste sa stali utopenou osobou, prináša významné životné zmeny k lepšiemu, ku ktorému dôjde v dohľadnej budúcnosti.
 • Umrieť na infarkt je dobré znamenie.Sľubuje tonáhle, ale veľké šťastie.
 • Umrieť na otravu nie je také dobré znamenie.V skutočnom živote existuje riziko straty v dôsledku nepravdivých a neopodstatnených obvinení proti snívateľovi.
 • Drvenie a umieranie je symbolom skutočnosti, že v skutočnom živote môžete trpieť činmi škodlivých ľudí.Za povšimnutie stojí klebety a klebety.
 • Vlastné pohreby nie sú dobré.Najčastejšie upozorňujú spiaceho na možnú vážnu chorobu.

(Miller's Dream Book)

Podľa interpretácie tejto snovej knihy symbolizuje jeho vlastná smrť vibrácie snívateľov v skutočnom živote.Možno si spiaci človek nie je istý svojou nevinnosťou alebo jednoducho nemôže rozhodnúť, čo robiť ďalej, aký krok podniknúť.

​​

Ak počas smrti človeka v snoch, zármutku a trpezlivom škrípaní, urobil v reálnom živote zlú vec a priznal svoju vinu.Čoskoro sa ju všetkými prostriedkami pokúsi vykúpiť.

Freudova kniha snov

Tí, ktorí sa v reálnom živote bojia vstúpiť do romantických vzťahov kvôli strachu zo straty nezávislosti a slobody, neochoty vziať si vlastnú smrť v nočných víziách.zodpovednosť a stratiť osobnosť.

Sen, v ktorom sa osoba považuje za umierajúce dieťa, naznačuje, že nie je pripravený vstúpiť do dlhodobého vzťahu, oveľa menej na to, aby ho uzavrel manželstvom.

Kniha snov z Veles

Vlastná smrť vo snesprostredkuje nekonečné šťastie v skutočnom živote - po takomto sne bude život spiaceho človeka žiariť novými farbami, objaví sa v ňom veľa pozitívnych momentov, na ktoré sa navždy bude pamätať.