Zranený pes - vlastnosti predpovede populárnych snov

Pes je prvé zviera domestikované človekom.Za svoju lojalitu si vydobyla úlohu priateľa a súdruha.Preto, keď je domáce zviera v nebezpečenstve, vždy prežívame bolesť, úzkosť a strach zo straty bytosti blízko srdca.Aký je sen zraneného psa, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
  1. Všeobecná interpretácia
  2. Autorské knihy snov
  3. Sigmund Freud
  4. Gustov Miller
  5. Wang
  6. Nostradamus ]
Všeobecná interpretácia

Pes je hlavným symbolom, ktorý predstavuje odvahu, ostražitosť a vernosť.V mnohých kultúrach je považovaný za patróna liečiteľov, poľovníkov a bojovníkov.Je tiež uctievaná ako ochrankyňa morálky, poriadku, spoločníka mnohých bohyní dobra a milosrdenstva.

Psy vždy a všade sprevádzajú osobu, preukazujúc ich vytrvalosť, húževnatosť, pevnosť vôle a neobmedzenú odvahu.Pre snílek je to dobré znamenie symbolizujúce silné zadné oblasti: spoľahliví priatelia, oddaní kamaráti, milujúca rodina a deti.Zároveň majú plné a úspešné vzťahy s ostatnými pevné a neotrasiteľné základy, na ktorých budete stáť mnoho rokov.

V kresťanstve bol pes znakom kléru, ktorý sledoval poslanie chrániť kresťanské tradície a dogmy.Čierny divoký pes bol považovaný za špinavé zviera.Pre spáča dokáže zosobniť zlo, agresiu, ľudskú významnosť, závisť a chamtivosť.V hinduizme má toto domáce zviera súvislosť s posmrtným životom.Je obvyklé uveriť, že onasprevádza mŕtveho do sveta mŕtvych.

Vo filozofii Feng Shui je pes uctievaný ako talizman prosperity, prosperity a dobra.Chráni krbu pred nepriateľmi, prináša do bývania dobrotu, radosť a harmóniu.Šteňa v tomto prípade symbolizuje naivitu, radosť, energiu, rast materiálnej pohody, obnovu.Pre spiaceho muža sníva radostný mladý pes sľubuje ľahký kariérny postup, obchodný úspech, ochranu a uznanie kapitálu.V takom prípade sa budete môcť ľahko splniť a nájsť si svoj vlastný osud v živote.Životné ciele a priority sa rýchlo a zreteľne prejavia.Určite budete vedieť, čo chcete a ako to dosiahnuť.

Sníval som o mladom psovi s mincou v ústach - o bohatstve a ochrane pred možnými útokmi závislých a konkurentov.Je predzvesťou skutočnosti, že vo vašom živote sa objaví vplyvná osoba, ktorá vás bude môcť chrániť pred nebezpečným vplyvom zlých síl.Môže k tomu dôjsť v pracovnom prostredí aj v domácom prostredí.

Existuje presvedčenie, že pes je schopný identifikovať miesta v dome, kde je najväčšia akumulácia negatívnej energie.Oblasť, v ktorej pes spí, chodí a hrá sa považuje za čistú.Toto je priestor, ktorý sa bude nabíjať pozitívnou energiou, dáva silu a optimizmus.Snívalo sa mi o tom, ako pes prejavuje agresiu voči jednému z vašich hostí - v reálnom živote neočakávajte od tohto človeka dobré skutky.Sen jasne naznačuje zradu a nepokoje.

Pocit nehody vo sne je zlým znamením,sprostredkuje úzkosť a emočné skúsenosti.Snívali o zranenom zvierati - očakávajte sériu pokusov, ktoré zmenia vašu postavu, prístup k ľuďom a celkový prístup.

Divoký pes, ktorý sa vo vašom sne ponáhľa, aby ublížil zlu, musí odvrátiť ťažkosti od vašej vlastnej rodiny alebo chrániť podnik pred bankrotom a bankrotom.Počas tohto obdobia je vysoká pravdepodobnosť pocitu hanby a klamania imaginárnych priateľov, spolupracovníkov, spolupracovníkov.Možno jeden z snívateľov po takejto vízii stratí vieru v oddanosť a úprimnosť druhej polovice.Sklamanie v láske sa ukáže byť horké a smutné.

Autorové knihy snov

Sigmund Freud

Tlmočník zosobňuje psa s dieťaťom, ktoré miluje, oceňuje a verí svojmu rodičovi.Snívať o mnohých šteniatkach znamená byť na vrchole sexuálnej aktivity.Obdobie, keď je najpriaznivejšie počať zdravého potomka.Vidieť zraneného psa vo sne znamená neustále sa obmedzovať a chrániť sa pri sexe.Rôzne intímne vzťahy nepovedú k nekonečným pôžitkom, ale naopak, sklamú.Budete chcieť stálosť, stabilitu a pokračovanie vzťahov iba s jednou osobou, od ktorej chcete mať budúce deti.

Gustov Miller

Milujúci a láskavý pes vo sne je symbolom šťastia, príjemných udalostí a nezabudnuteľných okamihov.Sníval som o psovi, ktorý ľudia tvrdo zbili alebo ukousli bezdomovcami - očakávam zradu a cynizmus druhých.Bude to veľmi znepokojujúce a poškodí to vašu pohodu.Stojí za to očakávať neočakávaný pohyb, zmenu zamestnania, bydlisko, občianstvo.Problémy sa môžu zrútiť, čo ako prírodnú katastrofu nemožno predvídať a zastaviť.Pomôže ti iba tvoja trpezlivosť, vytrvalosť, viera v tvoju vlastnú silu a veľa šťastia.

Predstieralo sa, že je majiteľom vzácneho plnokrvného samca - znakom bohatstva a vysokej prosperity.Pes je stratený a zistíte, že je zranený - očakávajte nepredvídané výdavky spojené s chorobou príbuzných.Ochorenie môže byť také vážne, že na obnovenie milovaného budete potrebovať veľa úsilia, času a peňazí.

chromý pes je predzvesťou zhoršujúcich sa vzťahov s obchodnými partnermi alebo členmi domácnosti.Konflikty a napätie môžu vzniknúť na základe vašich vysokých požiadaviek nielen na seba, ale aj na ostatných.Vďaka svojej jemnosti a blahosklonnosti budete môcť obnoviť staré dobré putá.Spomaľte, buďte pozornejší a zhovievavejší k ľuďom.To isté vám okamžite vrátia.

Vanga

Biely pes predstavuje verného a oddaného priateľa.Takýto sen môže predpovedať stretnutie s niekým, kto sa stane vašim spoločníkom v živote, šťastnou hviezdou, asistentom a patrónom.

Čierny pes je symbolom všetkého, čo je na svete iné a negatívne.Ak taký pes sníva o tom, že bude zranený a umiera, znamená to, že v blízkej budúcnosti sa zbavíte zlých chorôb, vyhnete sa nebezpečenstvu alebo úrazu.Každý, kto sa vás pokúsi uraziť počas tohto obdobia, bude porazený osudom a vašim.strážni anjeli.

Starať sa o nešťastné zviera bez domova - v skutočnosti robiť lásku a milosrdenstvo.Budete sa chcieť dopustiť činu, po ktorom budete porovnávaní s tvárami svätých.Toto je dobrý dôvod, aby sme vyčistili karmu a zbavili sa chýb minulosti.

Nostradamus

Rojko spája zraneného psa so stratou nadobudnutého majetku a majetku, pretože domáce zviera symbolizuje bohatstvo a stály zdroj rodinného príjmu.Čím aktívnejší a radostnejší pes, tým prosperujúcejší a stabilnejší vzťah príbuzných.Umierajúce voľne žijúce zviera je znakom nevyriešených problémov, ktoré sa snažíte pokrčiť.