Zrazu snívali o levovi - nuansách dekódovania kníh snov

Ukazuje sa, že levy sú najdlhšími predátormi v Afrike.Nenechajú sa loviť, keď sú plné a iba ich spálené slnko alebo nebezpečenstvo ich môže presunúť z ich miesta.O čom lev sníva, sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Lev sa raduje nie z koristi, ale z víťazstva

Všade zosobňuje silu, silu, odvahu, odvahu, pýchu.Niet divu, že bol nazývaný kráľom zvierat, je stelesnením kráľovskej šľachty a hrdinského princípu.Patrí medzi strážcov poriadku, stelesňuje stabilitu, stálosť, pokoj a ticho územia, na ktorom žije.

Mýtickým obrazom leva je oheň a slnko.Niektorí filozofi, ktorí obdarujú dravca vysokou energiou, ho obdarujú symbolom skrytých vášní, v ktorých existuje nebezpečenstvo, že ich pohltí nevedomie.

Levice sú zosobnením materstva, vernosťou partnerovi a starosťou o potomstvo.V hrdosti zohrávajú hlavnú úlohu pri prežití ženy.Porodia, kŕmia svoje mláďatá, chovajú a chránia svojich potomkov, pretože sú hlavným zdrojom potravy.Pre ženu takýto sen sľubuje realizáciu nových príležitostí, zvýšenú aktivitu a vytrvalosť, ochotu obrátiť hory pre dobro svojej rodiny.

A zajac sa potom odvážil, keď je lev v klietke

Pre nezosobášenú osobu vidieť leva vo sne znamená mať fanúšikov, ktorí snívajú získať svoje srdce a získať čestné miesto vo vašom okolí.V inej interpretácii je to začiatok novej etapy života a nové príležitosti, ktoré sľubujú, že budú sľubné, ak ste pripravení vopred, viete, čo chcete a ako to dosiahnuť.

Skrotenie leva na mladú ženu znamená otočiť hlavu k charizmatickej a slávnej osobe.Nemôžete odmietnuť pretrvávajúce súdnictvo a žetóny tohto zvodcu.Výsledkom bude, že ho prvýkrát zasiahne vaša krása, šarm a šarm.

Vydatá manželka snívala o ochrane seba a detí pred divokým zvieraťom - v skutočnosti by zažila žiarlivosť a podozrenie manžela.Možno, že váš životný štýl, veľa priateľov a zábavných spoločností znepokojuje druhú polovicu.Predchádzanie konfliktom, nehovoriac o rýchlom rozvode, bude možné iba zmenou spôsobu života a zvykov.

Obdivovať leva, ktorý pokojne odpočíva a vyhrieva sa na slnku, znamená veľa, čo sa dá dosiahnuť v živote a dosiahnuť to, o čom ostatní nikdy nesnívali: vysoké postavenie v spoločnosti, materiálne bohatstvo, láska, úcta, rodinné šťastie.Nemali by ste však strácať ostražitosť, odpočívať na vavrínoch, testy tam nekončia.

Lev útočí prudko, ale chytí ho jemne

Spiaci muž sa stotožňuje s levom - v skutočnosti sa snaží prejaviť silu, vôľu, charakter.Ale súčasný stav vecí a postoj ostatných okolo neho naznačujú, že nie je dostatočne presvedčivý vo svojich ašpiráciách.Ak ste museli niekoho loviť, potom hľadajte nové emócie, pocity, chcete si uvedomiť svoje túžby a príležitosti.

Ochrana detí pred útočiacim predátorom znamená, že musíte mať ťažkosti a brániť si svoje postavenie nielen v podnikateľskej sfére, ale aj pri ochrane svojho domu a rodiny.Výsledok tlmočenia závisí od výsledku vašej námietky.

Sledovanie lovu leva je dôkazom toho, že všetko vo vašom živote prebieha podľa plánu, môžete robiť správne rozhodnutia, dôverovať iba svojej vlastnej intuícii, nemáte rovnocennú odvahu, sebavedomie, múdrosť, dokážete zvládnuť zložitý život.okolností, čo znamená, že toho veľa dosiahnete a dosiahnete vrchol úspechu.

Zranený lev vo sne, ktorému sa snažíte pomôcť, predpovedá boj o ochranu vašich záujmov, názorov a presvedčenia v skutočnom živote.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Počas párenia, a to je asi týždeň, lev a ich ženská kamarátka každýtridsať minút.Pre dravca je to veľmi zodpovedný a únavný okamih, pretože za deň by sa mal so ženou spojiť asi stokrát.

Preto tento dravec ako zdroj zvýšenej vzrušivosti, sexuality a hyperaktivity v prípade sníva zosobňuje kopuláciu.Žena utekajúca pred levom v skutočnosti zažije divokú túžbu vstúpiť do intímneho vzťahu s emocionálnym, vzrušujúcim a temperamentným mužom.Zároveň ideálny obraz partnera nevylučuje moc a dominanciu nad ňou tak v posteli, ako aj v domácich záležitostiach.

Muž sníval o vedení zvierat na vodítku tohto kráľa - to znamená obmedziť a potlačiť jeho žiadostivé túžby mať intímne vzťahy s mnohými ženami.

​​

Dievča sníva o tom, ako sa miluje afrického zvieraťa - v skutočnosti zažiť nespokojnosť svojho partnera a mať s ním sex.S najväčšou pravdepodobnosťou sa chcete rozlúčiť s osobou, ktorá sa nesnaží spoznať a naplniť všetky svoje sexuálne predstavy.

Žena sa hrá s levom - v skutočnosti chce porodiť dieťa od silného, ​​zdravého a vplyvného muža.Toto hovorí viac o jej nečitateľnosti pri výbere potenciálnych partnerov.Nesnažte sa spájať osud so zosobášeným milencom.Skôr alebo neskôr sa napriek tomu vráti do rodiny.

Gustov Miller

Výklad leva spočíva v existencii obrovského latentného potenciálu.Ak sa naučíte ovládať svoju moc, stanete sa víťazom vo všetkom, do čoho sa zapojíte.

Sledovanie toho, ako tréner šikovne manipuluje s dravcom, znamená, že dokážete ovládať a kontrolovať, čo sa deje okolo.Prostredie vás počúva a je úplne podriadené.Dôvera v seba a dôvera vašej intuície vám pomôžu nechať ujsť príležitosť.

Rýchly a krásny lev v dievčenskom sne je mladý a temperamentný milenec v skutočnom živote.A počuť zavrčanie leva znamená zažiť nečakaný úspech a veľa šťastia v podnikaní.

Leví koža je predzvesťou veľkých ziskov, stabilnej finančnej pohody a bezpečného pokojného veku.

Vidieť sebajazdenie na dravcovi - na prekonanie ťažkostí a série pokusov, prejavujúcich odvahu, vytrvalosť a odhodlanie.

Evgeni Tsvetkov

Vo sne sen lev personifikuje najlepšie vlastnosti ľudskej povahy: egoizmus, márnosť, pýcha, lenivosť.To však, samozrejme, znamená nadradenosť nad ostatnými a fyzickú silu.

Aby ste sa báli útočiaceho predátora - v skutočnosti sa stretnete s tvrdeniami šéfa, dostanete pokarhanie a počúvajte záznamy.Aby žena mohla jazdiť na kráľovi zvierat - stretnúť sa s cisárskym, silným a bohatým patrónom.

Nostradamus

Lev je predzvesťou tyranie od mocných ľudí, ktorí milujú peniaze a moc.Vidieť ho v klietke znamená prežiť zradu v najdôležitejšom okamihu, čo povedie k zničeniu a zničeniu.Vidieť zviera hrajúceho so psom - nájsť priateľa, s ktorým budú vzťahy spoľahlivé a dlhotrvajúce.