Zrelé čerešne na strome - predpoveď populárnych kníh snov

Na jar navštíviť čerešňový sad, vychutnať si jeho vôňu, krásu kvetu, znamená získať nezabudnuteľné potešenie, ponoriť sa do spomienok búrlivej mladosti, načerpať energiu radosti a pôvabu.O čom sú zrelé čerešne na stromovom sne, nájdete v overených knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte čakať od zrelých čerešní na strome
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. )Vanga
Všeobecný výklad

Zrelé čerešne na strome sú symbolom šťastnej zmeny pre snílek.Čerešňa vždy zosobňovala plodnosť, prosperitu, vysoký výnos.V kresťanskom náboženstve sa to volalo rajské ovocie, ktoré udeľuje lásku, nežnosť a vernosť.Podľa čínskej mytológie sa jarné kvitnutie tohto stromu porovnáva s nádejou na najlepšiu krásu mladých, mladých žien.A v Japonsku sú zrelé čerešňové bobule znakom prosperity a bohatstva.

Pre ženy, ktoré sa chcú oženiť a mať dieťa, je vyskúšanie zrelých čerešní vo sne vynikajúcim znamením.Všetky sny sa určite splnia.Ak by sa však bobule mali zbierať v zime a bolo to úplne bez chuti - neprináša to dobrú zmenu.Môžete očakávať sklamanie v najzraniteľnejšej oblasti pre vás: láska, práca, osobné vzťahy.Rodinný život v tomto období neprinesie k sebe radosť, vzájomné nároky a nahromadenie sa nevôle manželov.A vaša odľahlosť a chlad do druhej polovice môžu vyprovokovať finálelúčenie.

Dievča stojí pod stromom s kvetmi - na ceste sa stretne s vítaným cudzincom, ktorý sa stane verným a milujúcim manželom.Pre ženu vo veku bude tento pozemok slúžiť ako nádej na obnovenie jej bývalého zdravia.Opäť k vám príde sila, ľahkosť a energia.To vás určite pripraví na pozitívne zmeny a rýchlo vás dostane zo stavu dlhotrvajúcej depresie.

Zber nezrelých plodov - dúfajú v rýchle obohatenie, popularitu a slávu.Uznanie však nepríde hneď, ako si myslíte.Každá práca si bude vyžadovať veľa duševnej a fyzickej práce, ale určite sa ukáže, že je to dobrý výsledok.

V prípade podnikateľa môže zvädnutý plod vo sne naznačovať nekompetentnosť, zaostalosť z najnovších trendov alebo technológií.Je to symbol strateného času alebo príležitosti.Teraz vás mrzí, že ste kedysi strávili život frivolnou márnosťou a rôznymi nezmyslami.Ale taký sen môže byť náznakom druhej šance.Zostáva len veriť v seba a konať.

Snívalo sa mi o plodoch čerešní na vrchole stromu, ktoré nepodľahli pokusom o ich odstránenie - znamenie, že deti sa už viac nedajú vašej kontrole a moci.Možno práve dospeli, oprávnene požadujú rešpektovanie svojich názorov a nezávislosti.

Čo iné možno očakávať od zrelých čerešní na strome

 • svieža farba - k novým príležitostiam a zámerom;
 • je kyslý alebo zhnitý - rozčarovaný láskou alebo silným priateľstvom;
 • Výsadba čerešní je sľubnou investíciou do budúceho úspechu azisk;
 • prerušenie vetvy - urážajúce milovanú osobu svojou horúcou povahou a vytrvalosťou;
 • farbenie odevov zrelými bobuľami - na dlhý vzťah, ktorý povedie k vytvoreniu silnej rodiny;
 • pozorovať dozrievanie krásneho ovocia je symbolom trpezlivosti a očakávania čistej a úprimnej lásky k žene.Pre mužov je takýto scenár hodnotnou odmenou za tvrdú prácu;
 • putovať v čerešňovom sadu - uvedomiť si vlastný osud, získať informácie;
 • objímanie kvitnúce čerešne - nájdite inšpiráciu pre kreatívnu realizáciu.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Zrelé čerešne na strome označujú ženskú tvár a špecificky označujú sexuálnea zmyselné pery snílka.Pre spiaceho človeka je to dobré znamenie, ktoré charakterizuje jej zrelosť, ženskosť a múdrosť.Vyberanie takejto bobule z vetvy vo sne znamená stratu neviny pre mladú dámu alebo potešenie zo sexuálnej intimity dospelej ženy po dlhej abstinencii.

Ružovkasté bobule na vetve vo sne je v skutočnosti známkou naivity, čistoty a dôveryhodnosti.Táto vízia môže naznačovať dievčaťu, že musí byť ostražitá s veternými a šialenými mužmi, ktorí sa chcú zmocniť jej krásneho a nepoznaného pokušiteľského tela.

Človek má zrelé čerešne, trhajúc sa zo stromu - snažiť sa zmocniť sa doteraz nedostupného špeciálu.Vaša nadmerná vášeň a chtíč môžu odcudziť potenciálneho milenca.Nemali by ste byť úprimní a vyjadrovať svoju túžbu.Skúsiťbobule svetlých farieb - to znamená prekvapiť ich detinstvom a hravosťou.Vôbec nemáte náladu na seriózny vzťah a ak priateľ trvá na legitimizácii vášho zväzku, pokojne ju odmietnite.V opačnom prípade nie je možné vyhnúť sa smutným následkom.

Obdivovať exotické čerešne vo sne - preferovať rozmanitosť v sexe.Ste plný fantázií, pálite s túžbou naplniť svoje sny v posteli so svojimi milovanými.Nie je však pre vás ľahké zvoliť si spoločníka, niekedy to naznačuje príliš vysoké požiadavky na fanúšikov.Ospravedlňujeme sa často kvôli zbytočným pokusom nájsť druhú polovicu.

Gustov Miller

Šťavnatá a zrelá čerešňa na strome predstavuje ženu, jej kúzla a charakter.Pre snílek je to dobrý dôvod na nádej na ich úspech a popularitu u ľudí opačného pohlavia.Vaša priateľskosť, otvorenosť a vonkajšie kúzlo spôsobia, že sa ich srdcia budú líšiť oveľa častejšie.

Sníval som o jedení bobúľ z vetvy - zmocniť sa určitého objektu, o ktorom sme dlho snívali a snívali.Pokiaľ ide o páry, tento scenár predpovedá harmóniu a šťastie v rodine, kde sú deti vďačné a rešpektujú starí ľudia.

Úroda je hrdá na výsledok svojej práce.Je čas na emocionálny výboj po náročnom týždni.Toto nie je čas na plánovanie do budúcnosti. Je lepšie venovať túto minútu domácnostiam, ktoré už dlho túžia po vašej pozornosti.

Vanga

Čerešňový sad je spojený s rodinnou idyliou, blahobytom, srdečnosťou a štedrosťou.Zrelé bobule sú stabilnejšie a múdrejšímanželia v rodine.Vedia, ako si navzájom vážiť a byť vďační.Zhromaždite bobule a dajte ich deťom - podeľte sa o svoje skúsenosti, vedomosti s mladou generáciou, odovzdajte im rodinné tajomstvo alebo tajomstvo, ktoré ovplyvní ich budúcnosť.

Vo sne je nebezpečenstvo znamením vidieť cudzincov, ktorí zbierajú ovocie z vašich stromov.Niekto zvonku môže zasahovať do vašich rodinných hodnôt, tradícií, ničiť morálne princípy a princípy.V takom prípade bude veľmi ťažké ovplyvniť budúce plány detí, ktoré sa nezhodujú s vašimi zámermi.

Nakúpte čerešne na trhu - nájdite príležitosť, ako sa dostať aj k dlhoročným nepriateľom alebo konkurentom.Predať - v skutočnosti dosiahnuť značný zisk bez pomoci vzdialených príbuzných.